Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Wednesday 01 February 2023 06:40:13 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Szymon71552530
Salicyna400400
KamillaŚ322831
PawełMM270270
Michał Sobkowski250250
Czyz1210210
Ented201190
Bartos005190190
Majonez truskawkowy170170
Ambiroz160160
Kbigeo150150
Ciacho5120120
Goto100100
Piotr967100100
Andrzei1119081
Boston98080
Kamil P-ik8080
Ptjackyll7070
Edk7070
Onui27070
Tabrus7070
Koftra7070
Marek wwa wwa6060
Matandun6060
Lemkacy6060
Sidevar5410
Masur5140
PrimRose21375050
Grzegorz Browarski5050
Bonvol5050
Ventic5050
PMG4130
MemicznyJanusz4040
MBi4040
Elfhelm4040
Koziarowiec4040
Ggolob4040
Viatoro4040
Staszek994040
IOIOI4040
SimonekPL4040
Morcius3300
Mathieu Mars3210
TR3120
AndyAn3030
Kenraiz3030
Marencja3030
Yurek883030
Stok3030
PawelNorbertStrzelecki3030
Qqerim3030
Zkalki3030
MarMi wiki3030
SkrzydlatyMuflon3030
HartcorM3030
Wojsław Brożyna3030
Qvaxy3030
Alan ffm3030
Kazachstanski nygus3030
23stycznia20072020
Marek Pontonier2020
Jotjotem2020
Kwintesencja002020
Sir Lothar2020
Andros642020
Klarqa2020
XaxeLoled2020
WTM2020
Gjakovarus2020
Michge2020
Marcin.ms2020
Maciusk20022020
Le5zek1100
Milagros aal1100
Nowy151100
Ulv801100
Grisha121010
Nedops1010
Thraen1010
MOs8101010
Gabriel31010
GiantBroccoli1010
Krokodyl581010
Felis domestica1010
Lowdown1010
Lelek 2v1010
Dodawacz-i-korekta1010
Smyru1010
Masti1010
Pomkiar1010
Piotras181010
Havarese1010
Thecmelion1010
Skabiczewski1010
Dreamcatcher251010
Oruniak1010
Zylla1010
Grzegorzg19601010
Cojan1010
ArturM1010
Pbk1010
Mirek461010
B-X1010
Wlodek k11010
Openbk1010
Mithoron1010
Szymizszymix1010
Zala1010
Malarz pl1010
Kggucwa1010
Dzony3361010
Cloefor1010
Lahcim n1010
Miki12345681010
Cyku new1010
Artpoz51010
Foma1010
LukiP821010
D T G1010
Braniewiak1010
Campió991010
Mateusz Opasiński1010
W2k21010
Damian T. Jankowski1010
ChillinBolo1010
Jan Kszywy1010
Wikipek1010
Katafrakt1010
Januszk571010
Abraham1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Salicyna27602760
PMG22692170
PawełMM20602051
Sidevar19351880
Czyz118001800
Nedops165121512
Cybularny151111400
Majonez truskawkowy14601460
Archiwald13401340
Zkalki12101210
Koftra11831150
Piotr96711171040
Kamil P-ik920920
Kbigeo880880
Ented864820
Nux841830
Michał Sobkowski682660
Szymon71642620
HartcorM580580
AndyAn510510
Michalg95490490
Goto461450
Lemkacy440440
Ignasiak421401
Onui2370370
KamillaŚ332841
Elfhelm330330
Observatis330330
Gjakovarus320320
Ciacho5320320
MBi310310
Koziarowiec300300
Rrudzik300300
Boston9290290
Alan ffm290290
Lowdown280280
Lord Ya260260
Masti251240
Marek wwa wwa250250
SkrzydlatyMuflon230230
Stok220220
Ptjackyll210210
Andrzej94210201
Marcin.ms200200
JppPL200191
Michge190190
Bartos005190190
Dodawacz-i-korekta170170
Kazachstanski nygus170170
MarMi wiki170161
Gower160160
Ambiroz160160
Klarqa152130
Masur151140
Kenraiz150150
Marencja150150
Cojan14626
Mathieu Mars14590
Cynko140140
Jonasz Kosowski140140
Openbk140131
Mpn133100
Lelek 2v131120
Rafał Miśta130130
Milagros aal121110
Bonvol121110
Pbk120120
MemicznyJanusz120120
Dorja120120
Gabriel3120120
Selso110110
XaxeLoled110110
DentArt110110
IOIOI110110
Morcius101000
Mithoron100100
Mateusz Opasiński100100
Jotjotem100100
Jckowal100100
Andrzei11110091
Zwiadowca2110028
Tokyotown89180
Felis domestica9090
Jelo.lodz9090
Miki12345689090
SloninaUS9090
Qvaxy9090
Thorongilion9090
Tabrus9090
Edk8080
Qqerim8080
WTM8080
Grzegorz Browarski8080
MOs8108080
Chrumps8080
Dominik15098080
ArturM8080
LechitaPL8080
Netzach8080
Kwintesencja008080
Albertus teolog8080
Foma8080
Tomasz Raburski7160
Sir Lothar7160
Braniewiak7160
Wargo7070
Kocurwaclaw7070
Niegodzisie7070
Cloefor7070
Yurek887070
W2k27070
Swam pl7070
Kulawik.pl7061
Ulv806150
Jarosław Masłowski6060
Lahcim n6060
Mix3216060
Pawmak6060
Megfãs6060
Viatoro6060
Matandun6060
Dreamcatcher255050
Zylla5050
MichalPost5050
B-X5050
Pomkiar5050
Maciusk20025050
Snoflaxe5050
Magen5050
Radagast135050
Staszek995050
Piotras185050
Carabus5050
Grzes19665050
Volante Mixto5050
Fruflea5050
ProDM5050
Kggucwa5050
PrimRose21375050
Ventic5050
Patnac5041
Wojsław Brożyna5041
Hoa binh4040
Arturo244040
Abraham4040
LukKot4040
KrzysztofPoplawski4040
Andros644040
Davs774040
SpiderMum4040
Paul Virilio4040
Katafrakt4040
NecessaryLoss4040
Thecmelion4040
LukiP824040
Kerim444040
Anonimowy 24040
Grudzio2404040
TheRed'184040
L.zurawski4040
Ggolob4040
SimonekPL4040
TR3120
JakaśKreatywnaNazwa1233030
Mika583030
Aotearoa3030
Rhodesian053030
KamilSparky3030
Maciejr3030
Zorro22123030
GiantBroccoli3030
RoodyAlien3030
Doktor.opi3030
Mirek463030
Tele20013030
Matinee713030
Halfbricking3030
Kelvin3030
Adam1979r3030
Mach2403903030
Miki90 krk3030
Mo Cuishle3030
Malarz pl3030
Gaj7773030
M3n7473030
Regan19733030
JulTrio3030
Oruniak3030
Pozdrawiam3030
Gbylski3030
Politicus3030
DariaPolonia3030
SkunJR3030
Zala3030
D T G3030
Nawobod3030
PawelNorbertStrzelecki3030
Szczepanikd3021
Invisible kid2200
Filipny2110
Le5zek2110
Topory2110
WujekJasiek2020
Artpoz52020
Mike892020
Michalite2020
Harry lp2020
Szymizszymix2020
Xmichciox2020
Polinik2020
Beno2020
Grzexs2020
Skoczwiski2020
Jurek2812020
Siedmiogrodzianin2020
Foks172020
Mati1422020
Himislav122020
Farary2020
Szoltys2020
Guccee2020
Cmelak7702020
Adam9b9b2020
Szelma W2020
Olaf2020
BarStr2020
DayronPL2020
Barcival2020
Smat2020
Rdrozd2020
Mechtal2020
Filemon2020
Pablo0002020
Tarnoob2020
Miki.krok2020
GreenArrowOfStarCity2020
Campió992020
Szczureq2020
Adamt2020
Delta 512020
Adrian 11112020
PółCzłowiek-półInfobox2020
Paterm2020
Havarese2020
Amerykanin2020
Emptywords2020
Marakuja2020
Pibwl2020
Miodzio32020
Dzony3362020
23stycznia20072020
Marek Pontonier2020
Qwerter6951100
Kapsuglan1100
Sloggi1100
Duży Bartek1100
Powerek381100
Wojciech Pędzich1100
Nowy151100
Szonlover1010
IwoDem1010
Khan Tengri1010
Msz20011010
Docxent1010
Gryszkalis1010
Casfaber1010
Panek1010
Lesnydzban1010
Nikodem621010
Szmonces1010
Tomasz Bladyniec1010
Tama Fan1010
Teukros1010
Kamil.ryy1010
Kicior991010
Karolina Białczewska1010
Lzur1010
Oldpolihistor1010
Kynikos1010
P maciej1010
Jacpr1010
Leonardo.official1010
Odoaker1010
LukaszKatlewa1010
Puszczanin1010
BasileusAutokratorPL1010
Kub3471010
Sebek Adamowicz1010
Grzegorz B.1010
Rodo 281010
Mixhau1010
Radek wl1010
Wolfgang1010
EwkaC1010
The Wolak1010
Runab1010
Wojcisław Nowacki1010
Waldunio171010
IP Man1010
Arvedui891010
Bolszewski Wikipedysta1010
Szyign1010
Sztefinek1010
LKR231010
Mmaciek131010
Kobrabones1010
Dcwiki231010
Czupirek1010
PawelDS1010
Accomer1010
Buldożer1010
Hektor Absurdus1010
Arek16321010
Jcubic1010
03mat031010
Nyat1010
Razar-ww1010
Nouzen1010
Frangern1010
Krzychu0251010
MrDark1010
Cezary p1010
Yashaa1010
LeComte1010
Ciszema1010
Bogdan Starościak1010
Zaluda961010
Cyborian1010
Przezal1010
Swd1010
Lamashtu20061010
Politolog 2001010
Sumek1011010
DLechnman1010
Kpjas1010
Tempest1010
Therud1010
Julo1010
CiaPan1010
Azemiennow1010
Alvea1010
Bocianski1010
Oooo931010
Zielonooki1010
Wodnik111010
King101010
Vege.cyclist1010
Pko1010
S991010
Orawiak1010
Waraciła1010
Wiktoryn1010
Subjectiveart1010
Kriis bis1010
Marek Mazurkiewicz1010
Feanorek1010
Erdemski1010
Cliffordwielkipies1010
Sqoorch1010
Manik9991010
Krzysztof 131010
Kadstos1010
Vindarna961010
Bingola1010
Plogeo1010
Spacejam21010
Renaud1010
Biały1111010
A3a21010
Popik1010
RadLes1010
Darekm1351010
Tadam1010
Mikrosystem1010
OGPawlis1010
Paweł Zań1010
Paweł Ziemian1010
Kajtus von Rzywiec1010
Piotrus1010
Grisha121010
Thraen1010
Krokodyl581010
Smyru1010
Skabiczewski1010
Grzegorzg19601010
Wlodek k11010
Cyku new1010
Damian T. Jankowski1010
ChillinBolo1010
Jan Kszywy1010
Wikipek1010
Januszk571010
Szymek4841001
layout by Beau