Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Saturday 24 February 2018 10:55:26 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Pachidensha1002935
LadyDaggy3110210
Tar Lócesilion210210
Jakub10193200200
Michał Sobkowski161150
Stok160160
Czyz1160160
Wargo140140
Micbog130130
Incognityzm120120
Paterm120120
Boston9100100
Michczu100100
PawełMM100100
Mathieu Mars8080
Felis domestica7070
Jacek Fink-Finowicki7070
Fafik6060
Mpfiz6060
AndyAn5050
In eegent5050
Marekm2464040
Andros644040
Cynko4040
Marta Malina Moraczewska4040
Andrzei1113120
Jeż02163120
Pbk3030
XaxeLoled3030
Dzony3363030
Cloefor3030
Drzewianin3030
WTM3030
Gjakovarus3030
Masti3030
Lahcim nitup3030
Allfie2200
Runab2020
Pit12332020
Delta 512020
Tokyotown82020
PawelC2020
Elfhelm2020
Jacpr2020
RadLes2020
Bukaj2020
Lancelot2020
Smat2020
Ented2020
Ulv802020
Politicus2020
Ignasiak2020
John Belushi1100
Matman z Lublina1100
Dorja1100
Mik1100
Wojciech Pędzich1100
Roman Miller1010
Azymut1010
Halfbricking1010
S.Czachorowski1010
Nedops1010
Nowy151010
D kuba1010
Marekos1010
J.Dygas1010
Wipur1010
Swd1010
Gabriel31010
Cybularny1010
Makary1010
Frangern1010
Rembecki1010
Lazar51010
Upior polnocy1010
PatLover1010
Ronin7711010
Gdarin1010
Mithoron1010
Glysiak1010
Jarosław Łukaszewski1010
Bocianski1010
Wojsław Brożyna1010
Bololabich1010
Lowdown1010
Qrzysztof1010
Ptjackyll1010
Regan19731010
Yurek881010
Andrzej Garwoliński1010
Grotesque1010
Slawkomuzykant19801010
Darekm1351010
SoheiMajin Gotenks1010
Jakubhal1010
Kenraiz1010
Bogic1010
Dawidst1010
Pawmak1010
Yarek1010
Tomasz911010
SuperPower1010
Casfaber1010
Artur Andrzej1010
Cyborian1010
Lukasz199309151010
Tomasz Raburski1010
Lord Ya1010
Ciacho51010
Michge1010
Olvido1010
Masur1010
Malarz pl1001

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Elfhelm696306633
Pachidensha4941946510
Wargo18021780
Stok14401440
PawełMM13361243
Damianek19861039940
Marcsawi10301030
Czyz1880880
Michał Sobkowski732710
Serecki650650
Boston9640640
Jakub10193570570
Lord Ya540540
Invisible kid528440
Paterm460460
Dawidst4423210
Kontrola441430
Wert001391380
Incognityzm390390
Mathieu Mars341330
SpiderMum340331
LadyDaggy3110210
Lahcim nitup300300
Lowdown300300
Tar Lócesilion290290
Andrzei1112817101
Marta Malina Moraczewska270270
Camomilla270261
Jacek Fink-Finowicki270243
Drzewianin251240
WTM250241
Fafik230230
JanPalony40220220
Felis domestica220220
Dzony336220211
Ented212190
Casfaber210210
Ignasiak210210
Halfbricking200200
Wojciech Pędzich191630
Andros64190190
Albertus teolog190190
Rdrozd180180
Micbog180180
Grzegorz B.180180
Cybularny174130
Openbk172150
Rekakaka170170
Alan ffm161105
Frangern160160
B-X160160
AndyAn160160
Szoltys160160
Mithoron151140
Regan1973150150
Roman Miller150150
XaxeLoled140140
Darekm135140140
Ciacho5140140
Michczu140140
Matandun140131
22merlin131120
Kenraiz130130
Pbk130130
Rrudzik120111
Renaud110110
RadLes110110
Mpfiz110110
Pawmak110110
Gdarin110110
Mix321100100
Cloefor100100
Kerim44100100
Ciszema100100
MOs810100100
J.Dygas100100
Makary100100
Masur9270
Ulv809270
Michozord9180
Masti9180
Ptjackyll9090
Jan Kalinka9090
Magen9090
Jacek rybak9090
Pizel20019090
Cynko9090
Maattik9090
M.Tomma9081
Michge9081
Kobrabones8440
Adamt8350
Morcius8341
Ghańczyk34568080
Wiklol8080
Edk8080
Azymut8080
Patelnia8080
Ktyzoo8080
Gregok8080
SuperPower8080
Hoa binh8080
Tama Fan8080
Snoflaxe8071
Żyrafał8071
Gobo19548044
Smat7160
Czymjestlogika7160
Wostr7070
In eegent7070
Sebek Adamowicz7070
Kriis bis7070
MetjuLFC7070
Maciusk20027070
PawelC6330
Tokyotown86060
Ytabak6060
Tomasz916060
Glaube6060
InternetowyGołąb6060
Swd6060
Barcival6060
Magiera1886060
Kocurwaclaw6060
Gjakovarus6060
Insekt66060
Wojsław Brożyna6060
Ggolob6060
Godai5140
Dorja5140
Loraine5140
Matrek5050
Maciejr5050
Krzysio.szubzda.15050
Thraen5050
Paweł Żyła5050
Warszawiak225050
H.Rabiega5050
Andrzej945050
Zielu205050
Runab5050
Mpn5050
Gungir19835050
Grzegorz Browarski5050
Jckowal4130
Artur Andrzej4130
Aegis Maelstrom4130
Delta 514130
Nedops4040
DentArt4040
Dreamcatcher254040
Enstropia4040
Powerek384040
Marekm2464040
Rafciu604040
Hermod4040
Michal-kce4040
Marekos4040
AdrianaGórak4040
Kbigeo4040
Yashaa4040
Stanko4040
Ronin7714040
Costamagica4040
Khan Tengri4040
Jaroz864040
Michu19454040
Zadrzewiański4040
Esch994031
Allfie3300
Kpjas3210
Jeż02163120
Michnar3120
Pernambuko3030
Pozdrawiam3030
Dalkentis3030
Pibwl3030
Mozarteus3030
Subtropical-man3030
Filemon3030
BoskiBelmondo3030
Wulfstan3030
Gower3030
Milagros aal3030
Wipur3030
Glysiak3030
Mach2403903030
Poznaniak3030
Lancelot3030
Wiktoryn3030
Winnetou143030
Daryja963030
Botev3030
Mmm53030
Damian 143030
Alvea3030
Oola113030
Allgau3030
Selso3030
Sidevar3030
LukaszKatlewa3030
S.Czachorowski3030
Fiszka3030
Leszek Jańczuk3030
PMG3030
Thorongilion3030
Operongalicyjski3021
D kuba3021
Piotr Michalak2200
Sloggi2200
John Belushi2200
Ponson132110
Anagram162110
Chrumps2020
IOIOI2020
Misiolekar2020
Nostrix2020
Miodzio32020
KoverasLupus2020
Politicus2020
Thecmelion2020
Pit12332020
Crihyc2020
LukaszM6002020
Bigos952020
Lukasz199309152020
Bocianski2020
Jacpr2020
Ekspert Piłka Nożna2020
Quodvultdeus2020
APN-PL2020
Popik2020
99kerob2020
Cyborian2020
Wireonek2020
Mikrosystem2020
Beno2020
Jacek5552020
Festence2020
Plogeo2020
Nowy152020
Budd Le Toux2020
Rembecki2020
Bielsko2020
Cali$h932020
CiaPan2020
Andrzej Garwoliński2020
Bukaj2020
Mariusz.stepien2020
Carabus2020
Offeliaa2020
Gabriel32020
Michalbyz2020
Morus kot2020
Matti19902020
DS limak2020
Davixx2020
LechitaPL2020
Francesco 132020
Mike2103812020
Timaska2020
Viatoro2020
Katafrakt2020
Krugerr2020
Sir Lothar2020
Gruzin2020
Tomasz Raburski2020
Vebace2020
Tslipa2020
Rybulo72020
Pikador1100
Teukros1100
Mik1100
Matman z Lublina1100
Kamilx2x21010
Mateusz Opasiński1010
BrakPomysłuNaNazwę1010
Topory1010
Filip em1010
Admirał Bum1010
Zala1010
Sinousty1010
King101010
Tomasz591010
Kub3471010
Horgelblob1010
Olvido1010
Teflon941010
Uzyj1010
Gonzuchna1010
RoclorD1010
Maire1010
PGorka1010
Krystian0319941010
KamillaŚ1010
Joanna Kośmider1010
Hektor Absurdus1010
LukiP821010
Marcinekk21010
Ventic1010
Aleksnder1010
IMnext1010
Piotr9671010
Bogitor1010
Imprezes1010
Rzuwig1010
Miszczunio1010
Demkoff1010
NH25011010
Upior polnocy1010
Wikipek1010
Lukasz Lukomski1010
Bololabich1010
Marcowy Człowiek1010
M sobczyk1010
Rainer1010
Michalwadas1010
D T G1010
JppPL1010
Arturo241010
Yurek881010
Quintria1010
Fugiel1010
Baarttekk50201001010
Slawkomuzykant19801010
Lajkonik1010
Karol0071010
Konrad Czub1010
Liusah1010
Czarnybog1010
Dainava1010
Vesihiisi1010
DrPZ1010
Refycul1010
Kuki50501010
Rdswdn1010
Tarjei1010
UczeńMarcinka1010
Xmichciox1010
Netzach1010
Kra771010
Holek1010
ChicagoFireFan1010
Jan Kszywy1010
Wolfgang1010
Kalamarnica1010
Gytha1010
Grzes19661010
Orioluss1010
Markotek1010
Maksymilian Sielicki1010
Banknocik1010
Yarek1010
Modzelek1010
Fon1010
Tony Montana1010
Julo1010
Evans4441010
Pleoniak1010
Lazar51010
Amadeusz6261010
Jakubhal1010
Staszek991010
"Coreytaylor"1010
Bogic1010
Smyrwa1010
Sillmarillion1010
Piotrulos1010
Duży Bartek1010
Leszko201010
ImreKiss1010
Marac1010
Mikla1010
Malwek1010
Panek1010
Mewa7671010
Archivald.1010
Oleo1010
P maciej1010
Montignac1010
Drozdp1010
Happa1010
Muri 911010
Mikus6661010
Konarski1010
Szczecinolog1010
Doktor.opi1010
Elster1010
Meo Hav1010
Kika591010
JDavid1010
Kzk1010
Jarosław Łukaszewski1010
Mati1421010
Najntisy1010
PatLover1010
Qrzysztof1010
Grotesque1010
Drzazginho1010
SoheiMajin Gotenks1010
Nonander1010
Michaelkow1010
Tcheinava1010
Jdx1010
Pumpernikiel901010
JRS1010
Mariochom1010
Emptywords1010
Jurek2811010
Luki48121010
Danii.31010
Malarz pl1001
layout by Beau