Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Monday 12 October 2026 19:45:04 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
ZajeliWszystkieNicki881870
W2k2788682
Tomasz Raburski680680
Michał Ski251240
Kajtus von Rzywiec220220
TakiJedenBezbek180180
Jeż021617890
Jaqbpl170170
JppPL130130
Czyz1120120
Stok120120
KristoffZZ110110
Zso3a9270
Elfhelm8080
Nedops7160
Emptywords5050
74Ryszard5050
Kenraiz4040
Therud4040
Felis domestica3030
Pbk3030
Gjakovarus3030
KrzysztofPoplawski3030
Komiksm3030
Ciacho52020
Drzesiur2020
Serecki2020
Boston92020
Deuwberst2020
Gaj7772020
Mareczekkk2020
Koval1222020
Bastruk2020
Hektor Absurdus2020
MacQtosh2020
Kaci151100
Smat1100
Szyign1010
Polimerek1010
Szczecinolog1010
Filemon1010
Khan Tengri1010
Bogic1010
LKR231010
MemicznyJanusz1010
Laked981010
Matrek1010
Stephan10000001010
Majonez truskawkowy1010
Miki12345681010
Bonvol1010
Ggolob1010
Pikador1010
Ignasiak1010
Politicus1010
Mafo1010
Galileo011010
Gytha1010
Rrudzik1010
Revsson1010
XaxeLoled1010
Thecmelion1010
Polish nero1010
Salicyna1010
Ankry1010
Śryż1010
Dodawacz-i-korekta1010
Piastu1010
Janek961010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2511354733
ZajeliWszystkieNicki28712860
Freixav267102570
Szturnek19601951
TakiJedenBezbek17701770
Emptywords16701670
NiktWażny12201220
Tomasz Raburski950950
Serecki840840
Ignasiak829712
Czyz1821810
Michał Ski763730
Karol739601590
Dodawacz-i-korekta570570
Jeż02165119320
Majonez truskawkowy416350
74Ryszard410410
Jaqbpl410410
Alan ffm392370
Ciacho5390390
Kajtus von Rzywiec362340
Stok351340
Salicyna300300
Wcalenieja280280
Elfhelm250241
Niegodzisie241860
Rrudzik230230
Boston9230230
PMG191180
Masti190190
SportomatykPL170170
MaciejLa160160
Gabriel3153120
ParmenionPL151140
Deuwberst150150
Gjakovarus150150
Nedops14680
Andrzei11113760
Zso3a132110
Kaci15132101
Pbk130130
KrzysztofPoplawski130130
JppPL130130
Kenraiz130121
Ambiroz110110
KristoffZZ110110
Nicolauskas100100
ProDM100100
MemicznyJanusz9360
Karorn9090
OGPawlis9090
Ptjackyll9090
Onui29090
B-X7070
Hektor Absurdus7070
Kamdenek7070
Revsson6060
Twtw42446060
Laked986060
Halfbricking6060
Mareczekkk6060
Grzegorz B.6060
Małgorzata Kufel6060
Bezpieczny Bezpiecznik5230
Kerim445140
MacQtosh5050
Lahcim n5050
Thecmelion5050
Pawmak5050
Waldunio175050
Polish nero5050
King105050
Lowdown5050
Felis domestica5050
Khan Tengri5041
Smat4130
Gower4040
Kwintesencjax4040
Politicus4040
Polk4040
Grzexs4040
Magen4040
Stanster324040
Nejvis4040
Lorak0z4040
Cyku new4040
Mafo4040
Nux4040
Koval1224040
Zala4040
Ulv804040
Andrzej944040
Qvaxy4040
Therud4040
Le5zek3300
P0godniak3120
Tadam3030
Arturo243030
Kulawik.pl3030
Rychozol3030
Malarz pl3030
Bastruk3030
M1chu3030
Kamilii073030
Piotras183030
Mithoron3030
Szmonces3030
KRZagorski3030
Janek963030
Farary3030
Morcius3030
Komiksm3030
Sir Lothar3021
Milagros aal2200
Bialo-zielony2200
Stuhrchacz2200
Piotr9672020
Krzysztof 132020
Demkoff2020
Kggucwa2020
Piotr "Malina" Maliński2020
Carmaban2020
Oooo932020
BCD20252020
Lord Ya2020
Quri.inka2020
Tokyotown82020
Fczarnowski2020
TR2020
Sumek1012020
Shirrapal2020
Epsilon5982020
Wawrzec (nowe konto)2020
Kriis bis2020
Tomen2020
Szczecinolog2020
Igor1231212020
Mike892020
Wargo2020
LegoFCB2020
Robert Kania2020
Gytha2020
Jcubic2020
Bartek7502020
Pikador2020
Rzuwig2020
Jacek5552020
Marcin.ms2020
DentArt2020
Galileo012020
WTM2020
Januszk572020
S992020
Andros642020
PUCHacze2020
Bukaj2020
WujekJasiek2020
Szyign2020
Wostr2020
94 Barti2020
Tadeusz Rejtan2020
Erdemski2020
Drzesiur2020
Gaj7772020
Zmechowiec 752011
Chrumps2011
Malkowo1100
Sloggi1100
AkaruiHikari1100
Rdrozd1010
Casfaber1010
Jelo.lodz1010
Makenzis1010
Pleciuga1010
Razar-ww1010
Michalpietrzak20021010
Arego221010
Kawon Kez Sel1010
Dzony3361010
Wanted1010
P maciej1010
LukaszKatlewa1010
Cloefor1010
MBi1010
Msz20011010
Bacus151010
Mateusz Gieryga1010
Żyrafał1010
KarolJakubiec1010
Selso1010
Mboro1010
Krzychu0251010
15Adam1010
Tele20011010
Mogor1010
Foma1010
Kuba Walczak1010
Abraham1010
Stanko1010
Semafor1010
AlicjaBalicja1010
Daniel Szymon1010
CiaPan1010
Jacek2 731010
Kedziorek1998d1010
Docxent1010
Przemko11010
DawnyTest1010
LadyDaggy1010
Baltazar0601010
Miko1011010
Piotrek97191010
Martyniakaleksander1010
Davs771010
Akumiszcza1010
Abakabu1010
MarMi wiki1010
Zorro22121010
Dawcio9301010
Czarnybog1010
Tsca1010
Dj Kriszna1010
Matinee711010
KacpereQ Ski Jumping1010
Rafafa12341010
Ja.kat121010
Kajetan Adamczyk1010
Kolifink1010
Four.mg1010
Carabus1010
Agastasiak1010
Micpol1010
UżytkownikArt1010
Qqerim1010
Katafrakt1010
Khalisi1010
Karmelki901010
M3n7471010
Kynikos1010
Frees1010
Margoz1010
OzzyFromTheOuterSpace1010
Wulfstan1010
Pibwl1010
Zkalki1010
Anicet1010
Tar Lócesilion1010
Polimerek1010
Filemon1010
Bogic1010
LKR231010
Matrek1010
Stephan10000001010
Miki12345681010
Bonvol1010
Ggolob1010
XaxeLoled1010
Ankry1010
Śryż1010
Piastu1010
Zwiadowca211001
Wiktoryn1001
layout by Beau