Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Wednesday 29 January 2020 21:40:30 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Nadzik127151093
Maikking710710
Stok320320
WTM310310
Wargo250250
Lord Ya240240
The Polish201910
Ented200200
Pawel Niemczuk163130
Pachidensha160160
Michał Sobkowski160160
Nedops151140
Matandun141130
M.Tomma140140
Serecki130130
Viatoro130130
Marqoz120120
Czyz1120120
PawełMM111100
Elster110110
Kenraiz100100
Gdarin9090
Godai8080
Ciacho58080
Bmalina6150
Mister Jakub6060
Jckowal6060
Cybularny5050
Elfhelm5050
Rdrozd5050
Ignasiak5050
Bart00124130
Einsbor4040
Boston94040
Andros644040
RafaEl0307944040
Czupirek4040
Pawelmarekwp3300
MirMarty3300
Zielu203120
Mpn3120
Kocurwaclaw3030
Incognityzm3030
Openbk3030
Spacejam23030
Lantuszka3030
Tufor3030
Cynko3030
Marsellus Wallace3030
Kontrola3030
Braniewiak3030
Wlodek k13030
IOIOI2200
Anwar22020
PawelNorbertStrzelecki2020
Krynia262020
Carabus2020
Koftra2020
Rrudzik2020
Mach2403902020
Etup452020
Nama.Asal2020
Buldożer2020
Alvea2020
Nonander2020
Sloggi2020
Alan ffm2020
Niegodzisie2020
Marcin.ms2020
Marek Mazurkiewicz2020
Casfaber2020
Masti2020
Kggucwa2020
GiantBroccoli2020
Jan Kszywy2020
Zaluda962011
Malarz pl2011
Wodnik111100
Januszex1100
Stimoroll1100
Mariusz Swornóg1100
Matrek1010
Roman Miller1010
Wostr1010
Frangern1010
Jacek rybak1010
Thorongilion1010
Pozdrawiam1010
LukaszM6001010
Midge1010
Camomilla1010
Ironupiwada1010
Arekowy1010
Kacperpawlak1010
Pawmak1010
Mithoron1010
Gytha1010
NH351010
Hebius1010
Santer1010
Cz ja1010
Botev1010
Hoa binh1010
Szombara881010
Kicior991010
Lowdown1010
Najntisy1010
Marcowy Człowiek1010
Michael Tav1010
XaxeLoled1010
WujekJasiek1010
Joanna Kośmider1010
Felis domestica1010
Fiszka1010
Tadam1010
Fugiel1010
Lupus281010
Swd1010
Klarqa1010
Suziechan1010
Fallaner1010
Tom a1010
Staszek991010
Magen1010
Piastu1010
Paterm1010
Lonio171010
Czarnybog1010
Pleciuga1010
Salicyna1010
Kerim441010
Gjakovarus1010
Litwin Gorliwy1010
Mika581010
Kpjas1010
Hektor Absurdus1010
Gregok1010
Sir Lothar1010
Pavl61010
Januszk571010
Tashi1010
Le5zek1010
99kerob1010
Gruzin1010
Montignac1010
Jamzewsizazamcze1010
Mathieu Mars1010
Wiklol1010
Kra771010
Anicet1010
Grzegorz Browarski1010
Maattik1010
Sebek Adamowicz1001

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Nadzik403163816
The Polish26526140
Maikking15301530
Lord Ya12201220
Czyz112101210
GiantBroccoli11641120
Stok11601160
Jckowal11031070
Pachidensha10601024
Wargo10301030
Serecki980980
PawełMM934890
Michał Sobkowski870861
Openbk850832
Elster840831
LennCart790781
Nux750750
WTM641630
Camomilla621610
Nama.Asal580580
Ented571551
Nedops564511
Masterofcookies531520
Ignasiak511500
Elfhelm461450
Kacperpawlak451440
Marqoz416350
Kenraiz400400
Cybularny394350
M.Tomma390390
Ciacho5383350
Wiklol371360
Miki1234568350350
Tar Lócesilion340331
XaxeLoled330330
Pawel Niemczuk303270
Rrudzik300300
Kontrola280280
Mathieu Mars272250
Darekm135270270
Qzior260260
MemicznyJanusz260260
Gdarin250250
Mpn235180
Malarz pl230221
Sir Lothar221210
Jelo.lodz220220
Piastu220211
Bart0012207130
Mister Jakub200200
Incognityzm200200
Duży Bartek192170
Kra77191180
Boston9190190
Alan ffm190163
Braniewiak181170
Pawmak180180
Cynko170170
Tokyotown8161150
Matandun161150
Gregok160160
Lupus28160160
Snoflaxe150150
Aight 2009150150
Barcival140140
Magen140140
Morcius140131
SpiderMum140113
Andros64130130
Hektor Absurdus130130
Carabus130130
Happa130130
Viatoro130130
Kocurwaclaw130121
Bmalina12390
Godai120120
Ptr192120120
Rdrozd120120
WujekJasiek110110
Alvea110110
WolfgangNihil110110
JppPL110101
MOs810100100
Marcin.ms100100
Bo Ytterby100100
Deep21100100
Czupirek100100
Maćko9090
Mateuszgdynia9090
JanPalony409090
Marcowy Człowiek9090
Bartos0059090
Gjakovarus9090
Krynia269090
Kicior999090
Kirq8170
Wostr8080
Kerim448080
Piotr9678080
Delta 518080
Lowdown8080
RafaEl0307948080
Grzegorz Browarski8080
Tufor7160
Etup457070
Andrzei1117070
Mach2403907070
Ciszema7070
Marek Mazurkiewicz7070
99kerob7070
B-X7070
Paterm7070
Stimoroll6150
Maattik6150
IP Man6060
Halfbricking6060
Buldożer6060
Ghańczyk34566060
Stanko6060
Cz ja6060
Michu19456060
Masur5410
Pozdrawiam5050
KristoffZZ5050
Gytha5050
Tom Ja5050
Robert Kania5050
Lahcim n5050
Kdebem5050
Mika585050
Rdswdn5050
Jan Kszywy5050
Kriis bis5050
Niegodzisie5050
H.Rabiega5050
Mithoron5050
Linshi25050
Adamt5050
Selso5050
Januszk575050
Hebius5050
IOIOI4220
Klarqa4130
Kggucwa4130
Sloggi4130
Foma4040
Subtropical-man4040
Szombara884040
Krzysio.szubzda.14040
Michge4040
Wlodek k14040
Felis domestica4040
Michalwadas4040
Arturo244040
Einsbor4040
Loraine4040
Ironupiwada4040
WażneT4040
Bukaj4040
Tymon.r4040
Najntisy4040
Michczu4040
Katafrakt4040
Jcubic4040
Swmar4040
Pawelmarekwp3300
MirMarty3300
Zielu203120
Masti3120
Nicolauskas3030
Pikador3030
Maciejr3030
Ptjackyll3030
Uzyj3030
Kelvin3030
Karol Virgin3030
Gobo19543030
Thecmelion3030
Piotr Michalak3030
Czarnybog3030
Pleciuga3030
Marsellus Wallace3030
Wiktoryn3030
Asbb3030
Roman Miller3030
Dreamcatcher253030
Maitake3030
Botev3030
Lantuszka3030
Spacejam23030
Matinee713030
Salicyna3030
Casfaber3030
Gabriel33030
PawelNorbertStrzelecki3030
AndyAn3030
PMG3030
Kshywy3030
Baarttekk50201003021
Wodnik112200
Wojciech Pędzich2200
Michozord2110
Mariusz Swornóg2110
Gonzuchna2110
Matrek2020
Rapaz2020
Mateusz Opasiński2020
Koftra2020
Zala2020
Sinousty2020
Cloefor2020
Miodzio32020
Ventic2020
Frangern2020
Anwar22020
Fruflea2020
Foks172020
Glysiak2020
Polinik2020
Fallaner2020
Manik9992020
Konrad Czub2020
Refycul2020
Smat2020
Litwin Gorliwy2020
Piotras182020
Pinakoteka2020
Rav kr2020
Beno2020
Matioza12342020
Adrian 11112020
Dejw1232020
Kobrabones2020
NH352020
Mikrosystem2020
Julo2020
Bonvol2020
Pleoniak2020
Bogic2020
Kuba Walczak2020
E1d4R2020
Darpaw2020
Leszko202020
Panek2020
Szwedkowski2020
Jacek rybak2020
Chris-dlc2020
Ludek Geograf2020
Macroclemmys2020
Gungir19832020
Santer2020
Wolfgang1212020
Makary2020
Mati1422020
Accomer2020
DariaPolonia2020
WrS.tm.pl2020
Hoa binh2020
Koval1222020
Nonander2020
Czymjestlogika2020
King102020
ZneryS2020
Michaoll2020
Mike2103812020
Gruzin2020
Ales sandro2020
Zaluda962011
Ejdzej1100
Januszex1100
D T G1100
CelStrzel1100
Jaceksoci681010
BrakPomysłuNaNazwę1010
Plati1010
Szczur14pp1010
Pibwl1010
Rekrutacja1010
Teukros1010
Mix3211010
DentArt1010
Havarese1010
Tomasz591010
Matekm1010
Cczeslaww1010
Byczek11010
Kadstos1010
Suziechan1010
Aaron5111010
Enstropia1010
Macedo1010
Vassago1010
Muzyk981010
Olos881010
Joanna Kośmider1010
Klik91010
Qba02021010
Kpjas1010
Wulfstan1010
Erixson1010
Lord Leliwa1010
Therud1010
Gower1010
Politicus1010
CarlosPn1010
Soldier of Wasteland1010
Tadam1010
BarStr1010
IMnext1010
StarDeg1010
Litacz1010
LukaszM6001010
Rzuwig1010
Mike891010
Grawiton1010
DS limak1010
Rosewood1010
Hmmm1010
Wireonek1010
Krzysiek1111010
Rembecki1010
L.zurawski1010
Jakub101931010
Bocianski1010
Kapitel1010
Michael Tav1010
Poznaniak1010
Marcello0021010
Arekowy1010
Rozek191010
Fugiel1010
Swd1010
Witia1010
Tremendo1010
Nous1010
W2k21010
Jano01010
Winnetou141010
DayronPL1010
Darekk21010
Artur Andrzej1010
Montignac1010
Tomasz Raburski1010
Moshe1010
Milvvi1010
KarlHeintz1010
Lajsikonik1010
Scorpionic1010
Pawelmhm1010
Plogeo1010
Lonio171010
Lysy1010
Miko1011010
PiTeRoVs1010
Misiek21010
Adik7swiony1010
Nyat1010
Dzony3361010
Lazar51010
Katrina Swinnley1010
Szwester1010
Maciej98765432101010
Kbigeo1010
Staszek991010
"Coreytaylor"1010
Aotearoa1010
Fafik1010
Metoody1010
Imperial1010
Kamil.ryy1010
Le5zek1010
Midge1010
M gol1010
Yashaa1010
Jamzewsizazamcze1010
Ulv801010
Anicet1010
P maciej1010
Kirsan1010
Zack1010
Patkro121010
Geohis1010
Prezes MO1010
Rafostry1010
JackStrong121010
Kocio1010
Gbylski1010
LechitaPL1010
Docxent1010
Klima1010
Someone in peru1010
Zylla1010
Ggolob1010
Novic841010
Henryk Bielamowicz1010
Fiszka1010
LKR231010
Emptywords1010
Leszek Jańczuk1010
Kamilhrub1010
Tom a1010
Tama Fan1010
Thorongilion1010
Tomasz Bladyniec1010
Drzewianin1010
Crash override831010
Mechtal1010
Poezja1010
Davs771010
Pavl61010
Tashi1010
Polimerek1010
Szyign1010
Henryk Borawski1010
ElCet1010
BasileusAutokratorPL1010
JerzyPal1010
Krecik-791001
Qbens1001
Omron1001
Sebek Adamowicz1001
layout by Beau