Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Tuesday 13 October 2026 08:00:04 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
ZajeliWszystkieNicki931920
W2k25313400
Kajtus von Rzywiec220220
NiktWażny211200
KrzysztofPoplawski190190
Szturnek190181
TakiJedenBezbek170170
Michał Ski161150
JppPL150150
Jaqbpl130130
Zso3a9270
Elfhelm8080
Emptywords7070
Stok7070
MaciejLa7070
Hektor Absurdus6060
Czyz15050
Therud4040
Komiksm4040
Lemkacy3030
Piastu2110
Bogic2110
Gjakovarus2020
Thecmelion2020
Polish nero2020
Koval1222020
Bastruk2020
MacQtosh2020
Agastasiak2020
SpiderMum2020
Deuwberst2020
Ulv802020
Tashi2020
Kynikos2020
Slawkomuzykant19802020
Laked982020
Drzesiur2011
Kaci151100
Smat1100
Stuhrchacz1100
MemicznyJanusz1100
Ignasiak1010
Politicus1010
Mafo1010
Galileo011010
Gytha1010
Kenraiz1010
Rrudzik1010
Revsson1010
XaxeLoled1010
Salicyna1010
Ankry1010
Śryż1010
Dodawacz-i-korekta1010
Janek961010
Wargo1010
Stanster321010
Ciacho51010
Zorro22121010
Jcubic1010
Plejek1010
Alan ffm1010
Piotr9671010
Ahnat1010
Tadeusz Rejtan1010
Selso1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2514384733
ZajeliWszystkieNicki30012990
Freixav267102570
Szturnek21502132
Emptywords17101710
TakiJedenBezbek14501450
NiktWażny13611350
Tomasz Raburski950950
Czyz1811800
Serecki800800
Ignasiak767672
Michał Ski683650
Karol739601590
Dodawacz-i-korekta570570
Jeż02164619270
Jaqbpl410410
Alan ffm402380
Ciacho5390390
Majonez truskawkowy376310
Kajtus von Rzywiec362340
74Ryszard350350
Stok330330
Salicyna300300
KrzysztofPoplawski290290
Wcalenieja270270
Elfhelm250241
Niegodzisie231760
Rrudzik230230
Boston9230230
MaciejLa230230
PMG191180
Masti190190
Deuwberst170170
SportomatykPL170170
Gabriel3153120
Gjakovarus150150
JppPL150150
Andrzei11113760
Zso3a132110
Kaci15132101
Nedops11380
Pbk110110
Hektor Absurdus110110
KristoffZZ110110
ParmenionPL10190
Kenraiz100100
ProDM100100
OGPawlis9090
Ptjackyll9090
Onui29090
MemicznyJanusz8440
Nicolauskas8080
Ambiroz8080
B-X7070
Kamdenek7070
Halfbricking6060
Mareczekkk6060
Thecmelion6060
Polish nero6060
Grzegorz B.6060
Laked986060
Ulv806060
Małgorzata Kufel6060
Bezpieczny Bezpiecznik5230
Pawmak5050
Stanster325050
Waldunio175050
King105050
Koval1225050
Twtw42445050
Lowdown5050
Felis domestica5050
Khan Tengri5041
Smat4130
Kerim444130
Kwintesencjax4040
Politicus4040
Polk4040
Grzexs4040
Magen4040
Nejvis4040
Lorak0z4040
Revsson4040
Lahcim n4040
Cyku new4040
Mafo4040
MacQtosh4040
Nux4040
Zala4040
Andrzej944040
Qvaxy4040
Therud4040
Komiksm4040
Drzesiur4031
Le5zek3300
Stuhrchacz3300
P0godniak3120
Bogic3120
Gower3030
Kulawik.pl3030
Rychozol3030
Malarz pl3030
Wargo3030
Bastruk3030
M1chu3030
Jcubic3030
Kamilii073030
Piotras183030
Mithoron3030
Szmonces3030
KRZagorski3030
Janek963030
Farary3030
Morcius3030
Agastasiak3030
Tadeusz Rejtan3030
Kynikos3030
Lemkacy3030
Sir Lothar3021
Milagros aal2200
Bialo-zielony2200
Piastu2110
BCD20252020
Lord Ya2020
Quri.inka2020
Tokyotown82020
Fczarnowski2020
TR2020
Sumek1012020
Shirrapal2020
Epsilon5982020
Wawrzec (nowe konto)2020
Kriis bis2020
Tomen2020
Szczecinolog2020
Piotr9672020
Igor1231212020
Mike892020
Arturo242020
Tadam2020
LegoFCB2020
Robert Kania2020
Gytha2020
Selso2020
Bartek7502020
Pikador2020
Rzuwig2020
Jacek5552020
Marcin.ms2020
DentArt2020
Galileo012020
Zorro22122020
WTM2020
Januszk572020
S992020
Andros642020
PUCHacze2020
Bukaj2020
WujekJasiek2020
Szyign2020
Wostr2020
94 Barti2020
Erdemski2020
Gaj7772020
SpiderMum2020
Tashi2020
Slawkomuzykant19802020
Zmechowiec 752011
Chrumps2011
Malkowo1100
Sloggi1100
AkaruiHikari1100
Rdrozd1010
Casfaber1010
Jelo.lodz1010
Makenzis1010
Pleciuga1010
Carmaban1010
Razar-ww1010
Michalpietrzak20021010
Arego221010
Kawon Kez Sel1010
Dzony3361010
Wanted1010
P maciej1010
Piotr "Malina" Maliński1010
Krzysztof 131010
LukaszKatlewa1010
Cloefor1010
MBi1010
Msz20011010
Bacus151010
Mateusz Gieryga1010
Żyrafał1010
KarolJakubiec1010
Mboro1010
Krzychu0251010
15Adam1010
Tele20011010
Mogor1010
Foma1010
Kuba Walczak1010
Abraham1010
Stanko1010
Semafor1010
AlicjaBalicja1010
Daniel Szymon1010
CiaPan1010
Jacek2 731010
Kedziorek1998d1010
Docxent1010
Przemko11010
DawnyTest1010
LadyDaggy1010
Baltazar0601010
Miko1011010
Piotrek97191010
Martyniakaleksander1010
Davs771010
Akumiszcza1010
Abakabu1010
MarMi wiki1010
Dawcio9301010
Kggucwa1010
Czarnybog1010
Tsca1010
Dj Kriszna1010
Matinee711010
KacpereQ Ski Jumping1010
Rafafa12341010
Ja.kat121010
Kajetan Adamczyk1010
Kolifink1010
Four.mg1010
Carabus1010
Micpol1010
Oooo931010
UżytkownikArt1010
Qqerim1010
Katafrakt1010
Khalisi1010
Karmelki901010
M3n7471010
Frees1010
Margoz1010
OzzyFromTheOuterSpace1010
Wulfstan1010
Pibwl1010
Zkalki1010
Anicet1010
Tar Lócesilion1010
Polimerek1010
Filemon1010
LKR231010
Matrek1010
Stephan10000001010
Miki12345681010
Bonvol1010
Ggolob1010
XaxeLoled1010
Ankry1010
Śryż1010
Plejek1010
Ahnat1010
Zwiadowca211001
Wiktoryn1001
layout by Beau