Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Saturday 31 October 2026 07:20:05 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav670670
Majonez truskawkowy650650
Archiwald440440
ZajeliWszystkieNicki430430
TakiJedenBezbek310310
Tomasz Raburski250250
Serecki200200
Piotr967190190
Ciacho5130130
Czyz1130130
Ignasiak120120
Michał Ski11290
W2k28080
Gabriel38080
Kaci157700
M1chu7070
NiktWażny6150
CrownedeaglePL5140
Onui25050
Cloefor4040
Bogic3300
Stok3030
Zso3a3030
Boston93030
Lowdown3030
Mareczekkk3030
Tar Lócesilion3030
ElectroTiel2110
Superus1232020
EwkaC2020
Hektor Absurdus2020
Selso2020
ABach2020
Elfhelm2020
Pbk2020
Ambiroz2020
Thecmelion2020
MacQtosh2020
Khan Tengri2020
Twtw42442020
Szturnek2020
Andrzei1112020
PUCHacze1100
Kobrabones1100
Nux1010
Wargo1010
Bukowski7501010
WujekJasiek1010
Edk1010
ParmenionPL1010
Tadam1010
Leszko201010
Igor1231211010
Nicolauskas1010
Karmelki901010
Carmaban1010
Gdarin1010
KrzysztofPoplawski1010
Rrudzik1010
Lahcim n1010
Rzuwig1010
Ironupiwada1010
MemicznyJanusz1010
Blakocha1010
Semafor1010
Gower1010
Zorro22121010
Szymasz1010
Jarosław Masłowski1010
Patryk27101010
Miko1011010
Tcheinava1010
Masti1010
Karol7391010
Qqerim1010
Sumek1011010
Miki12345681010
Qvaxy1010
Nejvis1010
Alan ffm1010
Piotrus1010
Koval1221010
Felis domestica1010
Kelvin1010
Malarz pl1001

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav696286680
W2k227812770
Archiwald18101810
Tomasz Raburski13671290
Michał Ski127141130
Majonez truskawkowy12501250
Serecki11011081
ZajeliWszystkieNicki10601060
TakiJedenBezbek10301030
Czyz1882860
Szturnek820811
Ignasiak785730
Sliwma720720
Boston9561541
CrownedeaglePL5424300
Jeż0216491471
Emptywords470470
NiktWażny461450
GolDreamer412390
Rrudzik350341
Stok340340
Dodawacz-i-korekta270270
Mareczekkk260260
ABach240231
Piotr967230230
MaciejLa220220
Kenraiz210210
Revsson200200
Maikking200200
Stanko182160
Onui2180180
74Ryszard180180
Elfhelm171160
Miloszk22170170
Kajtus von Rzywiec163121
Selso160160
Lahcim n150150
Ciacho5140140
Gabriel3140131
Pawmak130130
KrzysztofPoplawski130130
OGPawlis122100
Thecmelion120120
Nicolauskas110110
Kwintesencjax110110
Lowdown110110
M1chu110110
Ulv8010190
Ptjackyll100100
Elster100100
MacQtosh100100
Qvaxy100100
Laked98100100
Mafo100100
Rzuwig100100
Lemkacy9180
Zala9180
Alan ffm9090
Halfbricking9090
PiotrMig9090
Cloefor9090
Mpn8530
Zso3a8170
Sidevar8080
Maria Weronika Kmoch8080
Kulawik.pl8080
Kynikos8080
Kaci157700
Felis domestica7160
Hektor Absurdus7070
Twtw42447070
Pbk7070
ElectroTiel6150
Wargo6060
Carmaban6060
Masti6060
Khan Tengri6060
Grzexs6060
Andrzei1116060
ElCet6060
Masur5140
Zwiadowca215050
Orbwiki1075050
Kerim445050
Gower5050
Szymasz5050
Tokyotown85050
Katafrakt5050
Kriis bis5050
Koval1225050
Malarz pl5041
Karol7394220
Daguchna4130
Gjakovarus4040
Deuwberst4040
Barcival4040
Mithoron4040
Superus1234040
Tadam4040
Grzes19664040
Scio4040
Halast4040
OuroborosGD934040
Dzony3364040
Loxley4040
ParmenionPL4040
Gordon20074040
Shirrapal4040
Blakocha4040
Politicus4031
Pablo0003300
Bogic3300
Nedops3210
Nux3120
Metoody3030
Wramil3030
Krokodyl583030
DentArt3030
Lorak0z3030
Polish nero3030
Baltazar0603030
Wodnik113030
Stanster323030
Zorro22123030
Karmelki903030
Ambiroz3030
Bartek7503030
ArthurPL3030
Swd3030
Edk3030
Tar Lócesilion3030
Le5zek2200
BasileusAutokratorPL2110
Morcius2110
Niegodzisie2110
AkaruiHikari2110
Loraine2110
Kobrabones2110
Observatis2110
B-X2020
Lukaschek2020
Arturo242020
King102020
Mateusz Opasiński2020
Netzach2020
Marcin.ms2020
Mirek462020
Tashi2020
Magen2020
Drzesiur2020
Komiksm2020
Glaube2020
Kuba Walczak2020
Igor1231212020
Salicyna2020
SpiderMum2020
BZPN2020
Nejvis2020
Patryk27102020
Thorongilion2020
Jarosław Masłowski2020
Milagros aal2020
Ironupiwada2020
Happa2020
Tsca2020
Klarqa2020
Tcheinava2020
Tomasz912020
Mpfiz2020
KRZagorski2020
Cybularny2020
Gbylski2020
Szymizszymix2020
Hermod2020
Jcubic2020
Tadeusz Rejtan2020
Runab2020
Sir Lothar2020
Malyzolwikson2020
Vege.cyclist2020
Sumek1012020
WujekJasiek2020
MemicznyJanusz2020
Akumiszcza2020
Botev2020
EwkaC2020
Warszawiak222011
Aleksander Durkiewicz1100
Mister Jakub1100
Sloggi1100
PUCHacze1100
LeComte1010
Velta1010
Cyborian1010
Mrówka71010
Smat1010
JakaśKreatywnaNazwa1010
Briegers1010
Crassius Curio1010
X(SxxxxxxxxMxxxxxx)1010
Hubert.w1010
Jasiek0541010
Jacek5551010
OliwierJaszczyszyn1010
Bastruk1010
Piotr "Malina" Maliński1010
Uzytkownik Bartek1010
Odoaker1010
Kolifink1010
Wlodek k11010
Ponson131010
Tomen1010
Doktor.opi1010
Erdemski1010
MysticalEel071010
Wszystko jest pozyczone1010
Waldunio171010
Jacek Halicki1010
Jankosiaty1010
Mike891010
Farti1010
Getoryk1010
Maciejr1010
Yurek881010
Kggucwa1010
Cmelak7701010
Snoflaxe1010
Zalasem11010
Stuhrchacz1010
CivitasLelov13411010
DawnyTest1010
Damiankramek1010
Saper1010
Slawkomuzykant19801010
Jonasz Kosowski1010
Pan Bubr1010
Foma1010
Bochemian1010
WSZ831010
Bonvol1010
CiaPan1010
Pikador1010
Paterm1010
Żyrafał1010
AngelOfDestiny1010
Jelo.lodz1010
Msz20011010
Szczecinolog1010
Panek1010
Elżbieta Kossecka1010
Kedziorek1998d1010
Rafafa12341010
Janusz611010
Nawider1010
Luna the Eurasian Wolf1010
Grzegorz B.1010
Buldożer1010
Baltrus71010
Jaceksoci681010
KN1010
Farary1010
Pierre L'iserois1010
Cliffordwielkipies1010
Kiełek1010
P maciej1010
Bukowski7501010
Leszko201010
Gdarin1010
Semafor1010
Miko1011010
Qqerim1010
Miki12345681010
Piotrus1010
Kelvin1010
layout by Beau