Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Wednesday 08 July 2020 05:51:55 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Czyz112301230
Salicyna650641
Kenraiz471460
Karol Virgin380380
Serecki370370
Nux310310
PawełMM260260
XaxeLoled260260
INakeii240240
Maattik231220
Gdarin221930
Kpjas220220
Krecik-79191630
ProDM170161
Ignasiak140140
Elster130130
Niko2002120111
Nedops11380
Szymon71100100
Mpn7160
Stok7070
Boston96060
GiantBroccoli6060
Lord Ya6060
Krzysio.szubzda.15050
MemicznyJanusz5050
Elfhelm5050
Freedon Nadd4400
The Polish4400
Piastu4040
Polskiarmator1234040
Jarek O4040
RoodyAlien4040
Cybularny3210
Mathieu Mars3210
Olos883210
Niegodzisie3120
99kerob3030
Anicet3030
Andros643030
SpiderMum3030
Henryk Borawski3030
M.Tomma3030
Kggucwa3030
Ented3030
Krzysiek 1234567893030
Upior polnocy2020
Pikador2020
Snoflaxe2020
Miki12345682020
Pit rock2020
MOs8102020
Paterm2020
Ciacho52020
Roman Miller2020
Braniewiak2020
Kriis bis2020
Tokyotown82020
PiotrMig2011
Khan Tengri1100
Kmarius1010
Bibliograf821010
Kapsuglan1010
Siellò1010
Szymek03131010
Jckowal1010
Mitrovitz1010
Santer1010
Ysska1010
Lajsikonik1010
Lukask1010
Pito221010
Henry391010
Vege.cyclist1010
Tslipa1010
PawelNorbertStrzelecki1010
Mirek461010
Stojan2121010
Nonander1010
Abraham1010
Mateusz Opasiński1010
Masti1010
DS limak1010
RadLes1010
Ciszema1010
Dreamcatcher251010
Mateuszgdynia1010
Maciusk20021010
Omron1010
Adamt1010
Popek041010
Zielu201010
Toporny1010
Popik1010
Micpol1010
Kamilkasperek1010
Arturo241010
Matinee711010
Koval1221010
Magen1010
Amadeusz6261010
Lubicz1010
Gaj7771010
Tomasz Raburski1010
Kocurwaclaw1010
MrDark1010
Pachidensha1010
Gungir19831010
Pawel Dymanski1010
Lamashtu20061010
Michu19451010
Nadzik1001

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Salicyna60906072
Czyz134003400
Szymon71288222660
PawełMM18631830
Nux18511840
ProDM182016715
Kenraiz15531520
Krecik-79134116171
Cybularny130131170
Piastu12811270
Szoltys11001100
Serecki10901090
Elster10401022
Czupirek10101010
Nedops9421730
The Polish9414800
GiantBroccoli940940
Frangern930930
RoodyAlien922900
INakeii831811
Wojciech Pędzich820820
Lord Ya720720
Nostrix690690
Stok670670
Ankry632592
Kggucwa626560
PMG620620
Snoflaxe620602
Maattik613580
Elfhelm520520
Karol Virgin490490
SpiderMum471433
Maire460460
XaxeLoled450450
Magalia400400
Viatoro340340
Gdarin3019110
Boston9300300
MemicznyJanusz294250
Tufor290290
Ignasiak280280
Kpjas280280
Ented260260
Niegodzisie2514110
Carabus230230
Polski Kosmonauta220220
Offeliaa210210
Andros64200200
Freedon Nadd191900
Mechtal190190
Olos88181530
Krzysiek 123456789183150
Camomilla180180
Alvea180180
Mpn173140
Pawel Niemczuk172150
Tokyotown8170170
Rosewood161051
Kacperpawlak160160
Godai160160
MOs810160160
WTM150150
Wargo140140
Miki1234568140140
Nadzik131111
KristoffZZ130130
Gregok130130
DS limak130130
Polskiarmator123120120
Cynko120120
Niko2002120111
KoverasLupus111100
Emptywords110110
Pablito1956110110
Masti10640
Zielu2010541
Michge100100
Tadam100100
Lamashtu2006100100
Krzysio.szubzda.1100100
Michał Sobkowski100100
Henryk Borawski10091
Szymek03139270
Magen9090
Braniewiak9090
Paterm9090
Pawmak9090
Mathieu Mars8530
EwkaC8080
Felis domestica8080
B-X8080
TR7250
Roman Miller7160
Pachidensha7160
Smat7070
RafaEl0307947070
Michu19456060
Hektor Absurdus6060
M.Tomma6060
WujekJasiek6060
Lowdown6060
Małgorzata Kufel6060
Pit rock5050
Cloefor5050
Beno5050
Mateuszgdynia5050
L.zurawski5050
E1d4R5050
Tashi5050
Dorja5050
Kocurwaclaw5050
Jotjotem5050
Mithoron5050
Zylla5050
Grudzio2405050
PuchaczTrado5050
Warszawiak225041
Gabriel35041
Alan ffm4130
Pbk4130
Yashaa4130
Upior polnocy4040
Pikador4040
Velta4040
Nonander4040
Dreamcatcher254040
Fruflea4040
OGPawlis4040
LechitaPL4040
99kerob4040
Szyign4040
Jarek O4040
Gower4040
Witold19774040
Selso4040
Buldożer4040
Ekspert Piłka Nożna4040
Kuki50504040
Omron4040
Jaceksoci684040
Ciszema4040
Pawel Dymanski4040
Chris-dlc4040
Leszek Jańczuk4040
Maciejr4040
Jckowal4040
Gjakovarus4040
Koftra4040
W2k24040
Geralt Riv4040
Imprezes4040
Kynikos4040
LadyDaggy3300
Pawelmarekwp3201
Mirek463030
Anicet3030
WolfgangNihil3030
Julo3030
Prezo21373030
Mateusz Opasiński3030
Lelek 2v3030
Kriis bis3030
Wiktoryn3030
Matti19903030
Darekm1353030
Katolicki Towarzysz Kulturalny3030
Gacus693030
Someone in peru3030
Ingene3030
TheRed'183030
Piotr9673030
Kerim443030
AI~plwiki3030
Ciacho53030
Ptjackyll3030
Arturo243030
Kamilkasperek3030
Bibliograf823030
RadLes3030
Albertus teolog3030
Kshywy3030
Jcubic3030
Marcowy Człowiek3030
Santer3030
Tomen3030
Najntisy3030
Dzony3363021
Czekoladowy2200
Jakubkaja2200
Vege.cyclist2110
IwoDem2110
Khan Tengri2110
Wulfstan2020
Lesnydzban2020
Mika582020
Cliffordwielkipies2020
Hoa binh2020
Sir Lothar2020
Maciusk20022020
WrS.tm.pl2020
Leszko202020
Lahcim n2020
Quodvultdeus2020
Kdebem2020
Pibwl2020
Therud2020
PawelNorbertStrzelecki2020
Rdswdn2020
Dr. Dunkenstein2020
Pizel20012020
Edk2020
Popek042020
Panek2020
Rdrozd2020
BasileusAutokratorPL2020
Gonzuchna2020
Andrzej Garwoliński2020
Maitake2020
Piotrus2020
Natan92020
Yurek882020
Electron2020
Warionm2020
Botev2020
Regan19732020
Miko1012020
Wikipek2020
Erdemski2020
Farary2020
Kelvin2020
Gungir19832020
Ytabak2020
Katafrakt2020
Adamt2020
Halfbricking2020
Encyklopador2020
Lancelot2020
Mike2103812020
Nocne igraszki2020
Mix3212020
Szymon0072011
PiotrMig2011
Francesco 132011
Brzegfm2011
Szymonel1100
Rzuwig1100
Bialo-zielony1100
Arekuba1100
PannaNilson1100
Wodnik111100
Tempest1100
Ency1100
Kapsuglan1010
Pat7311010
Jacek5551010
Pito221010
Lajsikonik1010
Holek1010
Mach2403901010
Siwulek1010
MAntoni1010
Zetpe02021010
Tslipa1010
H.Rabiega1010
Matinee711010
Radagast131010
Vwsmok1010
Cyku new1010
Loraine1010
Ulv801010
Tom a1010
Tremendo1010
D T G1010
Jan W. Kusiak1010
Swierzaq91010
Toporny1010
Kamilhrub1010
Horgelblob1010
Kiełek1010
Piotrxh1010
Gytha1010
Smyru1010
Tomasz Raburski1010
Arvedui891010
Grzes19661010
PGorka1010
Robert Kania1010
Malax51010
Henry391010
Nyat1010
Przemysław Berliński1010
JerzyPal1010
Soldier of Wasteland1010
Czonek1010
Gruzin1010
Wlodek k11010
Margoz1010
Crash override831010
LeComte1010
Aleksander Durkiewicz1010
NoychoH1010
Stojan2121010
MBi1010
Kontrola1010
Amadeusz6261010
Micpol1010
MrDark1010
Pygar19541010
Krzysztof 131010
D.M. from Ukraine1010
Costamagica1010
Mitrovitz1010
Ysska1010
Ericcolo1010
Koroniec1010
Artur Andrzej1010
Pat1581010
Kso1010
Bogdan Starościak1010
Andrzej191010
Abraham1010
Aight 20091010
Reddinken1010
Ghańczyk34561010
Lubicz1010
Gaj7771010
Subtropical-man1010
Happa1010
Docxent1010
Alex9461010
Przemub1010
BarStr1010
Lukask1010
Jan Kszywy1010
Kmarius1010
Marcinstrachota1010
Rav kr1010
Maurycek1010
Jacek Fink-Finowicki1010
Marekos1010
Swd1010
Topory1010
Koval1221010
Bart00121010
Filemon1010
"Coreytaylor"1010
Bingola1010
Maleed1010
Mati1421010
Kub3471010
Sylwia19881010
Filip em1010
Dj Kriszna1010
IMnext1010
Antoni Tymczasowy1010
Magyar0621010
Popik1010
Rjendrzejewski1010
Mister Jakub1010
Zamek731010
Matlin1010
Politicus1010
Siellò1010
Zaluda961010
Zsuetam1010
Grzegorz B.1010
Matti97031010
Masur1010
Romanjas1010
Sebek Adamowicz1001
Tele20011001
Pleoniak1001
layout by Beau