Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Friday 19 April 2019 18:20:24 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Rzuwig845790
Jaszczuroczłek300300
PawełMM200200
Lord Ya160160
Ignasiak140140
Nama.Asal8080
Kerim448080
Stok8080
Serecki8071
Jckowal6240
Antoni180720166060
Bart00125230
Pachidensha5050
Elster5050
MOs8105050
Czyz15050
Marekm2464040
Vwsmok4040
WTM4040
Cybularny4040
Swd4040
Wargo4040
Thraen4040
Gżdacz3030
Openbk3030
GiantBroccoli3030
Masti2200
Mathieu Mars2110
MMAxp112020
LeComte2020
Lahcim n2020
Costamagica2020
Boston92020
Lowdown2020
RafaEl0307942020
Qrzysztof2020
Regan19732020
Adam-dalekie-pole2020
Paterm2020
Rrudzik2020
Marcyś 19712020
Kocurwaclaw2020
Ausir2020
Nedops1100
Jatentaki1100
Zabadinho1010
Lubinianin21010
Jacek5551010
Wostr1010
SpiderMum1010
Andrzei1111010
Halfbricking1010
Foma1010
Radwan1010
Gabriel31010
RoodyAlien1010
Smat1010
Kobrabones1010
Pawmak1010
Zala1010
Mithoron1010
King101010
Santer1010
Maurycek1010
Adik7swiony1010
Michał Sobkowski1010
Jakubkaja1010
Tar Lócesilion1010
Wojsław Brożyna1010
Dzony3361010
Elfhelm1010
Pleoniak1010
Ptjackyll1010
IOIOI1010
Rav kr1010
Tashi1010
Alvea1010
PiTeRoVs1010
Darekm1351010
Fallaner1010
RoclorD1010
PMG1010
Diabetes1010
ElCet1010
Krystian0319941010
Mike2103811010
W2k21010
Modzelek1010
Ktyzoo1010
Ludek Geograf1010
Jano01010
Swmar1010
Gregok1010
Catz1010
Whiteman1010
Ented1010
Szyign1010
Kra771010
LukaszKatlewa1010
Politicus1010
Micpol1010
Jurek2811010
Kriis bis1010
P maciej1010
B-X1010
Mariusz Swornóg1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Rzuwig352433090
Jaszczuroczłek29702961
PawełMM19431901
Wargo17051650
Stok12701261
Serecki12301203
MMAxp1111531120
H.Rabiega11401122
Ignasiak10711060
Michał Sobkowski911900
Lord Ya880880
Cybularny785730
GiantBroccoli750750
Bart00125914450
Thraen584531
Czyz1550550
Elster510510
Hektor Absurdus480480
Bartos005460460
Pachidensha410383
RoodyAlien390390
Nux380380
Ciacho5374330
Felis domestica362340
Darekm135350350
Nama.Asal342320
Wiktoryn340340
Elfhelm330330
Barcival310310
Ented294250
Havarese272160
Camomilla240240
Tokyotown8230230
Freedon Nadd222200
Boston9220220
Zwiadowca21220220
Piastu202180
Rav kr200200
Yashaa191180
Wlodek k1190190
Alan ffm182160
Andros64180180
Grzegorz B.180180
Kerim44180171
Nedops17890
Gonzuchna176110
Rrudzik170170
Casfaber170161
Marekm246160160
Michczu160160
Warszawiak22151131
Ptjackyll150150
WażneT150150
Alvea150150
Matrek140140
MOs810140140
Paterm140140
Michaoll13490
Andrzei111132110
Swd130130
Micbog130130
Teukros12363
Kenraiz120120
Ludek Geograf120120
Birke120120
Openbk120111
WTM120111
Ziel11650
Kpjas11380
Antoni18072016110110
B-X110110
Lowdown110110
Pawmak110110
Mpn110110
PawelNorbertStrzelecki110110
Mix321100100
Dorja100100
SpiderMum100100
Matandun9090
Tom Ja9081
Jckowal8350
Gytha8080
Wulfstan8080
Wiklol8080
Regan19738080
Tadam8080
Kbigeo8080
Szyign8080
Kocurwaclaw8080
Ulv808080
Miki12345688080
Attt27160
Godai7070
D T G7070
Zabadinho7070
PiTeRoVs7070
Parabarchan7070
AndyAn7070
RafaEl0307947070
PMG7070
Klarqa6150
Jazin6060
Ytabak6060
Soldier of Wasteland6060
Niko20026060
JppPL6060
Jano06060
Roman Miller6060
Delta 516060
Selso6060
M-Kaisyrk6060
Kiełek6060
Mike2103816060
Cynko6060
Emptywords6060
Gabriel36051
Mathieu Mars5320
Mateuszgdynia5050
Lahcim n5050
Lukasz Lukomski5050
Ciszema5050
Vwsmok5050
Mithoron5050
Michelangelo1225050
ElCet5050
Gjakovarus5050
J.Dygas5050
Michu19455050
Jurek2815050
Powerek384310
Czymjestlogika4130
Coulson184130
Foma4040
DentArt4040
Piolodiusz4040
Krzysio.szubzda.14040
RoclorD4040
Polk4040
Litwin Gorliwy4040
Kra774040
Nowy154040
Loraine4040
Adik7swiony4040
XaxeLoled4040
Maciusk20024040
Adamt4040
Gregok4040
Braniewiak4040
Zielu204040
Krol1114040
Masti3300
Sir Lothar3210
Grzes19663120
NH353120
Duży Bartek3120
Stanko3120
Maćko3030
Jelo.lodz3030
Pozdrawiam3030
Pikador3030
BoskiBelmondo3030
Macedo3030
Nostrix3030
Thecmelion3030
Frangern3030
IMnext3030
Whiteman3030
Wipur3030
Gżdacz3030
Mach2403903030
Marcyś 19713030
Ironupiwada3030
Pit rock3030
P maciej3030
Szczecinolog3030
Costamagica3030
Pzarych3030
DariaPolonia3030
Leszek Jańczuk3030
Hoa binh3030
Micpol3030
Tashi3030
Tama Fan3030
Sebek Adamowicz3021
22merlin2200
Sloggi2110
JaH3R2110
Happa2110
Nicolauskas2020
ArturM2020
Warschauer2020
Tomasz592020
Dreamcatcher252020
IOIOI2020
Buldożer2020
Suziechan2020
Onectus2020
Kelvin2020
Adam-dalekie-pole2020
Krystian0319942020
Masterstone2020
Lukask2020
M1llx2020
LeComte2020
Piotr9672020
Fruflea2020
Azymut2020
Grawiton2020
Rosewood2020
L.zurawski2020
Marcowy Człowiek2020
Michael Tav2020
King102020
W2k22020
Smat2020
Dawidst2020
Damian19062020
UczeńMarcinka2020
Piotras182020
Kriis bis2020
Paweł Ziemian2020
Viltharis2020
Domino3752020
Kobrabones2020
Julo2020
Therud2020
Batwingwashere2020
Magen2020
Ausir2020
LukaszKatlewa2020
Oleo2020
Masur2020
Radwan2020
Gdarin2020
Konarski2020
Gungir19832020
Pbk2020
Docxent2020
Wojsław Brożyna2020
Mati1422020
Najntisy2020
Jacek Halicki2020
Qrzysztof2020
WrS.tm.pl2020
Gobo19542020
LKR232020
Niegodzisie2020
Zalasem12020
Zadrzewiański2020
Pyciek1100
Jatentaki1100
Wojciech Pędzich1100
Patephon1010
Wostr1010
Halfbricking1010
Maciejr1010
PaSova1010
Subtropical-man1010
Zala1010
Wolfgang1010
Iszkowski1010
Robert Kania1010
Cloefor1010
Pskosinski1010
Mo Cuishle1010
RadLes1010
Toporny1010
Tufor1010
Onemusic1010
Malarz pl1010
The Polish1010
Catz1010
Politicus1010
Lubinianin21010
Feanorek1010
Jasiek0541010
LukaszM6001010
Andrzej191010
Marakuja1010
Jakub101931010
Pawel Dymanski1010
Yurek881010
Tremendo1010
Fallaner1010
Piotr Michalak1010
Jeremias1010
Lancelot1010
Czarnybog1010
Ankry1010
Refycul1010
Ktyzoo1010
Maurycek1010
Hikaru0121010
Lukasb19921010
Marek Mazurkiewicz1010
Cyborian1010
Mariusz Swornóg1010
Renaud1010
Beno1010
Jacek5551010
Pawelmhm1010
Festence1010
Absolwent1010
Jacot1010
Koroniec1010
Haneul15071010
Modzelek1010
Pumpernikiel901010
Botev1010
Dzony3361010
Pleoniak1010
CiaPan1010
Spacejam21010
Katrina Swinnley1010
Pawelboch1010
Slodki1010
Doktor.opi1010
Bukaj1010
Bogic1010
Krzychu0251010
Lukiwroc1010
Czopek271010
Krótki1010
Rdrozd1010
Anicet1010
Drozdp1010
Jacek rybak1010
Chris-dlc1010
Matti19901010
BodzioKRK1010
Aleksander2131010
Santer1010
Jakubkaja1010
Tar Lócesilion1010
Klima1010
Kicior991010
Khan Tengri1010
Jaroz861010
Eurohunter1010
Nonander1010
Szoltys1010
Tom a1010
Wert0011010
Swmar1010
Yarek1010
MaKa1010
Diabetes1010
BasileusAutokratorPL1010
TR1010
Montiverdi1010
Matthew 131010
Grzegorz Browarski1010
JerzyPal1010
Maattik1010
layout by Beau