Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Tuesday 30 May 2017 05:30:18 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Lord Ya460460
KamilK7280280
Vebace270270
Albertus teolog200200
LukiP82160160
Thraen160151
Tarnoob110110
Krystian031994110110
Wargo10190
XaxeLoled100100
Cybularny8440
Andrzei1117421
John Belushi7340
Tar Lócesilion7070
Openbk7070
Piastu7070
RoclorD6060
Boston95050
Regan19735050
Fafik5050
Bukaj5050
Rdrozd5050
Felis domestica4040
Eurohunter4040
Nonander4040
Onemusic4040
Ignasiak4040
Ented3120
Matandun3030
Mpn3030
Pbk3030
Czytelnik Janek3030
Andrzej943030
Lowdown3030
Łukasz Michał3030
Morcius2110
Czymjestlogika2110
Masur2110
Domino3752020
SpiderMum2020
Daryja962020
WTM2020
J.Dygas2020
Serecki2020
Elfhelm2020
Ghańczyk34562020
CiaPan2020
Torrosbak2020
Krzysio.szubzda.12020
Misiolekar2020
Enstropia2020
Dambo19852020
Wiki Kedar2020
Pawmak2020
Stok2020
PawełMM2020
Czyz12020
Rw232020
Pachidensha1100
Anagram161100
Jckowal1100
Jakubkaja1100
Ggolob1100
Pernambuko1010
Soldier of Wasteland1010
Justynian I Cesarz Rzymski1010
Mirek461010
Maikking1010
D kuba1010
EwkaC1010
Cyfrowy1010
LukaszM6001010
Gabriel31010
Camomilla1010
Mix3211010
Mithoron1010
Lamashtu20061010
Jacek2651010
Alvea1010
Mach2403901010
Popik1010
Costamagica1010
Mati1421010
Miko1011010
Jarosław Łukaszewski1010
Augurmm1010
Barcival1010
Najntisy1010
Korbik1010
Joanna Kośmider1010
WażneT1010
Sebk.1010
Neonek121010
Lord Ag.Ent1010
Buldożer1010
Swd1010
Tcheinava1010
Adamt1010
Bogic1010
Cynko1010
Kuki50501010
Micbog1010
Seti69081010
PuchaczTrado1010
Gjakovarus1010
MBi1010
Tomasz911010
Damian19061010
Gregok1010
Ptjackyll1010
Tashi1010
Januszk571010
Casfaber1010
MacQtosh1010
Piotron1010
Artur Andrzej1010
JppPL1010
Montignac1010
Piotus1010
Yashaa1010
Jan Kalinka1010
Archivald.1010
Emptywords1010
Michal-kce1010
Wojciech Pędzich1010
P maciej1010
Maattik1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Lord Ya23002300
Vebace16111600
Halibutt12121190
PawełMM11222900
Cybularny10120801
Tarnoob10101010
LukiP82920920
Wargo741730
Stok710710
Serecki660651
Czyz1580580
Pachidensha5610460
Albertus teolog560560
Gdarin536470
Andrzei1114417252
Micbog370370
Pbk370361
Michał Sobkowski360360
WiktoriaTeatr352330
KamilK7340340
Thraen330321
Lowdown302280
Elfhelm270270
Anagram16262060
WTM261250
Marcin713260260
Regan1973260251
Mithoron240240
Marcsawi240231
Boston9230230
XaxeLoled220220
Mix321210210
Edk210210
Michal-kce210210
Frangern190190
Kenraiz181170
Krystian031994180180
Piastu173131
Kicior99161150
Ented163130
Michczu163130
Domino375161150
Tar Lócesilion161150
Daroooo160160
Wipur160160
Alvea160160
Openbk150150
Carabus150150
Jan Kalinka140140
Felis domestica140140
Ignasiak140140
Artur Jemielita140131
Misiolekar132110
RoclorD130130
Ciszema130121
Jckowal12390
Matandun120120
Tomdzio111100
Ptjackyll111100
Meo Hav111100
Wolfgang110110
Casfaber110110
JanPalony40110110
Mpn110110
John Belushi10451
Krzysio.szubzda.1100100
Onemusic100100
Rekakaka100100
Soldier of Wasteland100100
Camomilla100100
Peter Bowman100100
Pawmak100100
Popek0410091
Dolas195110055
Torrosbak9180
Czytelnik Janek9090
Damian19069090
Gjakovarus9090
Sebk.9090
Pernambuko8080
Maciejr8080
Tyka178080
SpiderMum8080
Mafo8080
Neonek128080
Masur7250
Maattik7250
Andrzej947160
Tele20017070
Jelo.lodz7070
Ghańczyk34567070
Kerim447070
Swd7070
Nux7070
Tomasz Raburski7070
Saper7070
Wiki Kedar7070
Therud7070
Dzony3367070
Magen7070
J.Dygas7070
Hektor Absurdus6060
Ulv806060
Oleo6060
Smat6060
Andros646060
Lukasb19926060
Jacek2656060
Eurohunter6060
Emptywords6060
Ggolob5230
Alan ffm5140
Radagast135140
Tokyotown85050
Łukasz Michał5050
Tobiasov5050
Barcival5050
CiaPan5050
Bukaj5050
Fafik5050
Rdrozd5050
RafaEl0307945050
LKR235050
Omron5041
Czymjestlogika4130
Gonzuchna4040
Zsuetam4040
SojerPL4040
Grzegorz B.4040
JppPL4040
Mpfiz4040
Piotus4040
Montignac4040
Fon4040
Maciusk20024040
Kuba G4040
Kamil.ryy4040
Januszk574040
P maciej4040
Docxent4040
Leszek Jańczuk4040
Atomksk4040
Nonander4040
Lamper4040
Rybulo74040
Nedops4022
Cyfrowy3120
Lahcim nitup3030
Pozdrawiam3030
Ytabak3030
Teukros3030
Fanmalysza3030
Zurbanski3030
Glaube3030
Liusah3030
Politicus3030
Sidevar3030
BartoszSL3030
Godai3030
Mach2403903030
Yurek883030
Ekspert Piłka Nożna3030
Farary3030
Nowy153030
MAx 923030
Gacus693030
Budd Le Toux3030
H.Rabiega3030
Muri 913030
Doktor.opi3030
Costamagica3030
Mati1423030
Airwolf3030
Polimerek3030
Wojciech Pędzich3030
Sebek Adamowicz3021
Morcius2110
EwkaC2110
Invisible kid2110
Dreamcatcher252020
Foma2020
Filip em2020
Zala2020
Miko1012020
Horgelblob2020
Buldożer2020
Enstropia2020
Tajniak2020
Thecmelion2020
Lubinianin22020
Piotr9672020
Azymut2020
Lisek942020
Zaluda962020
Lancelot2020
Dainava2020
AI~plwiki2020
Dawidst2020
Ktyzoo2020
Popik2020
Artur Andrzej2020
Lajsikonik2020
Justynian I Cesarz Rzymski2020
Daryja962020
B-X2020
Pleple20002020
ETR2020
Adamt2020
MBi2020
Gregok2020
LukaszKatlewa2020
Dj Kriszna2020
Michalbyz2020
Matti19902020
Bladyniec2020
Hoa binh2020
Per excellence2020
Tcheinava2020
Mechtal2020
Sir Lothar2020
Dambo19852020
Tashi2020
Rw232020
Zadrzewiański2020
Malarz pl2011
Paoola562011
Fizban1100
Rosewood1100
Jakubkaja1100
Nicolauskas1010
Warionm1010
Mateusz Opasiński1010
Alain Schneider1010
Jaceksoci681010
BrakPomysłuNaNazwę1010
Staszek Szybki Jest1010
Pibwl1010
Wostr1010
Maikking1010
PaSova1010
Arekowy1010
Augurmm1010
King101010
Starscream1010
Nietzsche1010
Mieniu2201010
WSZ831010
Korbik1010
PuchaczTrado1010
7TP1010
RadLes1010
Suziechan1010
Myopic pattern1010
Finono1010
Nostrix1010
HochErik1010
Mateuszgdynia1010
AngelOfDestiny1010
Tomasz911010
Alex9461010
Volens nolens kraplak1010
Marta Malina Moraczewska1010
Whiteman1010
Gower1010
Kggucwa1010
Wlodek k11010
Ventic1010
Merc7771010
Szalony Mnich1010
Skansen1010
Pit12331010
LukaszM6001010
Yokichi1010
Andrzej191010
Kiler971010
M kutera1010
Бучач-Львів1010
Lamashtu20061010
Kristoforos1010
Orbwiki1071010
Joanna Kośmider1010
Czestomir1010
Lord Ag.Ent1010
Witia1010
Fallaner1010
S991010
Krzynek151010
Czarnybog1010
Jacek Fink-Finowicki1010
Refycul1010
Wiktoryn1010
Michał Buchta1010
Mika581010
APN-PL1010
MOs8101010
SuperPower1010
MacQtosh1010
Cyborian1010
Crusier1010
Alekssobolewski1010
Alioreks1010
Kalamarnica1010
Roman Miller1010
MetjuLFC1010
Kolanin1010
Paweł Ziemian1010
Krisgola1010
Mirek461010
Jacot1010
ArtWW1010
D kuba1010
Loraine1010
Koroniec1010
Rafsty1010
Camileck1010
Devanaghari1010
Kuki50501010
Banknocik1010
Botev1010
Bonvol1010
FastHand1010
Evans4441010
WażneT1010
Saraben1010
Kaniol1010
Pisum1010
Amadeusz6261010
Halavar1010
Ingene1010
Staszek991010
Paterm1010
Bogic1010
Hector Augustus1010
Snoflaxe1010
Duży Bartek1010
Kynikos1010
Leszko201010
ImreKiss1010
Kocurwaclaw1010
Yashaa1010
Jamzewsizazamcze1010
Panna Wodzianna1010
Wojtek 19561010
Archivald.1010
Gabriel31010
Braniewiak1010
Happa1010
Janosik-y1010
Zack1010
E2rd1010
Stanko1010
Krynia261010
Warszawiak221010
LechitaPL1010
Hebius1010
Zamek731010
Tzugaj1010
Krol1111010
Kris19731010
Lubicz1010
Khan Tengri1010
Jarosław Łukaszewski1010
Najntisy1010
Jacek Halicki1010
Skoczwiski1010
Accomer1010
Yarek1010
Bogdan Starościak1010
Drzazginho1010
Michaelkow1010
Tom a1010
Żyrafał1010
Drzewianin1010
Cynko1010
Seti69081010
Muta1121010
Krottyianock1010
Piotron1010
Michu19451010
Ales sandro1010
Tsca1010
Paulinachoromanska1010
Beno1010
JerzyPal1010
Wojsław Brożyna1001
layout by Beau