Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Thursday 26 November 2020 18:41:25 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Salicyna760760
Mo Cuishle540540
PG430430
PawełMM310310
RoodyAlien300300
ProDM270252
Sidevar245190
Nedops230230
Czyz1200200
Elster190190
John Belushi180180
Razar-ww175120
Michał Sobkowski171160
Stok130130
Gjakovarus120120
Episeda100100
Alvea8260
Tom Ja8080
Adm028080
Lord Ya8080
Olos887700
Kulawik.pl6510
Szymon716060
Carabus5140
Tokyotown85140
MemicznyJanusz5050
Jamnik z Tarnowa5041
Kenraiz4040
Kub3474040
Sir Lothar4040
Nawobod4040
Andrzei1114040
Openbk4040
Ignasiak4040
Miki12345684040
Niegodzisie3210
Koftra3120
MOs8103030
Kobrabones3030
Gruzin3030
Cliffordwielkipies3030
Ciacho53030
Etup453030
Rrudzik3030
Marcowy Człowiek2110
Masur2110
Mateusz Gieryga2110
Kpjas2110
Jurek2812020
WujekJasiek2020
Nicolauskas2020
Felis domestica2020
Michaoll2020
Politicus2020
Grzegorz B.2020
B-X2020
Kuba Walczak2020
Barcival2020
Nadzik2020
Loxley2020
Karol Virgin2020
Beno2020
Michu19452020
Michge2020
DS limak2020
Mithoron2020
Pomkiar2020
Kapsuglan1100
Mafo1010
LKR231010
Emptywords1010
Koval1221010
Alan ffm1010
MBi1010
Darpaw1010
Tufor1010
Czestomir1010
Pit rock1010
Malarz pl1010
Gurthg Shae1010
Happa1010
H.Rabiega1010
Jakub.ciechulski1010
Lechowski.Krzysztof1010
XaxeLoled1010
Mivhal1010
Arvedui891010
Makary1010
Pawmak1010
Jacek Fink-Finowicki1010
Patrolson1010
Tashi1010
Lowdown1010
Cloefor1010
Tomasz Raburski1010
Regan19731010
Joanna Kośmider1010
Byron Love1010
Michael Tav1010
Havarese1010
Azymut1010
Zielu201010
GiantBroccoli1010
Wiktoryn1010
Grotesque1010
Matti19901010
Leszko201010
Pygar19541010
Sylwia19881010
Piotr9671010
Camomilla1010
Andrzej941010
Wikipek1010
Gytha1010
Ented1010
Grudzio2401010
L.zurawski1010
Andrzej Garwoliński1010
Piastu1010
Jckowal1010
Mateusz Opasiński1010
Magen1010
P maciej1010
Halfbricking1010
Lelek 2v1010
Sebk.1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Salicyna64706452
PG39203902
PawełMM21012063
Lukasz Lukomski18901890
Sidevar185191660
ZajeliWszystkieNicki16901690
Nedops13353800
Czyz113001300
Stok10901090
Kenraiz1018930
Elster980971
ProDM910874
John Belushi900900
Michał Sobkowski873840
Olos88807910
RoodyAlien790790
Pietrasagh780780
Mo Cuishle730730
KristoffZZ570570
Lord Ya540540
Razar-ww528440
GiantBroccoli510510
Grotesque460460
Rrudzik420420
JppPL410401
Serecki400400
Miki1234568380380
Elfhelm370370
Ciacho5370370
Piastu323281
Kapsuglan312641
Andrzei111305250
Gjakovarus300300
Koftra291280
Klarqa291280
Jamnik z Tarnowa290263
Karol Virgin284240
XaxeLoled260260
Orbwiki107250250
Alvea242220
Ignasiak240240
Boston9240240
Snoflaxe240240
Kulawik.pl229130
Openbk220211
Masur213180
Godai210210
Episeda210210
Niegodzisie2010100
Nadzik200173
WTM190172
MemicznyJanusz181170
Crash override83180171
Alan ffm171160
Marcowy Człowiek162140
MOs810160160
Runab160160
Szymon71153120
IMnext150150
Tashi141130
B-X130130
Malarz pl130130
DS limak130130
Pbk130130
Ptjackyll130130
Patrolson121110
Sir Lothar120120
Hektor Absurdus110110
Kggucwa110110
Nux110110
Tom Ja110110
Przemub10280
Carabus10190
Jcubic10190
Masti100100
Camomilla100100
Barcival100100
Cliffordwielkipies100100
Adm02100100
Maikking100100
Kpjas9360
Gdarin9360
Tyggrysek9360
Casfaber9090
Michge9090
Nawobod9090
Tadam9081
Tokyotown88170
Mithoron8170
Pawmak8080
Maciej19778080
Michu19458080
Lowdown8080
Ented8080
Felis domestica8080
Mix3218080
Andros648080
Magen8071
Michalol7610
Ulv807160
MBi7142
Smat7070
Siello7070
Jckowal7070
Piotr9677070
Nicolauskas7070
Etup457070
INakeii6240
LechitaPL6060
Grzegorz B.6060
Grudzio2406060
Gruzin6060
Evans4446060
Regan19736060
Cynko6060
Wulfstan6060
Kocurwaclaw6060
CelStrzel5410
Zielu205140
Darekm1355050
Wiktoryn5050
Beno5050
Kaci155050
Grisha125050
Szelma W5050
Subtropical-man5050
Matti19905050
Whiteman5050
Lelek 2v5050
Mpn5050
Mike2103815050
WujekJasiek5050
Kerim445050
Mivhal5050
Halfbricking5050
Pibwl5050
Przemek25475032
MirMarty4400
Mateusz Gieryga4220
Tomasz Raburski4130
Mathieu Mars4040
Lahcim n4040
MacQtosh4040
Kobrabones4040
Marcin.ms4040
Pit rock4040
Adamt4040
Kub3474040
Arvedui894040
Gytha4040
W2k24040
99kerob4040
L.zurawski4040
Pomkiar4040
Antoni Tymczasowy4040
Michnar4031
Cloefor4031
Adelkaa3300
Czekoladowy3300
Lemoniada123300
Fiszka3120
Jonasz Kosowski3030
Jurek2813030
Darpaw3030
Bolszewski Wikipedysta3030
Azymut3030
Maciejr3030
Kelvin3030
Najntisy3030
Rozalka003030
Havarese3030
VanWiel3030
Rybulo73030
SkunJR3030
Mirek463030
Orlandina3030
Bartos0053030
Kicior993030
Jakub.ciechulski3030
Szyign3030
Smyru3030
Chris-dlc3030
Hebius3030
Tama Fan3030
Leszko203030
Jakubkaja3030
Khan Tengri3030
Davs773030
RadLes3030
Emptywords3030
Andrzej943030
Paterm3030
Kgbo3021
Nocne igraszki3021
Sloggi2200
Cybularny2110
Piotras182020
Adaś172020
Grzegorz Wysocki2020
Dreamcatcher252020
Gower2020
Morcius2020
Loxley2020
Miko1012020
Lamashtu20062020
Anicet2020
Michaoll2020
Dorja2020
LeComte2020
Jazin2020
Kuba Walczak2020
Marek Mazurkiewicz2020
MiłyMiłosz2020
Arekuba2020
Maciejw2020
Politicus2020
H.Rabiega2020
LukaszKatlewa2020
Polskiarmator1232020
Nowy152020
Piolodiusz2020
Przemysław Berliński2020
Braniewiak2020
AidepolkycnE2020
Maattik2020
Buldożer2020
Ktw2020
Klima2020
Tarnoob2020
Bogdan Starościak2020
Dzony3362020
Byron Love2020
Koroniec2020
Koval1222020
Mateusz Szymkiewicz2020
Delta 512020
Katafrakt2020
Jurekj2020
OGPawlis2020
TomRad8882020
Mike892020
Fruflea2020
Rdrozd2020
Jotjotem2020
Mateusz Opasiński2020
ElCet2020
Barry Kent2020
Prezo21372020
Wikipek2020
SpiderMum2020
TheRed'182020
Pachidensha2020
Szymek03132011
Kanion2011
Evidamii0191100
Zero1100
Ynnarski1100
Wojciech Pędzich1100
M sobczyk1010
Mikrosystem1010
Szczepanikd1010
Jacek Fink-Finowicki1010
Brzegfm1010
Tele20011010
Manitarski1010
Sebek Adamowicz1010
Metalloviec1010
Nous1010
Michalsad1010
Mafo1010
Doktor.opi1010
Ggolob1010
MWW Redaktor1010
PMG1010
Kontrola1010
AndyAn1010
Happa1010
Marcinekk21010
Merc7771010
Encyklopador1010
Selso1010
Jan Kszywy1010
Starscream1010
Erdemski1010
Pygar19541010
Lancelot1010
Tufor1010
Gaj7771010
Roman Miller1010
Bonvol1010
Tempest1010
Loraine1010
BodzioKRK1010
SpaceNinjaYT1010
Lechowski.Krzysztof1010
Sylwia Ufnalska1010
Deep211010
AlbertDwa1010
Soldier of Wasteland1010
Marekos1010
Wanted1010
Boud1010
Sumek1011010
Krzysio.szubzda.11010
Andrzej Garwoliński1010
Zylla1010
Gabriel31010
Budd Le Toux1010
Dawidst1010
Qvaxy1010
Qba02021010
Asteq1010
TOFIK5551010
Czymjestlogika1010
Miki.krok1010
PuchaczTrado1010
Coka71961010
Zack1010
Szymonel1010
Lesnydzban1010
Costamagica1010
Edk1010
Hoa binh1010
Czestomir1010
PawelDS1010
Dawid861010
Moscvitch141010
Radek681010
Makary1010
Vebace1010
DariaPolonia1010
Stimoroll1010
Przemysław Kryska1010
Maitake1010
Dj Kriszna1010
Botev1010
Karol11111010
Mirecki1010
Popik1010
Matkaz10031010
Komiksiarz1010
Rzuwig1010
Pit12331010
Cojan1010
Michael Tav1010
Teukros1010
Litacz1010
ChicagoFireFan1010
P maciej1010
Joanna Kośmider1010
Logi Aer1010
Grzexs1010
Przezal1010
Velta1010
LKR231010
Albertus teolog1010
Maurycek1010
Augurmm1010
Kmiecik1010
Dudek13371010
Krzysztof 131010
Ency1010
Lukasek411010
The Polish1010
Gurthg Shae1010
Swd1010
Pyciek1010
Qzior1010
Wostr1010
Mariusz.stepien1010
Sylwia19881010
AniaRaziye1010
RafaEl0307941010
Ericcolo1010
Paoola561010
Sebk.1010
Krzysztof Pałucha1001
Pleoniak1001
Zalasem11001
PiotrMig1001
layout by Beau