Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Friday 23 October 2026 11:35:05 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav225122130
Archiwald440440
Czyz1330330
W2k2275220
74Ryszard260260
Jeż0216201550
Michał Ski190190
Ignasiak170170
Carabus150150
Kajtus von Rzywiec11290
Bastruk8215
Boston97070
Gower7070
Zwiadowca215500
TakiJedenBezbek5050
Stok5050
IOIOI5050
Dorja5050
Emptywords4220
Elfhelm4040
Tomasz Raburski4040
Lowdown3030
Pawmak3030
Ambiroz3030
Revsson3030
Tokyotown83030
JppPL3030
Witold19773030
Salicyna3030
Kriis bis3021
NiktWażny2110
Nouzen2020
Thecmelion2020
Morcius2020
Zso3a2020
M1chu2020
Tadeusz Rejtan2020
Andrzei1112020
Grzes19662020
Robert Kania2020
Grzegorz B.2020
Cybularny2020
Dodawacz-i-korekta2020
Niegodzisie2020
ZajeliWszystkieNicki2020
King101100
ElectroTiel1100
Le5zek1100
Blakocha1010
Quri.inka1010
PMG1010
Uki1381010
Tym-lip1010
Ptjackyll1010
Masti1010
Erdemski1010
Stanko1010
MacQtosh1010
Gjakovarus1010
Selso1010
Crash override831010
Volodymyr D-k1010
Waldunio171010
Zala1010
Karol7391010
Małgorzata Kufel1010
CivitasLelov13411010
DawnyTest1010
Karmelki901010
WujekJasiek1010
Korektysta1010
Qvaxy1010
Kerim441010
Hektor Absurdus1010
Carmaban1010
Buldożer1010
Piotrek97191010
Tashi1010
Alan ffm1010
Sliwma1010
Kenraiz1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav12103311743
W2k2464354281
Jeż0216246741720
Szturnek20522021
Archiwald15921570
TakiJedenBezbek15901590
ZajeliWszystkieNicki15201511
Wcalenieja11561090
Ignasiak10971020
NiktWażny968853
Michał Ski761750
Czyz1710710
Serecki690681
Revsson590590
Emptywords572550
Ciacho5540540
Kajtus von Rzywiec533500
Stok530530
74Ryszard500500
Dodawacz-i-korekta420420
Carabus380380
Boston9371360
Elster330330
Mareczekkk330330
Bartek750302460
Karol739282260
Rrudzik280271
Lowdown260260
Zwiadowca21195140
Onui2190190
Hoa binh180180
Le5zek151500
Elfhelm150150
Dorja150150
CivitasLelov1341140140
MemicznyJanusz13670
Kamilii07132110
Zso3a130130
Bastruk12255
Gower121110
Małgorzata Kufel120120
Masti111100
Nicolauskas110110
Gjakovarus110110
MacQtosh110110
CiaPan110110
Alan ffm100100
Grzes1966100100
Oooo93100100
Tomasz Raburski9090
Thecmelion9090
ElectroTiel8350
IOIOI8170
Laked988080
Anonimowy 28080
Kerim448080
Grzegorzg19608080
Pawmak8080
Malarz pl8071
Selso7070
KrzysztofPoplawski7070
Karmelki907070
Sloggi6510
Morcius6420
Niegodzisie6330
Mpn6150
Salicyna6060
Lahcim n6060
Deuwberst6060
Andros646060
Tar Lócesilion6060
ParmenionPL6060
Drzesiur6060
Igor1231216051
Kriis bis6051
Kenraiz5140
Hektor Absurdus5050
Kwintesencjax5050
Wargo5050
Quri.inka5050
Sidevar5050
Durski5050
DawnyTest4040
ABach4040
Tokyotown84040
Ptjackyll4040
Nejvis4040
Piotr9674040
Halfbricking4040
Polish nero4040
Ambiroz4040
PUCHacze3300
Rdrozd3300
Szymasz3030
Grzegorz B.3030
Cyku new3030
Ironupiwada3030
S993030
WujekJasiek3030
Waldunio173030
Zala3030
Carmaban3030
Ulv803030
Politicus3030
Stanko3030
Andrzei1113030
Kedziorek1998d3030
Crash override833030
Doktor.opi3030
Happa3030
JppPL3030
Witold19773030
Magen3021
Cyborian3021
King102110
Filemon2110
AkaruiHikari2110
Qvaxy2110
Kobrabones2110
WTM2110
Mithoron2020
Kamdenek2020
Khan Tengri2020
Senvido2020
LukaszKatlewa2020
Kggucwa2020
Kulawik.pl2020
MBi2020
Barcival2020
Arturo242020
Dawid082020
Jcubic2020
Zmechowiec 752020
Tomasz912020
Majonez truskawkowy2020
MichaelqMe2212020
Sliwma2020
Glaube2020
Pbk2020
Jacek Halicki2020
MarMi wiki2020
Halast2020
PMG2020
Whiteman2020
Masur2020
Bonvol2020
Wulfstan2020
Msz20012020
Sir Lothar2020
Skansen2020
Etup452020
Aotearoa2020
Edk2020
Rzuwig2020
Henryk Bielamowicz2020
Nouzen2020
M1chu2020
Tadeusz Rejtan2020
Robert Kania2020
Cybularny2020
Blakocha2011
SportomatykPL1100
Staszek991100
Nux1100
Jelo.lodz1010
Wiktorantkowiak251010
Marcin.ms1010
Wojsław Brożyna1010
Abraham1010
Piotr Osada1010
Adam Lutostański1010
Qzior1010
AI~plwiki1010
Metoody1010
Lord Ya1010
Lorak0z1010
Ponson131010
M-i1010
Mathieu Mars1010
Docxent1010
Foks171010
Openbk1010
Havarese1010
Ankry1010
Mrnr842011010
Malyzolwikson1010
Matrix15521010
Marrator1010
Anicet1010
Ahnat1010
Rychozol1010
Serek171010
Pchoinsk1010
Cynko1010
Krzychu0251010
Janek961010
Revery1010
Polimerek1010
Gabriel31010
Wszystko jest pozyczone1010
LKR231010
Saper1010
ArthurPL1010
Maciejr1010
Paweł Legend1010
Holek1010
Gaj7771010
Przemko11010
Koval1221010
Mirek461010
Szyign1010
Polish number one1010
Farti1010
PiotrMig1010
Akoshina1010
ProDM1010
Dreamcatcher251010
Ledowiczka1010
Kuroczynski1010
Wincentferrer1010
Piotr "Malina" Maliński1010
Grzexs1010
Akumiszcza1010
Lesław Zimny1010
Anteortum1010
Szczecinolog1010
Smat1010
Grawiton1010
Baltrus71010
Lesnydzban1010
Wolfgang1010
Timelessly1010
Oldpolihistor1010
Antek011010
MrDark1010
Jarosław Masłowski1010
Wiktoryn1010
Sumek1011010
Delta 511010
Komiksm1010
Bialo-zielony1010
Duży Bartek1010
Therud1010
Uki1381010
Tym-lip1010
Erdemski1010
Volodymyr D-k1010
Korektysta1010
Buldożer1010
Piotrek97191010
Tashi1010
layout by Beau