Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Tuesday 15 October 2019 20:40:21 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Cybularny283232
Elfhelm260260
PawełMM241230
Yashaa201181
Bart0012191090
Czyz1140140
Andrzei111120120
Lord Ya120120
Pachidensha110110
Stok110110
Maattik10190
Michał Sobkowski9090
Aight 20099090
Rrudzik8071
Enstropia7250
Gdarin7070
Elster6060
Krzysio.szubzda.16060
Etup456060
Fafik6060
Wargo5140
Andros645050
Ented4130
J.Dygas4040
Serecki4040
Nama.Asal4040
RafaEl0307944040
WrS.tm.pl4040
Pawmak4040
Magen4040
Bo Ytterby3120
Morcius3030
Educatio 223030
Kobrabones3030
Wolfgang3030
Boston93030
Karol Virgin3030
GiantBroccoli3030
Kpjas2200
Bialo-zielony2110
Mike2103812110
Mateusz Opasiński2020
94pb2020
B-X2020
Tokyotown82020
Pbk2020
BartSmith852020
Maleed2020
Onectus2020
PMG2020
Wanted2020
Alan ffm2020
Jano02020
MOs8102020
Spacejam22020
Matrek1010
Dawcio9301010
Chris-dlc1010
Filtr1010
Karol2321010
Bogdan19891010
Jazin1010
DS limak1010
Mozarteus1010
Jckowal1010
Kocio1010
Mithoron1010
Piotus1010
Jakubkaja1010
Matekm1010
Bonvol1010
Khan Tengri1010
Filemon1010
TomRad8881010
Michael Tav1010
DariaPolonia1010
Maciusk20021010
Lukas.dg1010
Swd1010
Witia1010
Tremendo1010
Hoa binh1010
AlbertDwa1010
Szyign1010
Niegodzisie1010
Tymon.r1010
Smat1010
Anne Marie1010
Wiktoryn1010
Duży Bartek1010
Mateuszgdynia1010
Selso1010
Artpoz51010
AngelOfDestiny1010
Qba02021010
Gregok1010
Marek Mazurkiewicz1010
KoverasLupus1010
Grzechooo1010
Warszawiak221010
MarGr1010
Tsca1010
Milagros aal1010
Pawel Niemczuk1010
Zalasem11010
Tomasz Bladyniec1010
Wszystko jest pozyczone1010
Ency1010
Krecik-791001

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Matekm29502941
Elfhelm20422020
Salicyna18101810
PawełMM15071421
Czyz113201320
Michał Sobkowski12611250
Bo Ytterby11691070
Pachidensha10611032
Bart001210029692
Cybularny989872
Stok870870
Nama.Asal694650
Wiklol600600
Serecki580580
Ciacho5521510
Karol Virgin510510
Boston9501481
Elster480480
SpiderMum421410
Wanted410410
Ented404351
Kenraiz350350
Rrudzik350341
Yashaa341321
Edk330330
Ignasiak330330
Lord Ya310310
Gdarin302280
Ptr192283250
Maattik283250
TomRad888281270
Andros64280280
Wargo271260
Andrzei111261250
Michge260260
Michczu231220
Jckowal222200
Maleed220220
Mateuszgdynia200200
Pawmak200200
Felis domestica182160
Krzysio.szubzda.1180180
Alan ffm161150
Vegetassj44161105
Etup45160160
CelStrzel160160
B-X160160
Mithoron151140
Tomasz Raburski150150
Tokyotown8140140
Camomilla130130
XaxeLoled130130
Michael Tav121020
Enstropia122100
Kerim44121110
Swd120120
Szyign120120
RafaEl030794120120
Morcius11740
Mike210381111100
MOs810110110
Magen110110
Sir Lothar11065
Nedops10730
Ptjackyll100100
Darekm135100100
Aight 2009100100
WrS.tm.pl100100
Kpjas9540
Halfbricking9090
Wolfgang9090
Kggucwa9090
Vwsmok9090
Piastu9090
Fafik9090
Gonzuchna8710
Cz ja8170
Jacek Fink-Finowicki8080
Marcin.ms8080
Tar Lócesilion8080
Małgorzata Kufel7160
Openbk7070
94pb7070
Pascarollo7070
Smat7070
Gregok7070
Kocurwaclaw7070
Matandun7070
Mpn7070
Pbk7070
Gruzin7070
Niegodzisie7061
Swmar6150
MiłyMiłosz6060
Patelnia6060
Cynko6060
Paterm6060
J.Dygas6060
PMG6060
Warszawiak225230
LukaszM6005050
Fruflea5050
Grzegorz B.5050
Tatooine15050
Regan19735050
Roman Miller5050
0byczy5050
Selso5050
Gjakovarus5050
PawelNorbertStrzelecki5050
Wolfgang1215050
Viatoro5050
Deep215050
Micpol5050
Tashi5050
Dski.bartosz4400
Szczecinianka004400
Le5zek4220
Braniewiak4130
Mateusz Opasiński4040
Foma4040
Pikador4040
Kelvin4040
Hektor Absurdus4040
Tarnoob4040
Tadam4040
Adik7swiony4040
Lowdown4040
SongO4040
Qvaxy4040
Hoa binh4040
Emptywords4040
GiantBroccoli4040
Rybulo74040
Kub3474031
W2k24031
Jakubkaja4031
Gabriel34022
Kamil.ryy4022
Biegacz113300
Michalol3300
Mozarteus3120
Wostr3030
Jaceksoci683030
Cloefor3030
Buldożer3030
Educatio 223030
Kamilkasperek3030
Lubinianin23030
Lahcim n3030
Lamashtu20063030
D T G3030
JppPL3030
Tremendo3030
Dorja3030
Jano03030
Mika583030
Gaj7773030
Avalokitesvara3030
H.Rabiega3030
Kobrabones3030
Barcival3030
Maciusk20023030
Alvea3030
LechitaPL3030
Mati1423030
Krecik-793003
Januszex2200
MirMarty2200
Tomasz912110
Bialo-zielony2110
Matrek2020
Filip em2020
Jazin2020
Miko1012020
Ggolob2020
RadLes2020
Onectus2020
Fanmalysza2020
Beschu2020
Qba02022020
Dr. Dunkenstein2020
Marcinekk22020
Thecmelion2020
Soldier of Wasteland2020
Piotr9672020
WTM2020
Bogitor2020
Mike892020
TheTNT15002020
Gżdacz2020
BartSmith852020
Marcowy Człowiek2020
Arturo242020
Lukas.dg2020
Wiktoryn2020
Marcyś 19712020
Piotus2020
Kriis bis2020
Bartos0052020
Daryja962020
Margoz2020
Magiera1882020
Spacejam22020
Jakubhal2020
Matinee712020
Ludek Geograf2020
Duży Bartek2020
Klapi2020
Casfaber2020
Ulv802020
Godai2020
Happa2020
Chris-dlc2020
Szczureq2020
Matti19902020
Khan Tengri2020
LKR232020
Davioz2020
Leszek Jańczuk2020
Grzegorz Browarski2020
Bogdan Starościak2011
TR2011
Pablo0001100
Polinik1100
Grzegorz Wysocki1100
Arek16321100
Kapsuglan1100
Wodnik111100
Wojciech Pędzich1100
ArturM1010
Karol2321010
Ejdzej1010
Pibwl1010
Maciejr1010
Stojan2121010
Anne Marie1010
Zala1010
Wierzbowski1010
Pawel Niemczuk1010
Tomen1010
Macedo1010
Malarz pl1010
Olos881010
EwkaC1010
Artpoz51010
AngelOfDestiny1010
Erixson1010
Dwie szyszki1010
Catz1010
KoverasLupus1010
Skansen1010
Ericcolo1010
Gower1010
Zurbanski1010
Fjl1010
Msz20011010
Mathrick1010
Milagros aal1010
Dawcio9301010
Merc7771010
Zsuetam1010
Kacperpawlak1010
Rzuwig1010
Bogdan19891010
Andrzej191010
Azymut1010
DS limak1010
Karol Szapsza1010
Wikipek1010
Marakuja1010
Mach2403901010
Michozord1010
Pawel Dymanski1010
Mo Cuishle1010
WujekJasiek1010
Markosek1010
Joanna Kośmider1010
Arekowy1010
Fugiel1010
Baarttekk50201001010
Witia1010
Fallaner1010
AlbertDwa1010
Czarnybog1010
S991010
Refycul1010
Winnetou141010
Jeż02161010
Marek Mazurkiewicz1010
Artur Andrzej1010
Piotras181010
Cyborian1010
Sebek Adamowicz1010
Abraham1010
Beno1010
MikołajZ1010
Filtr1010
Filemon1010
Loraine1010
Mathieu Mars1010
Gacus691010
Ironupiwada1010
Maitake1010
Dudek13371010
Pumpernikiel901010
John Belushi1010
Botev1010
Pece1010
Bonvol1010
Therud1010
Bielsko1010
Mlepicki1010
Dzony3361010
Katrina Swinnley1010
GregX211010
Kbigeo1010
Dambo19851010
Tymon.r1010
Segu1010
Darpaw1010
Mkw981010
PuchaczTrado1010
Metoody1010
Ausir1010
Jamzewsizazamcze1010
LukaszKatlewa1010
Szwedkowski1010
Oleo1010
Rdrozd1010
Miki12345681010
Anicet1010
Kordiann1010
Michnar1010
Netzach1010
Zack1010
Szczecinolog1010
Pikasch1010
Krynia261010
Einsbor1010
ABach1010
JackStrong121010
Kocio1010
Gbylski1010
MarGr1010
Hebius1010
Episeda1010
Costamagica1010
Yokichi1010
Klima1010
Ysska1010
Najntisy1010
Jacek Halicki1010
Skoczwiski1010
Makenzis1010
Accomer1010
DariaPolonia1010
Zero1010
Byrek1010
Czymjestlogika1010
Drzazginho1010
Nonander1010
Tomasz Bladyniec1010
Literaturka1010
MaKa1010
Zalasem11010
Masti1010
Michu19451010
Grzechooo1010
Polimerek1010
Tsca1010
ElCet1010
Jurek2811010
BasileusAutokratorPL1010
Tzugaj1010
Wszystko jest pozyczone1010
Ency1010
Cathy Richards1001
layout by Beau