Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Wednesday 14 October 2026 21:45:04 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav1003970
Szturnek980962
TakiJedenBezbek470470
W2k2335280
Jeż0216291280
ZajeliWszystkieNicki290290
Msz2001230230
Ignasiak201190
Tomasz Raburski180180
Michał Ski161150
Emptywords160160
Kuroczynski160160
Nux10190
Sidevar100100
NiktWażny8260
Kajtus von Rzywiec8161
Jaqbpl8080
Stok8080
Ciacho58080
74Ryszard8080
Kaci157070
Czyz17070
DawnyTest6060
Deuwberst5050
Mario584040
Mareczekkk3030
Thecmelion3030
Gjakovarus3030
Kobrabones2020
UżytkownikArt2020
Ulv802020
Kerim442020
Hoa binh1100
Qvaxy1010
Tym-lip1010
Mithoron1010
Ahnat1010
Hektor Absurdus1010
Kamilii071010
Magen1010
Boston91010
Felis domestica1010
Delta 511010
Maciej98765432101010
Dodawacz-i-korekta1010
Krokodyl581010
Zso3a1010
Bogdan19891010
Lord Ya1010
Kggucwa1010
Regan19731010
Polimerek1010
Sssine211010
Kib881010
Karmelki901010
M1chu1010
Miko1011010
Twtw42441010
ArturM1010
SpiderMum1010
Wulfstan1010
Piotr9671010
Selso1010
Elfhelm1010
Nicolauskas1010
MacQtosh1010
Stanster321010
Wcalenieja1010
King101010
Malarz pl1010
Bogdan Starościak1010
Waldunio171010
Kwintesencjax1010
ABach1010
Januszk571010
Grzes19661010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2479424343
ZajeliWszystkieNicki38213810
Freixav376133630
Szturnek29702934
TakiJedenBezbek15001500
NiktWażny13761310
Tomasz Raburski10501050
Emptywords910910
Ignasiak875802
Czyz1861850
Jeż02167221510
Michał Ski683650
Karol739601590
Serecki600600
Stok480480
Jaqbpl440440
Alan ffm433400
Kajtus von Rzywiec331311
Ciacho5320320
74Ryszard320320
Boston9290290
KrzysztofPoplawski270270
MaciejLa230230
Msz2001230230
Deuwberst190190
Dodawacz-i-korekta180180
Gjakovarus170170
Elfhelm170170
Kuroczynski170170
Zso3a162140
JppPL150150
Nux141130
Wcalenieja130130
Rrudzik120120
Nedops11380
Hektor Absurdus110110
KristoffZZ110110
Mareczekkk110110
Sidevar100100
Kaci159270
Ambiroz9090
Twtw42449090
Lowdown9090
Thecmelion8080
Ulv808080
Kenraiz8080
Hebius8080
MemicznyJanusz7430
Niegodzisie7160
DawnyTest7070
Ptjackyll7070
OGPawlis7070
Nicolauskas7070
Kynikos7070
B-X6060
Waldunio176060
Mithoron6060
Grzegorz B.6060
Laked986060
Felis domestica6060
Małgorzata Kufel6060
Majonez truskawkowy6060
Bezpieczny Bezpiecznik5230
Magen5050
Koval1225050
Polish nero5050
Kerim445050
Stanster325050
Qvaxy5050
MacQtosh5050
Elster5050
Khan Tengri5041
Swd4211
Gabriel34130
Zala4040
Halfbricking4040
Kwintesencjax4040
Andrzej944040
Kamilii074040
Pbk4040
Therud4040
Komiksm4040
Piotr9674040
Mario584040
Drzesiur4031
Stuhrchacz3300
Andrzei1113120
P0godniak3120
ParmenionPL3120
Smat3120
Bogic3120
Stanko3030
Piotras183030
Onui23030
Szmonces3030
Grzexs3030
KRZagorski3030
Janek963030
Farary3030
Januszk573030
Morcius3030
Malarz pl3030
WujekJasiek3030
Agastasiak3030
King103030
UżytkownikArt3030
Tadeusz Rejtan3030
SpiderMum3030
Lemkacy3030
Selso3030
M1chu3030
Sir Lothar3021
Piastu2110
Pikador2020
Polk2020
Lahcim n2020
Rzuwig2020
Jacek5552020
Nejvis2020
Marcin.ms2020
DentArt2020
Miko1012020
Lord Ya2020
Galileo012020
Politicus2020
Zorro22122020
WTM2020
Kggucwa2020
S992020
Andros642020
Lorak0z2020
PUCHacze2020
Bukaj2020
Szyign2020
Rafafa12342020
Wostr2020
Kajetan Adamczyk2020
Carabus2020
Jcubic2020
94 Barti2020
Khalisi2020
Karmelki902020
Arturo242020
Kulawik.pl2020
Wulfstan2020
Erdemski2020
Wargo2020
Polimerek2020
Gaj7772020
Bastruk2020
Tashi2020
Ahnat2020
Slawkomuzykant19802020
Sliwma2020
Bartek7502020
Kobrabones2020
Chrumps2011
Sloggi1100
AkaruiHikari1100
Le5zek1100
ElectroTiel1100
Hoa binh1100
TR1010
Kuba Walczak1010
Abraham1010
Gower1010
Tadam1010
Semafor1010
AlicjaBalicja1010
Daniel Szymon1010
CiaPan1010
Jacek2 731010
Kedziorek1998d1010
Docxent1010
Przemko11010
BCD20251010
LadyDaggy1010
Baltazar0601010
Piotrek97191010
Martyniakaleksander1010
Fczarnowski1010
Davs771010
Akumiszcza1010
Abakabu1010
MarMi wiki1010
Dawcio9301010
Czarnybog1010
Tsca1010
Igor1231211010
Dj Kriszna1010
Matinee711010
KacpereQ Ski Jumping1010
Ja.kat121010
Kolifink1010
Four.mg1010
Micpol1010
Oooo931010
Mike891010
Qqerim1010
Katafrakt1010
Wawrzec (nowe konto)1010
M3n7471010
Frees1010
Margoz1010
OzzyFromTheOuterSpace1010
Pibwl1010
Zkalki1010
Anicet1010
Tar Lócesilion1010
Szczecinolog1010
Filemon1010
LKR231010
Matrek1010
Stephan10000001010
Miki12345681010
Bonvol1010
Ggolob1010
Mafo1010
Gytha1010
Revsson1010
XaxeLoled1010
Salicyna1010
Ankry1010
Śryż1010
Plejek1010
Grzegorzg19601010
Halast1010
Ailamnos1010
Farti1010
Gurthg Shae1010
Szymasz1010
Paweł Pokrzywiński1010
MichaelqMe2211010
Antek011010
Kontributor 2K1010
Pawmak1010
Mpfiz1010
Blakocha1010
Dreamcatcher251010
Ponson131010
Jaroz861010
Quri.inka1010
Cloefor1010
Tym-lip1010
Delta 511010
Maciej98765432101010
Krokodyl581010
Bogdan19891010
Regan19731010
Sssine211010
Kib881010
ArturM1010
Bogdan Starościak1010
ABach1010
Grzes19661010
Zwiadowca211001
Wiktoryn1001
layout by Beau