Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Sunday 18 August 2019 08:40:19 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Salicyna990990
Zsuetam330330
PawełMM251240
Elfhelm230221
Czyz1200200
Cybularny191180
Lord Ya190190
Serecki190181
Stok150150
Michał Sobkowski110110
Elster100100
Matman z Lublina9450
RafaEl0307949090
Piotr9678080
Boston97070
Etup457070
Wargo7070
XaxeLoled6060
Ciszema6060
B-X5050
Ciacho55050
Kpjas4400
Lowdown4040
Albertus teolog4040
Jakubus034040
Ignasiak4040
JanPalony404040
Maattik4040
Pachidensha4031
Alan ffm3030
Piotras183030
Briegers2200
Adm022110
Jeż02162110
Lahcim n2020
Mithoron2020
Gytha2020
Najntisy2020
Zaluda962020
Romanjas2020
Onectus2020
Alvea2020
Pawmak2020
MBi2020
Micpol2020
Pawel Dymanski1100
Felis domestica1100
BarStr1010
EwkaC1010
Grzexs1010
Andrzej191010
Andros641010
Poz man1010
PaSova1010
PatLover1010
Subtropical-man1010
Aleksander2131010
Mix3211010
Wolfgang1010
Miko1011010
Incognityzm1010
Lelek 2v1010
Arekuba1010
Dejw1231010
Yoda18931010
Ptjackyll1010
D T G1010
WrS.tm.pl1010
Arturo241010
Regan19731010
LKR231010
Michczu1010
Leszek Jańczuk1010
Darekm1351010
Fallaner1010
Filip04021010
Kelvin1010
Szoltys1010
Piotr Michalak1010
Magen1010
Paterm1010
Czarnybog1010
Mike2103811010
Smat1010
Wiktoryn1010
Dr. Dunkenstein1010
Jrmo1010
Casfaber1010
Kocurwaclaw1010
Ented1010
Emptywords1010
Tele20011001

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Baarttekk50201001001010010
Salicyna440194210
PawełMM17461662
Rzuwig168201471
Stok14001400
Bart001212229912
Czyz111201120
Serecki10501041
Adm0210268331
Lord Ya900900
Cloefor7003535
Pachidensha683614
Michał Sobkowski681670
Ented570570
Cybularny569470
Andrzei111553493
KristoffZZ530530
Elster520520
Maattik515460
Lukasz Lukomski460460
Lowdown456390
Elfhelm450441
Michczu420420
Zsuetam350350
Kenraiz310310
Boston9310301
Alan ffm290272
Wargo270270
Bartos005270270
Mix321250250
Ignasiak241230
Etup45220220
Maleed220220
Ciszema220220
XaxeLoled220220
Pawmak220211
Matman z Lublina217140
Ciacho5212190
Darekm135210210
Tom Ja210201
Hektor Absurdus200200
Jckowal192170
Tar Lócesilion182160
Andros64170170
Grzegorz B.170170
Kamilhrub160160
Sir Lothar160106
Matekm140140
Dawidst130130
MOs810130130
RafaEl030794130130
Szoltys12480
Mpn122100
D T G121110
Gregok120120
Magen120120
Tokyotown8110110
WażneT110110
Warszawiak2210820
MiłyMiłosz100100
Michge100100
B-X100100
Zielu20100100
Openbk10082
Alvea9180
Felis domestica9171
Godai9090
Tomasz Raburski9090
Fafik9090
Pbk9090
PMG9090
Gytha8080
Piotr9678080
Mateuszgdynia8080
WTM8080
Regan19738080
Masti7250
Subtropical-man7160
Smat7160
Ghańczyk34567070
Kerim447070
Wiktoryn7070
Dreamcatcher257070
Kocurwaclaw7070
IOIOI6330
Merc7776240
Ptjackyll6060
Jakubus036060
Mithoron6060
Julo6060
Rdrozd6060
Miki12345686060
J.Dygas6060
AndyAn6060
Emptywords6060
Kpjas5410
Pawel Niemczuk5140
TR5140
Pawel Dymanski5131
Krzysio.szubzda.15050
Onectus5050
Manga.rs5050
Swd5050
RoodyAlien5050
Hermod5050
Bonvol5050
Paterm5050
Arvedui895050
Gjakovarus5050
Suziechan5050
Kra775050
LKR235050
Przezal5041
Freedon Nadd4310
99kerob4130
Zylla4040
Buldożer4040
Albertus teolog4040
Gonzuchna4040
Mach2403904040
Arturo244040
Mika584040
Rav kr4040
Camomilla4040
Maciusk20024040
Selso4040
MBi4040
Gabriel34040
Kadstos4040
Nonander4040
Grzegorz Browarski4040
JanPalony404040
DariaPolonia4031
Nama.Asal3120
Tomasz913120
Jeż02163120
Jsbien3120
Matrek3030
Wostr3030
EwkaC3030
MrDark3030
Dr. Dunkenstein3030
Wulfstan3030
Kggucwa3030
94pb3030
Lahcim n3030
Polk3030
Mo Cuishle3030
WujekJasiek3030
Zaluda963030
Omron3030
Jano03030
Jrmo3030
Piotus3030
Eduardschnack3030
Krisgola3030
19233030
Andrzej Garwoliński3030
Casfaber3030
Piotras183030
Krynia263030
Aight 20093030
Francesco 133030
WrS.tm.pl3030
Bogdan Starościak3030
Drzazginho3030
Cynko3030
BasileusAutokratorPL3030
Koperczak3030
Briegers2200
ArturM2110
Emseg2110
Durski2110
Kangel2110
Kuki50502110
Niegodzisie2110
Luki48122110
Nicolauskas2020
Cathy Richards2020
Foma2020
Morcius2020
Wolfgang2020
Uzyj2020
Romuald Wróblewski2020
Maire2020
Karol Virgin2020
Artpoz52020
Miodzio32020
Thecmelion2020
Januszex2020
Jasiek0542020
LukaszM6002020
Volodymyr D-k2020
Andrzej192020
Wikipek2020
L.zurawski2020
Jakub101932020
Marcowy Człowiek2020
Michael Tav2020
JppPL2020
Romanjas2020
Fugiel2020
Jacpr2020
Dorja2020
Netzach2020
Cyborian2020
Asbb2020
Roman Miller2020
Paweł Ziemian2020
Mike2103812020
Cyfrowy2020
Ironupiwada2020
Mikrosystem2020
John Belushi2020
Botev2020
Barcival2020
Ololuki2020
Darpaw2020
Duży Bartek2020
Kynikos2020
Metoody2020
Le5zek2020
Parabarchan2020
Radek wl2020
PawelNorbertStrzelecki2020
Szczecinolog2020
Augurmm2020
Ysska2020
Najntisy2020
Lelek 2v2020
Accomer2020
Micpol2020
Tashi2020
Michu19452011
Masur1100
Kamilx2x21010
PioVar1010
Jelo.lodz1010
Jaceksoci681010
Pozdrawiam1010
Pikador1010
Pibwl1010
Poz man1010
Mozarteus1010
PaSova1010
Zala1010
Kub3471010
Leszek9111010
Incognityzm1010
Sicherlich1010
Mieniu2201010
Halfbricking1010
Arekuba1010
Michał Rosa1010
RadLes1010
MaPet921010
Malarz pl1010
Sethakill1010
Krzysztof 131010
Gower1010
Zurbanski1010
Barry Kent1010
Politicus1010
Ventic1010
BarStr1010
Frangern1010
Gripper1010
Grzexs1010
Synthesium1010
Azymut1010
DS limak1010
Demkoff1010
Gżdacz1010
Khalisi1010
Krzysiek1111010
Rembecki1010
Yurek881010
Tadam1010
Michalpietrzak20021010
Witia1010
Karol Szapsza1010
Fallaner1010
Filip04021010
Tyka171010
Piotr Michalak1010
Antoni180720161010
Lancelot1010
Czarnybog1010
Grzegorz Wysocki1010
Refycul1010
Marcin.ms1010
Artur Andrzej1010
Wisg1010
Lajsikonik1010
Jacek5551010
Absolwent1010
Gurthg Shae1010
D kuba1010
Marekos1010
Margoz1010
Gacus691010
Miko1011010
Hortensja Bukietowa1010
Dejw1231010
Pomeranius1010
Maitake1010
NH351010
Modzelek1010
Bart Corke1010
Therud1010
Andrzej941010
S.Czachorowski1010
Mmm51010
Torrosbak1010
Spacejam21010
Katrina Swinnley1010
Pit rock1010
Dambo19851010
Krzych.w1010
Szyign1010
Anne Marie1010
Snoflaxe1010
Jasiu Szt1010
Mariusz.stepien1010
Panek1010
Ulv801010
Shilen1010
Morus kot1010
Happa1010
Aleksander2131010
Matandun1010
Konarski1010
Ludek Geograf1010
Matti19901010
Bo Ytterby1010
Santer1010
Hobbicik1010
Asteq1010
Kicior991010
Mati1421010
PatLover1010
Yoda18931010
StSierż1010
Kelvin1010
Czymjestlogika1010
Leszek Jańczuk1010
Koval1221010
Tom a1010
Henry391010
Tomasz Bladyniec1010
Piotrek97191010
Katafrakt1010
Jcubic1010
Infsai1010
Dawid Brudniewicz1010
Mirecki1010
Gruzin1010
GiantBroccoli1010
ElCet1010
Zadrzewiański1010
Wszystko jest pozyczone1010
Krecik-791001
Tele20011001
layout by Beau