Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Thursday 22 October 2026 21:40:06 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav322123100
W2k2710710
Kajtus von Rzywiec433400
Czyz1340340
74Ryszard260260
Ignasiak240240
Michał Ski170170
Zwiadowca21165110
TakiJedenBezbek150150
Le5zek9900
Mareczekkk7070
Revsson6060
Bastruk6015
Tomasz Raburski5050
IOIOI5050
Elfhelm4040
Sloggi3210
Stok3030
Boston93030
Jeż02163030
Lowdown3030
Pawmak3030
Tokyotown83030
Kriis bis3021
Selso2020
ABach2020
Gower2020
Rzuwig2020
Henryk Bielamowicz2020
Zso3a2020
Nouzen2020
Morcius2020
M1chu2020
Tadeusz Rejtan2020
Emptywords2020
Andrzei1112020
Robert Kania2020
Grzegorz B.2020
Niegodzisie1100
King101100
ElectroTiel1100
Kerim441010
Sumek1011010
Delta 511010
Komiksm1010
Happa1010
Bialo-zielony1010
ParmenionPL1010
Duży Bartek1010
Oooo931010
Therud1010
Glaube1010
Blakocha1010
Thecmelion1010
Quri.inka1010
PMG1010
Uki1381010
Tym-lip1010
Ptjackyll1010
Masti1010
Erdemski1010
Grzes19661010
Stanko1010
MacQtosh1010
Gjakovarus1010
Ambiroz1010
Crash override831010
Volodymyr D-k1010
Waldunio171010
Zala1010
Karol7391010
Małgorzata Kufel1010
CivitasLelov13411010
DawnyTest1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav12103311743
W2k2486364491
Jeż0216228591690
Szturnek20522021
TakiJedenBezbek17301730
ZajeliWszystkieNicki16801662
Wcalenieja11561090
Archiwald11521130
Ignasiak11071030
NiktWażny947843
Serecki750741
Czyz1720720
Michał Ski702680
Emptywords570570
Revsson570570
Ciacho5560560
Kajtus von Rzywiec533500
Stok510510
74Ryszard500500
Dodawacz-i-korekta400400
Rzuwig360360
Boston9331320
Elster330330
Mareczekkk330330
Bartek750302460
Karol739282260
Rrudzik280271
Lowdown260260
Carabus230230
Zwiadowca21195140
Onui2190190
Hoa binh180180
Le5zek151500
Elfhelm150150
CivitasLelov1341140140
MemicznyJanusz13670
Kamilii07132110
Zso3a130130
Sidevar120120
Gjakovarus120120
CiaPan120120
Małgorzata Kufel120120
Masti111100
Nicolauskas110110
MacQtosh110110
Alan ffm100100
Oooo93100100
Dorja100100
Bastruk10055
Grzes19669090
ElectroTiel8350
IOIOI8170
Lahcim n8080
Laked988080
Anonimowy 28080
Tomasz Raburski8080
Grzegorzg19608080
Thecmelion8080
Pawmak8080
Malarz pl8071
ParmenionPL7070
Selso7070
Kerim447070
KrzysztofPoplawski7070
Sloggi6510
Morcius6420
Mpn6150
Gower6150
Stanko6060
Deuwberst6060
Andros646060
Karmelki906060
Tar Lócesilion6060
Drzesiur6060
Igor1231216051
Kriis bis6051
Tokyotown85050
Ambiroz5050
Panek5050
Kwintesencjax5050
Wargo5050
Quri.inka5050
Durski5050
Rdrozd4310
Niegodzisie4310
Kenraiz4130
Waldunio174040
Ulv804040
Andrzei1114040
Hektor Absurdus4040
DawnyTest4040
ABach4040
Ptjackyll4040
Nejvis4040
Piotr9674040
Halfbricking4040
Polish nero4040
PUCHacze3300
Tadeusz Rejtan3030
Salicyna3030
Szymasz3030
Grzegorz B.3030
Cyku new3030
Ironupiwada3030
S993030
Zala3030
Politicus3030
Kedziorek1998d3030
Crash override833030
Doktor.opi3030
Happa3030
Magen3021
Cyborian3021
King102110
Filemon2110
AkaruiHikari2110
Kobrabones2110
WTM2110
Mithoron2020
Kamdenek2020
Khan Tengri2020
Senvido2020
LukaszKatlewa2020
Kggucwa2020
WujekJasiek2020
Kulawik.pl2020
MBi2020
Barcival2020
Arturo242020
Dawid082020
Jcubic2020
Carmaban2020
Zmechowiec 752020
Tomasz912020
Majonez truskawkowy2020
MichaelqMe2212020
Glaube2020
Pbk2020
Jacek Halicki2020
MarMi wiki2020
Halast2020
PMG2020
Whiteman2020
Masur2020
Bonvol2020
Wulfstan2020
Msz20012020
Sir Lothar2020
Skansen2020
Etup452020
Aotearoa2020
Edk2020
Henryk Bielamowicz2020
Nouzen2020
M1chu2020
Robert Kania2020
Blakocha2011
Piastu1100
SportomatykPL1100
Qvaxy1100
Staszek991100
Nux1100
Regan19731010
M3n7471010
B-X1010
Jelo.lodz1010
Wiktorantkowiak251010
Marcin.ms1010
Wojsław Brożyna1010
Abraham1010
Piotr Osada1010
Adam Lutostański1010
Qzior1010
AI~plwiki1010
Metoody1010
Lord Ya1010
Lorak0z1010
Ponson131010
M-i1010
Mathieu Mars1010
Docxent1010
Foks171010
Openbk1010
Havarese1010
Ankry1010
Mrnr842011010
Malyzolwikson1010
Matrix15521010
Marrator1010
Anicet1010
Ahnat1010
Rychozol1010
Serek171010
Pchoinsk1010
Cynko1010
Sliwma1010
Krzychu0251010
Janek961010
Revery1010
Polimerek1010
Gabriel31010
Wszystko jest pozyczone1010
LKR231010
Saper1010
ArthurPL1010
Maciejr1010
Paweł Legend1010
Holek1010
Gaj7771010
Przemko11010
Koval1221010
Mirek461010
Szyign1010
Polish number one1010
Farti1010
PiotrMig1010
Akoshina1010
ProDM1010
Dreamcatcher251010
Ledowiczka1010
Kuroczynski1010
Wincentferrer1010
Piotr "Malina" Maliński1010
Grzexs1010
Akumiszcza1010
Lesław Zimny1010
Anteortum1010
Szczecinolog1010
Smat1010
Grawiton1010
Baltrus71010
Lesnydzban1010
Wolfgang1010
Timelessly1010
Oldpolihistor1010
Antek011010
MrDark1010
Jarosław Masłowski1010
Wiktoryn1010
Sumek1011010
Delta 511010
Komiksm1010
Bialo-zielony1010
Duży Bartek1010
Therud1010
Uki1381010
Tym-lip1010
Erdemski1010
Volodymyr D-k1010
layout by Beau