Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Saturday 26 September 2020 16:25:54 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
PawełMM501481
ZajeliWszystkieNicki471460
Mogor470470
Serecki450450
PG320320
Cynko260260
Ciszema250250
Salicyna220220
Nowy15190190
Kapsuglan181800
Drzewianin141130
Tomasz Raburski130130
Nux130130
Snoflaxe130130
Ynnarski130121
Michał Sobkowski120120
ProDM11092
Stok9180
Cybularny9180
Szymon719090
Elfhelm8080
INakeii8080
Airwolf6060
Czyz16060
Foma6060
Jckowal6060
Klarqa5050
Elster5050
Miki12345685050
Andros644040
Ciacho54040
Pbk4040
Lord Ya4040
Igo20044031
Kamil P-ik3120
Sir Lothar3120
Maire3120
Mach2403903030
Zielu203030
Demkoff3030
Bolszewski Wikipedysta3030
Karol Virgin3030
GiantBroccoli3030
OGPawlis3030
Kenraiz3030
Pomkiar3030
RoodyAlien3030
Nedops2200
DS limak2020
Cliffordwielkipies2020
Mike2103812020
Selso2020
Kriis bis2020
Kocurwaclaw2020
Magalia2020
MemicznyJanusz2020
Nicolauskas2020
Ignasiak2020
Boston92020
XaxeLoled2020
Wostr2020
Jazin2020
Prezo21372020
Rozalka002020
Gjakovarus2020
Braniewiak2020
Khan Tengri1100
DariaPolonia1100
Gdarin1100
Wojciech Pędzich1100
Encyklopador1010
H.Rabiega1010
Ulv801010
Maattik1010
MaPet921010
Ingene1010
Laked981010
Wojsław Brożyna1010
Pawmak1010
Magen1010
Krzem Anonim1010
Gower1010
Francesco 131010
Aight 20091010
Wikipek1010
CarlosPn1010
Ptjackyll1010
Tama Fan1010
Tufor1010
Pozdrawiam1010
Gytha1010
Morcius1010
WujekJasiek1010
Darekm1351010
Paterm1010
Koftra1010
Henryk Borawski1010
Cz ja1010
Hektor Absurdus1010
Emptywords1010
DentArt1010
Patelnia1010
Piastu1010
Buldożer1010
Fon1010
Nonander1010
Bkwg1010
Rrudzik1010
Costamagica1010
Saper1010
Ironupiwada1010
Ghańczyk34561010
Mateusz Opasiński1010
MiłyMiłosz1010
99kerob1010
B-X1010
Swd1010
Przemysław Kryska1010
Adamt1010
Leszek Jańczuk1010
Pottero1010
VV941010
Pit rock1010
Klapi1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
ZajeliWszystkieNicki36213610
PG34703452
Salicyna33823342
Kapsuglan22321490
PawełMM19251852
Mogor13601360
Offeliaa11701170
ProDM1000937
Szymon71927850
Sloggi919100
Czyz1801790
Serecki750750
Kenraiz680680
LennCart630630
Cybularny617540
Nowy15530530
Camomilla520511
Stok451440
Kaci15440440
Cynko440440
Elfhelm440440
Felis domestica410410
Elster410410
Lord Ya400400
Karol Virgin391380
Ciszema390390
XaxeLoled371351
MemicznyJanusz370370
Niegodzisie3624102
Snoflaxe340340
Nedops3220120
Michał Sobkowski320320
Demkoff320320
Openbk300300
Jckowal280280
Ciacho5261250
Jotjotem253220
Nux240240
Rrudzik230230
Malarz pl230212
Michge220220
Piastu211200
Mach240390210210
RoodyAlien200200
Kirsan200200
Ented190190
Ignasiak190190
B-X190190
Buldożer190190
Bartos005180180
Boston9180180
Andros64170170
Andrzei111160160
Hektor Absurdus150150
Drzewianin141130
Miki1234568140140
Freedon Nadd131300
Masur133100
Tomasz Raburski130130
Braniewiak130130
Mix321130130
Polski Kosmonauta130130
Arvedui89130130
Ynnarski130121
Kamil P-ik121110
Lahcim n120120
Pomkiar120111
Maciejr111100
DS limak110110
Tokyotown8110110
Alvea10280
INakeii10190
Zielu20100100
Frangern100100
MOs810100100
WTM10073
Kpjas9450
Maire9360
Ghańczyk34569090
99kerob9090
Czupirek9090
Tele20019090
Nicolauskas9090
Paterm9090
Kocurwaclaw9090
Rozalka009090
Smat9090
Wojciech Pędzich8710
Pit rock8440
Klarqa8080
Kriis bis8080
Ptjackyll8080
Pbk8080
Kub3478080
Manga.rs8080
Wargo8080
Jaceksoci687520
Barcival7070
RafaEl0307947070
Swd7070
IMnext7070
Airwolf7070
FilutekPL niebot6510
EviN6060
Foma6060
Halfbricking6060
Cliffordwielkipies6060
WujekJasiek6060
Koftra6060
Mathieu Mars6060
Roman Miller6060
Powerek385230
Khan Tengri5140
Kicior995140
Lowdown5050
Ulv805050
Alan ffm5050
Magen5050
Wolfgang1215050
Kamilkasperek5050
Mike2103815050
Mati1425050
Emptywords5050
Regan19735050
Dski.bartosz4400
Pawelmarekwp4400
Le5zek4310
Maattik4211
Sir Lothar4130
Nadzik4130
Kshywy4130
Gdarin4130
Aight 20094040
Wiktoryn4040
Bogic4040
Cz ja4040
Margoz4040
OGPawlis4040
Szyign4040
Pawmak4040
EwkaC4040
Dreamcatcher254040
Jazin4040
Krzem Anonim4040
Nonander4040
Qba02024040
Gjakovarus4040
Czonek4031
Igo20044031
Mike893030
Azymut3030
Pawel Dymanski3030
Wulfstan3030
GiantBroccoli3030
Wostr3030
Marcowy Człowiek3030
Saper3030
Selso3030
Michozord3030
Matti19903030
Dominik04u3030
Raq03030
Hoa binh3030
Pufacz3030
Marioosz3030
Adamt3030
Adoll273030
Krzysio.szubzda.13030
Darekm1353030
BasileusAutokratorPL3030
Marek Pontonier3030
PawelNorbertStrzelecki3030
Polk3030
Wojsław Brożyna3030
Siello3030
CarlosPn3030
Bolszewski Wikipedysta3030
Fruflea3030
Miki.krok3030
Koval1223030
Tar Lócesilion3030
Henryk Borawski3021
John Belushi2200
Evidamii0192110
DariaPolonia2110
Grzegorz B.2020
Subtropical-man2020
Szczur14pp2020
Robert Kania2020
Doktor.opi2020
Nyat2020
Tufor2020
Swam pl2020
Tom Ja2020
Qvaxy2020
MaPet922020
Kbigeo2020
Fon2020
Bieniecki Piotr2020
Costamagica2020
Marij2020
Mateusz Opasiński2020
Encyklopador2020
H.Rabiega2020
Wikipek2020
Grisha122020
Kbsc2020
Tadam2020
Kiełek2020
BrakPomysłuNaNazwę2020
Infsai2020
Mboro2020
Grudzio2402020
TraktorzystazUrsusa2020
Krynia262020
MBi2020
Krzysztof Pałucha2020
Ekspert Piłka Nożna2020
Godai2020
Fallaner2020
Magalia2020
Etup452020
Francesco 132020
Maciej19772020
M.Tomma2020
Mafo2020
Kerim442020
Casfaber2020
Beata May2020
Szymonel2020
Gower2020
Beno2020
Maitake2020
Arekuba2020
Ironupiwada2020
Gytha2020
Kamilhrub2020
PMG2020
Dzony3362020
Rdrozd2020
Prezo21372020
Makary2020
Polelum2020
Katafrakt2020
Pikador1100
Scio1100
Mpn1100
Kobrabones1100
Pietrasagh1100
Marklund241010
Evans4441010
Kelvin1010
Augustyński1010
Matrek1010
Bacus151010
Dr. Dunkenstein1010
Julo1010
Anicet1010
Jacek Halicki1010
KoverasLupus1010
Kontrola1010
Mixhau1010
Radek wl1010
Tama Fan1010
Cyfrowy1010
Mefisto821010
Patelnia1010
Cyku new1010
Piotrus1010
F-U-W1010
Jakubkaja1010
Januszk571010
Jurek2811010
Teukros1010
Operongalicyjski1010
Sumek1011010
Gungir19831010
Bkwg1010
Davs771010
L.zurawski1010
Przemysław Kryska1010
Pottero1010
Lukasiek21010
Michu19451010
TOFIK5551010
Witold19771010
Trejder1010
Gobo19541010
Pierre L'iserois1010
Rdswdn1010
Edk1010
Karol Szapsza1010
MiłyMiłosz1010
Morcius1010
Kps24931010
Skoczwiski1010
Lancelot1010
Kacperpawlak1010
Adik7swiony1010
Darekk21010
Rmisko1010
Wlodek k11010
Przemub1010
Malwek1010
Koroniec1010
Dawid6921010
TheRed'181010
DentArt1010
Przemysław Berliński1010
Zaluda961010
Milagros aal1010
Karol19951010
Najntisy1010
Kordiann1010
Gabriel31010
Mo Cuishle1010
Panek1010
Marcin.ms1010
Prymonek1010
Zero1010
Ingene1010
Xabi1010
Zoedyta1010
BarStr1010
Oleo1010
Stupa19891010
Happa1010
Pibwl1010
Tomasz w1010
Pozdrawiam1010
Krisgola1010
Nostrix1010
Matioza12341010
Litacz1010
Mithoron1010
Gregok1010
Zack1010
PiotrekD1010
Lamashtu20061010
Gonzuchna1010
Halavar1010
WSZ831010
Crash override831010
Miko1011010
VV941010
Klapi1010
Jacek5551010
Arturo241010
Grzes19661010
Zbisem1010
Adrian 11111010
Politicus1010
Polimerek1010
Mieniu2201010
Laked981010
ElCet1010
Tashi1010
Szczecinolog1010
Zorro22121010
Accomer1010
Aeiouy0011010
SongO1010
Montiverdi1010
Botev1010
Bialo-zielony1010
Slawkomuzykant19801010
RadLes1010
Upior polnocy1010
LKR231010
Vege.cyclist1010
Joanna Kośmider1010
Slav1010
Adaś171010
Leszek Jańczuk1010
layout by Beau