Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Thursday 22 October 2026 09:10:05 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav33593260
W2k21012990
TakiJedenBezbek560560
Bartek750302460
Ignasiak271260
Emptywords230230
Jeż0216211200
ZajeliWszystkieNicki140140
Szturnek140140
Revsson130130
Serecki130130
NiktWażny12462
Zwiadowca21110110
Rrudzik100100
Michał Ski8080
Oooo937070
Czyz14040
Mareczekkk4040
Kajtus von Rzywiec3120
CivitasLelov13413030
Wcalenieja3030
Elfhelm3030
Igor1231213021
Niegodzisie2200
Sloggi2200
Stok2020
ParmenionPL2020
Zso3a2020
Dodawacz-i-korekta1010
Tomasz911010
Halast1010
Sir Lothar1010
Edk1010
Anteortum1010
Szczecinolog1010
Smat1010
Grawiton1010
Baltrus71010
Lesnydzban1010
Grzes19661010
Masti1010
MemicznyJanusz1010
Piotr9671010
Wolfgang1010
Timelessly1010
Pawmak1010
Oldpolihistor1010
Bastruk1010
Antek011010
Masur1010
Gower1010
MrDark1010
Jarosław Masłowski1010
Wiktoryn1010
Tomasz Raburski1010
Kerim441010
Selso1010
Sumek1011010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav985219613
W2k2498384582
ZajeliWszystkieNicki25102492
Jeż0216227601670
Szturnek20522021
TakiJedenBezbek18401840
NiktWażny12081093
Wcalenieja11861120
Archiwald11521130
Serecki10601051
Ignasiak998910
Ciacho5630630
Dodawacz-i-korekta620620
Michał Ski612590
Emptywords570570
Revsson560560
Stok510510
Czyz1490490
Elster340340
Rzuwig340340
Mareczekkk330330
Bartek750322480
Boston9311300
Karol739282260
Rrudzik280271
Lowdown250250
74Ryszard240240
Carabus230230
Hoa binh201190
Alan ffm200200
Onui2200200
MemicznyJanusz14680
Swd140140
Zwiadowca21140140
Kamilii07132110
Kajtus von Rzywiec131120
Nicolauskas130130
Elfhelm130130
CivitasLelov1341130130
Gjakovarus120120
Zso3a120120
KrzysztofPoplawski120120
Sidevar120120
CiaPan120120
Dorja110110
Małgorzata Kufel110110
Masti10190
MacQtosh100100
ElectroTiel9360
Kerim449090
Oooo939090
Tomasz Raburski8080
Lahcim n8080
Laked988080
Anonimowy 28080
Grzes19668080
Grzegorzg19608080
Malarz pl8071
Deuwberst7070
Thecmelion7070
Le5zek6600
Mpn6150
Kwintesencjax6060
Ulv806060
ParmenionPL6060
Selso6060
Andros646060
Karmelki906060
Tar Lócesilion6060
Drzesiur6060
Igor1231216051
Sloggi5500
Kenraiz5140
Hektor Absurdus5050
Stanko5050
Panek5050
Wargo5050
Pawmak5050
Durski5050
Morcius4400
Rdrozd4310
Niegodzisie4310
IOIOI4130
Gower4130
Pbk4040
Wulfstan4040
Ambiroz4040
Nejvis4040
Piotr9674040
Halfbricking4040
Polish nero4040
Bastruk4040
Quri.inka4040
Magen4031
PUCHacze3300
Filemon3120
Tokyotown83030
Carmaban3030
Lorak0z3030
Marek wwa wwa3030
Tomasz913030
Mithoron3030
Waldunio173030
Salicyna3030
Szymasz3030
Cyku new3030
Ironupiwada3030
DawnyTest3030
S993030
Ptjackyll3030
Kriis bis3030
Politicus3030
Kedziorek1998d3030
Doktor.opi3030
Sir Lothar3021
Cyborian3021
AkaruiHikari2110
Kobrabones2110
WTM2110
B-X2020
Szyign2020
KRZagorski2020
Tadeusz Rejtan2020
Lavareq2020
Smat2020
Casfaber2020
King102020
Runab2020
Andrzei1112020
Kamdenek2020
Khan Tengri2020
Senvido2020
LukaszKatlewa2020
Kggucwa2020
ABach2020
WujekJasiek2020
Kulawik.pl2020
MBi2020
Barcival2020
Arturo242020
Zala2020
Dawid082020
Jcubic2020
Zmechowiec 752020
Majonez truskawkowy2020
MichaelqMe2212020
Jacek Halicki2020
MarMi wiki2020
Halast2020
Whiteman2020
Masur2020
Bonvol2020
Crash override832020
Msz20012020
Skansen2020
Etup452020
Aotearoa2020
Edk2020
Happa2020
Blakocha2011
Piastu1100
SportomatykPL1100
Qvaxy1100
Staszek991100
Nux1100
Katafrakt1010
Krzesisław1010
UżytkownikArt1010
XaxeLoled1010
Coontracker801010
Mario581010
Jaqbpl1010
Regan19731010
M3n7471010
Jelo.lodz1010
Wiktorantkowiak251010
Marcin.ms1010
Grzegorz B.1010
Wojsław Brożyna1010
Abraham1010
Piotr Osada1010
Adam Lutostański1010
Qzior1010
AI~plwiki1010
Metoody1010
Lord Ya1010
Ponson131010
M-i1010
Mathieu Mars1010
Docxent1010
Foks171010
Openbk1010
Havarese1010
Ankry1010
Mrnr842011010
Malyzolwikson1010
Matrix15521010
Marrator1010
Anicet1010
Ahnat1010
Rychozol1010
Serek171010
Pchoinsk1010
Cynko1010
Sliwma1010
Glaube1010
Krzychu0251010
Janek961010
Revery1010
Polimerek1010
Gabriel31010
Wszystko jest pozyczone1010
LKR231010
Saper1010
ArthurPL1010
PMG1010
Maciejr1010
Paweł Legend1010
Holek1010
Gaj7771010
Przemko11010
Koval1221010
Mirek461010
Polish number one1010
Farti1010
PiotrMig1010
Akoshina1010
ProDM1010
Dreamcatcher251010
Ledowiczka1010
Kuroczynski1010
Wincentferrer1010
Piotr "Malina" Maliński1010
Grzexs1010
Akumiszcza1010
Lesław Zimny1010
Anteortum1010
Szczecinolog1010
Grawiton1010
Baltrus71010
Lesnydzban1010
Wolfgang1010
Timelessly1010
Oldpolihistor1010
Antek011010
MrDark1010
Jarosław Masłowski1010
Wiktoryn1010
Sumek1011010
layout by Beau