Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Wednesday 28 October 2026 17:20:05 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav893860
W2k2531520
Tomasz Raburski464420
Serecki260260
Ignasiak232210
ZajeliWszystkieNicki210210
TakiJedenBezbek190190
NiktWażny170170
MaciejLa160160
Szturnek160160
Majonez truskawkowy110110
Kajtus von Rzywiec10271
Michał Ski9090
Boston98080
Czyz16060
Mafo5050
Stok5050
Kwintesencjax5050
Ulv804130
Emptywords4040
Kriis bis3030
Grzexs3030
ArthurPL3030
Shirrapal3030
Observatis2110
Stanko2020
Elster2020
Pawmak2020
Gordon20072020
Nicolauskas2020
Sir Lothar2020
Sliwma2020
Zala2020
Metoody2020
Masur2020
Dodawacz-i-korekta2020
Vege.cyclist2020
Swd2020
Jeż02162020
Laked982020
Warszawiak222011
Sloggi1100
Pikador1010
74Ryszard1010
ElCet1010
Wramil1010
Koval1221010
Stanster321010
Paterm1010
Revsson1010
Lahcim n1010
Kulawik.pl1010
Masti1010
Barcival1010
PiotrMig1010
Bartek7501010
Elfhelm1010
Alan ffm1010
Qvaxy1010
Żyrafał1010
AngelOfDestiny1010
Jelo.lodz1010
BZPN1010
Msz20011010
Malyzolwikson1010
Szczecinolog1010
Halfbricking1010
B-X1010
Panek1010
Elżbieta Kossecka1010
Wodnik111010
Thecmelion1010
Zwiadowca211010
Jcubic1010
Blakocha1010
Sumek1011010
Szymizszymix1010
Kedziorek1998d1010
KrzysztofPoplawski1010
Happa1010
Gabriel31001

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav10865110350
W2k233573280
ZajeliWszystkieNicki26702670
Jeż0216182181631
Archiwald13001300
Michał Ski129111180
Tomasz Raburski12461180
TakiJedenBezbek10601060
Serecki10311011
Czyz1991980
Ignasiak814770
Sliwma730730
Kajtus von Rzywiec555491
Boston9481461
NiktWażny473431
Szturnek450441
74Ryszard440440
GolDreamer412390
Emptywords352330
Revsson340340
Rrudzik340340
Mareczekkk320320
Stok310310
Bartek750302460
Majonez truskawkowy250250
ABach241221
Dodawacz-i-korekta240240
MaciejLa220220
Zwiadowca21215160
Kenraiz210210
Maikking200200
Stanko192170
Pawmak180180
Carabus170170
Elfhelm160160
Selso160160
Miloszk22160160
Gower130130
Lahcim n130130
Le5zek121200
OGPawlis122100
Bastruk12255
Kwintesencjax120120
Zso3a111100
Rzuwig110110
Ulv8010190
Thecmelion9090
Ptjackyll9090
Nicolauskas9090
Onui29090
Oooo938080
Alan ffm8080
Halfbricking8080
Elster8080
Maria Weronika Kmoch8080
Kulawik.pl8080
Kriis bis8071
Mpn7520
Lowdown7070
Piotr9677070
KrzysztofPoplawski7070
Laked987070
Sidevar7070
ElectroTiel6240
Kerim446060
M1chu6060
Andrzei1116060
Masti6060
Grzes19666060
Tokyotown86060
Zala6060
Carmaban6060
Deuwberst6060
PiotrMig6060
Mafo6060
ElCet6060
Kynikos6060
Gabriel36051
Niegodzisie5230
Felis domestica5140
Lemkacy5140
Masur5050
Komiksm5050
Tadeusz Rejtan5050
IOIOI5050
Salicyna5050
Dorja5050
Lorak0z5050
Barcival5050
Magen5050
Grzexs5050
Pablo0004400
Sloggi4310
Morcius4130
Sumek1014040
MacQtosh4040
Gjakovarus4040
Ambiroz4040
Cybularny4040
Runab4040
Wargo4040
Orbwiki1074040
Khan Tengri4040
Twtw42444040
Szymasz4040
Scio4040
Katafrakt4040
Koval1224040
Loxley4040
Igor1231214031
Politicus4031
Kamilii073210
King103120
Happa3030
ParmenionPL3030
Glaube3030
PMG3030
Grzegorz B.3030
DawnyTest3030
JppPL3030
Witold19773030
Qvaxy3030
Mithoron3030
LeComte3030
Kuba Walczak3030
Metoody3030
Wramil3030
Malarz pl3030
DentArt3030
Polish nero3030
Wodnik113030
OuroborosGD933030
Dzony3363030
ArthurPL3030
Shirrapal3030
AkaruiHikari2110
Loraine2110
Observatis2110
Jarosław Masłowski2020
Henryk Bielamowicz2020
Blakocha2020
Nouzen2020
Erdemski2020
Robert Kania2020
Waldunio172020
Małgorzata Kufel2020
CivitasLelov13412020
Karmelki902020
Hektor Absurdus2020
Tashi2020
Smat2020
Kaci152020
Yurek882020
Miko1012020
Kobrabones2020
Paterm2020
B-X2020
Lukaschek2020
Krokodyl582020
Arturo242020
Netzach2020
Marcin.ms2020
Mirek462020
Drzesiur2020
Baltazar0602020
Stanster322020
Zorro22122020
Tadam2020
SpiderMum2020
BZPN2020
Thorongilion2020
Milagros aal2020
Halast2020
Klarqa2020
Pbk2020
Tomasz912020
Mpfiz2020
KRZagorski2020
Szymizszymix2020
Hermod2020
Jcubic2020
Gordon20072020
Sir Lothar2020
Vege.cyclist2020
Swd2020
Warszawiak222011
Aleksander Durkiewicz1100
Mister Jakub1100
Timelessly1010
Oldpolihistor1010
Antek011010
MrDark1010
Wiktoryn1010
Delta 511010
Bialo-zielony1010
Duży Bartek1010
Therud1010
Quri.inka1010
Uki1381010
Tym-lip1010
Crash override831010
Volodymyr D-k1010
Karol7391010
WujekJasiek1010
Korektysta1010
Buldożer1010
Piotrek97191010
Taco deli1010
Rafafa12341010
Wolfgang1010
Kondike1010
Cynko1010
Pszczolinka1010
EwkaC1010
Οσελότος1010
Revery1010
Krzychu0251010
Hoa binh1010
Mimośród1010
Docxent1010
Alvea1010
Velta1010
Cyborian1010
Nux1010
Mrówka71010
BasileusAutokratorPL1010
JakaśKreatywnaNazwa1010
Mateusz Opasiński1010
Briegers1010
Crassius Curio1010
X(SxxxxxxxxMxxxxxx)1010
Hubert.w1010
Jasiek0541010
Jacek5551010
OliwierJaszczyszyn1010
Piotr "Malina" Maliński1010
Superus1231010
Uzytkownik Bartek1010
Odoaker1010
Kolifink1010
Wlodek k11010
Nejvis1010
Patryk27101010
Ponson131010
Tomen1010
Doktor.opi1010
MysticalEel071010
Wszystko jest pozyczone1010
Ironupiwada1010
Jacek Halicki1010
Jankosiaty1010
Tsca1010
Mike891010
Farti1010
Getoryk1010
Maciejr1010
Tcheinava1010
Kggucwa1010
Cmelak7701010
Snoflaxe1010
Zalasem11010
Stuhrchacz1010
Damiankramek1010
Saper1010
Slawkomuzykant19801010
Jonasz Kosowski1010
Cloefor1010
Pan Bubr1010
Foma1010
Gbylski1010
Bochemian1010
WSZ831010
Bonvol1010
CiaPan1010
Pikador1010
Żyrafał1010
AngelOfDestiny1010
Jelo.lodz1010
Msz20011010
Malyzolwikson1010
Szczecinolog1010
Panek1010
Elżbieta Kossecka1010
Kedziorek1998d1010
Tkand1001
layout by Beau