Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Tuesday 13 October 2026 20:05:05 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2785730
ZajeliWszystkieNicki700700
NiktWażny454410
Ignasiak180180
KrzysztofPoplawski160160
TakiJedenBezbek150150
Czyz1120120
Stok100100
Szturnek10091
Michał Ski9090
Freixav9090
Hebius8080
Alan ffm7160
MaciejLa7070
Ciacho56060
Boston96060
Mareczekkk6060
Elster5050
Swd4211
Hektor Absurdus4040
Lowdown4040
Lemkacy3030
Piotr9673030
Twtw42443030
Majonez truskawkowy3030
Bogic2110
Ulv802020
Tashi2020
Kynikos2020
Slawkomuzykant19802020
Laked982020
Emptywords2020
Zso3a2020
Stanko2020
Sliwma2020
M1chu2020
Rrudzik2020
Mithoron2020
Piastu1100
MemicznyJanusz1100
Jeż02161100
Zorro22121010
Jcubic1010
Koval1221010
Plejek1010
SpiderMum1010
Ahnat1010
Komiksm1010
Tadeusz Rejtan1010
Selso1010
Grzegorzg19601010
Halast1010
Ailamnos1010
Gjakovarus1010
Khalisi1010
Farti1010
WujekJasiek1010
Gurthg Shae1010
Szymasz1010
Tomasz Raburski1010
Rafafa12341010
Paweł Pokrzywiński1010
MichaelqMe2211010
Arturo241010
74Ryszard1010
Ambiroz1010
Pbk1010
Antek011010
Carabus1010
Kuroczynski1010
Nicolauskas1010
MacQtosh1010
Kontributor 2K1010
Magen1010
Andrzei1111010
Pawmak1010
Mpfiz1010
Elfhelm1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2558425133
ZajeliWszystkieNicki35213510
Freixav276102660
Szturnek22002182
Emptywords17301730
NiktWażny15941550
TakiJedenBezbek11101110
Tomasz Raburski920920
Czyz1901890
Serecki740740
Ignasiak734672
Michał Ski693660
Karol739601590
Dodawacz-i-korekta500500
Jeż02164720270
Alan ffm463430
Stok420420
Jaqbpl410410
Ciacho5390390
74Ryszard360360
Boston9290290
KrzysztofPoplawski290290
Kajtus von Rzywiec280280
Wcalenieja270270
Majonez truskawkowy235180
MaciejLa230230
Niegodzisie201460
Elfhelm200200
Masti190190
PMG181170
Rrudzik170170
SportomatykPL170170
Gjakovarus160160
Gabriel3153120
Zso3a152130
Deuwberst150150
JppPL150150
Andrzei11113670
Kaci15132101
Nedops11380
Hektor Absurdus110110
KristoffZZ110110
ProDM100100
ParmenionPL9180
Nicolauskas9090
Kenraiz9090
Ambiroz9090
Lowdown9090
MemicznyJanusz8440
Ptjackyll8080
Onui28080
Twtw42448080
Mareczekkk8080
Hebius8080
Pbk7070
Kamdenek7070
OGPawlis7070
Polish nero6060
B-X6060
Grzegorz B.6060
Laked986060
Ulv806060
Małgorzata Kufel6060
Bezpieczny Bezpiecznik5230
Waldunio175050
M1chu5050
King105050
MacQtosh5050
Koval1225050
Thecmelion5050
Mithoron5050
Felis domestica5050
Elster5050
Khan Tengri5041
Swd4211
Kerim444130
Piotr9674040
Cyku new4040
Mafo4040
Nux4040
Magen4040
Zala4040
Halfbricking4040
Stanster324040
Andrzej944040
Qvaxy4040
Therud4040
Komiksm4040
Drzesiur4031
Stuhrchacz3300
P0godniak3120
Smat3120
Bogic3120
Pawmak3030
Rychozol3030
Malarz pl3030
Lahcim n3030
Wargo3030
Arturo243030
Bastruk3030
Jcubic3030
Kamilii073030
Stanko3030
Piotras183030
Szmonces3030
Grzexs3030
Kwintesencjax3030
KRZagorski3030
Janek963030
Farary3030
Morcius3030
WujekJasiek3030
Agastasiak3030
Tadeusz Rejtan3030
Kynikos3030
Lemkacy3030
Sir Lothar3021
Milagros aal2200
Bialo-zielony2200
Piastu2110
Igor1231212020
Mike892020
Tadam2020
LegoFCB2020
Robert Kania2020
Gytha2020
Selso2020
Bartek7502020
Pikador2020
Polk2020
Rzuwig2020
Jacek5552020
Nejvis2020
Marcin.ms2020
DentArt2020
Galileo012020
Politicus2020
Zorro22122020
WTM2020
Januszk572020
S992020
Andros642020
Lorak0z2020
PUCHacze2020
Bukaj2020
Szyign2020
Rafafa12342020
Wostr2020
Carabus2020
94 Barti2020
Khalisi2020
Kulawik.pl2020
Erdemski2020
Gaj7772020
SpiderMum2020
Tashi2020
Slawkomuzykant19802020
Sliwma2020
Zmechowiec 752011
Chrumps2011
Malkowo1100
Sloggi1100
AkaruiHikari1100
Le5zek1100
Krzysztof 131010
LukaszKatlewa1010
Shirrapal1010
Cloefor1010
MBi1010
Msz20011010
Bacus151010
Mateusz Gieryga1010
Żyrafał1010
KarolJakubiec1010
Mboro1010
Krzychu0251010
15Adam1010
Tele20011010
Mogor1010
Foma1010
TR1010
Kuba Walczak1010
Abraham1010
Gower1010
Semafor1010
AlicjaBalicja1010
Daniel Szymon1010
CiaPan1010
Jacek2 731010
Kedziorek1998d1010
Docxent1010
Przemko11010
BCD20251010
DawnyTest1010
LadyDaggy1010
Baltazar0601010
Miko1011010
Piotrek97191010
Martyniakaleksander1010
Fczarnowski1010
Lord Ya1010
Davs771010
Akumiszcza1010
Abakabu1010
MarMi wiki1010
Dawcio9301010
Kggucwa1010
Czarnybog1010
Tsca1010
Dj Kriszna1010
Matinee711010
KacpereQ Ski Jumping1010
Ja.kat121010
Kajetan Adamczyk1010
Kolifink1010
Four.mg1010
Micpol1010
Oooo931010
UżytkownikArt1010
Qqerim1010
Katafrakt1010
Wawrzec (nowe konto)1010
Karmelki901010
M3n7471010
Frees1010
Margoz1010
OzzyFromTheOuterSpace1010
Wulfstan1010
Pibwl1010
Zkalki1010
Anicet1010
Tar Lócesilion1010
Polimerek1010
Szczecinolog1010
Filemon1010
LKR231010
Matrek1010
Stephan10000001010
Miki12345681010
Bonvol1010
Ggolob1010
Revsson1010
XaxeLoled1010
Salicyna1010
Ankry1010
Śryż1010
Plejek1010
Ahnat1010
Grzegorzg19601010
Halast1010
Ailamnos1010
Farti1010
Gurthg Shae1010
Szymasz1010
Paweł Pokrzywiński1010
MichaelqMe2211010
Antek011010
Kuroczynski1010
Kontributor 2K1010
Mpfiz1010
Zwiadowca211001
Wiktoryn1001
layout by Beau