Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Wednesday 14 October 2026 08:45:05 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2653620
ZajeliWszystkieNicki420420
NiktWażny263230
Czyz1180180
Ignasiak180180
Emptywords170170
TakiJedenBezbek150150
Stok120120
Michał Ski9090
Freixav9090
Hebius8080
Jaqbpl8080
Kaci157070
Alan ffm6150
Mareczekkk6060
Ciacho56060
Szturnek5050
Elster5050
Lowdown4040
Kynikos4040
Twtw42443030
Boston93030
Majonez truskawkowy3030
Mithoron3030
Kamilii073030
Sliwma2020
M1chu2020
Rrudzik2020
Piotr9672020
Bartek7502020
Kajtus von Rzywiec2020
UżytkownikArt2020
ElectroTiel1100
Nux1100
Jeż02161100
Khalisi1010
Farti1010
WujekJasiek1010
Zso3a1010
Gurthg Shae1010
Szymasz1010
Tomasz Raburski1010
Rafafa12341010
Paweł Pokrzywiński1010
MichaelqMe2211010
Arturo241010
74Ryszard1010
Ambiroz1010
Pbk1010
Antek011010
Carabus1010
Kuroczynski1010
Nicolauskas1010
MacQtosh1010
Kontributor 2K1010
Magen1010
Andrzei1111010
Pawmak1010
Mpfiz1010
Elfhelm1010
Selso1010
Kajetan Adamczyk1010
KrzysztofPoplawski1010
Waldunio171010
Blakocha1010
Dreamcatcher251010
Ponson131010
Jaroz861010
Quri.inka1010
Cloefor1010
Qvaxy1010
Kobrabones1010
Tym-lip1010
Ulv801010
Ahnat1010
Hektor Absurdus1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2556405133
ZajeliWszystkieNicki35313520
Freixav276102660
Szturnek22002182
Emptywords19001900
NiktWażny15241480
TakiJedenBezbek11601160
Czyz1961950
Tomasz Raburski900900
Ignasiak714652
Michał Ski663630
Serecki620620
Karol739601590
Dodawacz-i-korekta500500
Stok490490
Jaqbpl490490
Jeż02164821270
Alan ffm463430
Ciacho5400400
74Ryszard360360
KrzysztofPoplawski300300
Kajtus von Rzywiec300300
Boston9280280
Majonez truskawkowy235180
Wcalenieja230230
MaciejLa230230
Elfhelm200200
Niegodzisie191360
Masti190190
Rrudzik170170
SportomatykPL170170
Gabriel3153120
Zso3a152130
Gjakovarus150150
Deuwberst150150
JppPL150150
Nedops11380
Hektor Absurdus110110
KristoffZZ110110
Andrzei1119360
Kaci159270
ParmenionPL9180
Nicolauskas9090
Kenraiz9090
Ambiroz9090
Lowdown9090
MemicznyJanusz8440
Ptjackyll8080
Onui28080
Twtw42448080
Mareczekkk8080
Hebius8080
Pbk7070
Kamdenek7070
OGPawlis7070
Ulv807070
Kynikos7070
Polish nero6060
Kamilii076060
B-X6060
Mithoron6060
Grzegorz B.6060
Laked986060
Małgorzata Kufel6060
Bezpieczny Bezpiecznik5230
Nux5140
M1chu5050
King105050
MacQtosh5050
Koval1225050
Waldunio175050
Thecmelion5050
Felis domestica5050
Qvaxy5050
Elster5050
Khan Tengri5041
Swd4211
Bartek7504040
Magen4040
Zala4040
Halfbricking4040
Stanster324040
Andrzej944040
Therud4040
Komiksm4040
Drzesiur4031
Stuhrchacz3300
P0godniak3120
Smat3120
Bogic3120
Arturo243030
Bastruk3030
Mafo3030
Jcubic3030
Selso3030
Stanko3030
Piotras183030
Szmonces3030
Grzexs3030
Kwintesencjax3030
KRZagorski3030
Janek963030
Farary3030
Kerim443030
Morcius3030
WujekJasiek3030
Agastasiak3030
UżytkownikArt3030
Tadeusz Rejtan3030
Lemkacy3030
Piotr9673030
Sir Lothar3021
Bialo-zielony2200
Piastu2110
Tadam2020
LegoFCB2020
Cloefor2020
Robert Kania2020
Gytha2020
Pawmak2020
Pikador2020
Polk2020
Lahcim n2020
Rzuwig2020
Jacek5552020
Nejvis2020
Marcin.ms2020
DentArt2020
Galileo012020
Politicus2020
Zorro22122020
WTM2020
Januszk572020
S992020
Andros642020
Lorak0z2020
Malarz pl2020
PUCHacze2020
Bukaj2020
Szyign2020
Rafafa12342020
Wostr2020
Kajetan Adamczyk2020
Carabus2020
94 Barti2020
Khalisi2020
Kulawik.pl2020
Erdemski2020
Wargo2020
Gaj7772020
SpiderMum2020
Tashi2020
Ahnat2020
Slawkomuzykant19802020
Sliwma2020
Zmechowiec 752011
Chrumps2011
Malkowo1100
Sloggi1100
AkaruiHikari1100
Le5zek1100
ElectroTiel1100
Shirrapal1010
MBi1010
Msz20011010
Bacus151010
Mateusz Gieryga1010
Żyrafał1010
KarolJakubiec1010
Mboro1010
Krzychu0251010
15Adam1010
Tele20011010
Mogor1010
Foma1010
TR1010
Kuba Walczak1010
Abraham1010
Gower1010
Semafor1010
AlicjaBalicja1010
Daniel Szymon1010
CiaPan1010
Jacek2 731010
Kedziorek1998d1010
Docxent1010
Przemko11010
BCD20251010
DawnyTest1010
LadyDaggy1010
Baltazar0601010
Miko1011010
Piotrek97191010
Martyniakaleksander1010
Fczarnowski1010
Lord Ya1010
Davs771010
Akumiszcza1010
Abakabu1010
MarMi wiki1010
Dawcio9301010
Kggucwa1010
Czarnybog1010
Tsca1010
Igor1231211010
Dj Kriszna1010
Matinee711010
KacpereQ Ski Jumping1010
Ja.kat121010
Kolifink1010
Four.mg1010
Micpol1010
Oooo931010
Mike891010
Qqerim1010
Katafrakt1010
Wawrzec (nowe konto)1010
Karmelki901010
M3n7471010
Frees1010
Margoz1010
OzzyFromTheOuterSpace1010
Wulfstan1010
Pibwl1010
Zkalki1010
Anicet1010
Tar Lócesilion1010
Polimerek1010
Szczecinolog1010
Filemon1010
LKR231010
Matrek1010
Stephan10000001010
Miki12345681010
Bonvol1010
Ggolob1010
Revsson1010
XaxeLoled1010
Salicyna1010
Ankry1010
Śryż1010
Plejek1010
Grzegorzg19601010
Halast1010
Ailamnos1010
Farti1010
Gurthg Shae1010
Szymasz1010
Paweł Pokrzywiński1010
MichaelqMe2211010
Antek011010
Kuroczynski1010
Kontributor 2K1010
Mpfiz1010
Blakocha1010
Dreamcatcher251010
Ponson131010
Jaroz861010
Quri.inka1010
Kobrabones1010
Tym-lip1010
Zwiadowca211001
Wiktoryn1001
layout by Beau