Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Sunday 17 February 2019 06:25:38 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Jacek Fink-Finowicki660660
PawełMM452430
Rzuwig250250
Czyz1230230
Gytha220220
Razar-ww200200
Wargo170170
Stok160160
Maattik121110
WTM120120
Pachidensha120111
Serecki100100
Nama.Asal100100
Bartos005100100
Snoflaxe10091
Michczu9090
Elfhelm8080
Baarttekk50201007070
LukiP827070
Ignasiak7070
Nowy156060
Karol Virgin5050
99kerob5050
Ented5050
Pawel Dymanski4040
Salicyna4040
Thraen4040
Tomasz Raburski4040
Marekm2463030
Nedops3030
Camomilla3030
Elster3030
Maciusk20023030
Drzazginho3030
Paterm3030
Drzewianin3021
IOIOI2200
Wojciech Pędzich2200
Thorongilion2110
M1llx2110
Soldier of Wasteland2020
Chris-dlc2020
Świętokrzyskie32020
Cybularny2020
Jckowal2020
Ark2020
Mix3212020
Micbog2020
Boston92020
Lowdown2020
Pleoniak2020
Żyrafał2020
Kenraiz2020
Alan ffm2020
Pawmak2020
Miki12345682020
Wolfgang2020
Histeast2011
Teukros1100
Therud1100
Smat1100
Warszawiak221100
Ulv801100
Freedon Nadd1100
Matrek1010
Matioza12341010
Mateusz Opasiński1010
LeComte1010
Mitrovitz1010
Halfbricking1010
Gurthg Shae1010
Jaceksoci681010
Gdarin1010
Pozdrawiam1010
Dalkentis1010
PanBe1010
Marekos1010
Loraine1010
Patkro121010
Koroniec1010
Maciejr1010
Andrzei1111010
Jazin1010
JackStrong121010
Andrzej941010
Mafo1010
Marcel Duchamp1010
Kobrabones1010
Borowiecki.km1010
NH351010
Andrzej19931010
JanPalony401010
Jakub101931010
Khan Tengri1010
RafaEl0307941010
Zwiadowca211010
Mmm51010
Polk1010
MrDark1010
Shounen1010
JppPL1010
Arturo241010
Kanion1010
Pit rock1010
XaxeLoled1010
Leszek Jańczuk1010
Dorja1010
22merlin1010
Silmaril1010
Piotr Michalak1010
Staszek991010
Tufor1010
Magen1010
Antoni180720161010
Malarz pl1010
Cynko1010
Niegodzisie1010
Rrudzik1010
Mechtal1010
Wiktoryn1010
Felis domestica1010
Hektor Absurdus1010
Rdswdn1010
Kamil.ryy1010
Gregok1010
Sir Lothar1010
MOs8101010
Ptjackyll1010
KoverasLupus1010
Casfaber1010
Adrianwo1010
Piotras181010
Kocurwaclaw1010
Gruzin1010
Lord Ya1010
Emptywords1010
Regan19731010
Luki48121010
Michnar1010
Kirsan1010
Beno1010
Sebek Adamowicz1001

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Jacek Fink-Finowicki73047179
Rzuwig382123700
Czyz129442900
PawełMM22662191
Elfhelm20952040
Wargo13521330
Serecki960951
WTM950941
Wiklol800800
Nama.Asal781770
Salicyna752730
Pachidensha661605
Daroooo6347160
Piotras18630630
Cybularny617531
Boston9551540
Lord Ya530530
Ignasiak500500
Barcival470470
Ciacho5462440
Razar-ww450450
Delta 51450450
Stok430430
Maattik4110310
LukiP82410410
Karol Virgin402380
Bartos005390390
Nedops343301
Kenraiz316250
Ented311300
Nowy15310310
Thraen290290
Hektor Absurdus270270
Gytha260260
Michał Sobkowski260260
DariaPolonia254210
Rrudzik250250
Snoflaxe240231
Michczu240231
Baarttekk5020100210210
Sir Lothar201181
Paterm190190
Szoltys181440
Jckowal182160
Lukasz Lukomski180180
Maciusk2002180180
Elster180180
Wiktoryn170170
Świętokrzyskie3170170
Darekm135170170
Pawmak170170
Grzegorz B.170170
MOs810160160
Casfaber160160
Mathieu Mars154110
Godai150150
Jazin141130
Thorongilion141130
Lowdown140140
Michalol131300
Dski.bartosz131030
Gjakovarus131120
Tokyotown8130130
Andros64130130
Quodvultdeus130130
Mati142130130
Lahcim n122100
Freedon Nadd111100
Michael Tav11560
Emptywords110110
Morcius10442
Cloefor10190
RoclorD100100
Mpfiz100100
B-X100100
Gungir1983100100
Mix3219090
Kerim449090
JanPalony409090
Tomasz Raburski9090
PiTeRoVs9090
XaxeLoled9090
S.Czachorowski9090
Ark9090
Teukros8800
Ulv808530
Andrzei1118170
Matrek8080
Mithoron8080
Ingene8080
Niegodzisie8080
Maciejr7070
Onectus7070
Wulfstan7070
Pawel Dymanski7070
Litwin Gorliwy7070
Pit rock7070
PMG7070
Micbog7070
Wojciech Pędzich6600
Mo Cuishle6330
1player6240
Czarnybog6150
Staszek996150
Selso6150
Ytabak6060
Ptjackyll6060
Suziechan6060
Malarz pl6060
Mitrovitz6060
Hikaru0126060
Camomilla6060
Alvea6060
Magen6060
Gregok6060
Matandun6060
Eurohunter6060
EwkaC6051
Warszawiak225500
Felis domestica5140
Wajmera5050
RadLes5050
Zsuetam5050
Regan19735050
99kerob5050
Bonvol5050
Damian19065050
Miki12345685050
Runab5050
Mpn5050
Var0075050
Tufor4130
Dawidst4130
Kobrabones4130
Adamt4130
Einsbor4130
JackStrong124130
Alan ffm4040
Carabus4040
DrPZ4040
Kamil.ryy4040
Shounen4040
Kocurwaclaw4040
Szczureq4040
Tar Lócesilion4040
RafaEl0307944040
Majonez truskawkowy4040
Cynko4040
Michu19454040
Santer4031
M1llx3210
Pawel Niemczuk3030
Halfbricking3030
Pozdrawiam3030
Kub3473030
Wolfgang3030
MrDark3030
Klarqa3030
Tomasz913030
Arturo243030
Soldier of Wasteland3030
Marekm2463030
Kokodyl3030
BatiX3030
Piastu3030
Roman Miller3030
Loraine3030
Koroniec3030
Mikrosystem3030
Julo3030
Pleoniak3030
Spacejam23030
PuchaczTrado3030
Yashaa3030
Pbk3030
Kiełek3030
Zero3030
Drzazginho3030
Hoa binh3030
Żyrafał3030
BasileusAutokratorPL3030
Grzegorz Browarski3030
BarStr3021
Drzewianin3021
IOIOI2200
Smat2200
Stanko2200
Havarese2110
Gower2110
Kbigeo2110
Wostr2020
Mateusz Opasiński2020
Mik2020
Etup452020
Buldożer2020
Uzyj2020
Ghańczyk34562020
Tama Fan2020
Mateuszgdynia2020
Poznaniak2020
Whiteman2020
KoverasLupus2020
Wlodek k12020
LeComte2020
IMnext2020
SojerPL2020
Lamashtu20062020
Infsai2020
Marcyś 19712020
Farary2020
Beno2020
Matioza12342020
Mike2103812020
Gurthg Shae2020
Cyfrowy2020
H.Rabiega2020
Andrzej942020
Dzony3362020
Mmm52020
22merlin2020
Duży Bartek2020
Lukasz199309152020
Masur2020
Happa2020
Chris-dlc2020
Gdarin2020
Karol19952020
Matti19902020
Gonzuchna2020
TreworBG2020
Zamek732020
Ggolob2020
Ffkapa2020
Skoczwiski2020
Accomer2020
LKR232020
Tcheinava2020
Mazaki2020
NoychoH2020
ElCet2020
JerzyPal2020
Zwiadowca212011
Doktor.opi2011
Histeast2011
Fallaner1100
King101100
Therud1100
Panek1100
Stupa19891100
Jcubic1100
Rapaz1010
Nicolauskas1010
Kamilx2x21010
Jaceksoci681010
Dalkentis1010
Warschauer1010
Ejdzej1010
Pikador1010
Jacek5551010
Kujawianin1010
Marcel Duchamp1010
Pudelek1010
Magul1010
Qj0n1010
Openbk1010
Enstropia1010
Henryk Bielamowicz1010
Kpjas1010
Nostrix1010
Artpoz51010
Krzysztof 131010
Łukasz Michał1010
Pilot Pirx1010
Celina Strzelecka (WMPL)1010
Marcinekk21010
Merc7771010
Piotr9671010
SssLedzik1010
DS limak1010
Bhb1010
Polk1010
Wikipek1010
Marakuja1010
L.zurawski1010
Jakub101931010
Ciszema1010
Pyciek1010
Joanna Kośmider1010
JppPL1010
Matman z Lublina1010
Yurek881010
Michalpietrzak20021010
Swd1010
Dorja1010
KamilK71010
Piotr Michalak1010
S991010
Borowiecki.km1010
GrzesC1010
Antoni180720161010
Dainava1010
Nous1010
AI~plwiki1010
Refycul1010
Jano01010
Rdswdn1010
Jrmo1010
Marek Mazurkiewicz1010
Popik1010
Pizel20011010
Jadamta1010
Czonek1010
Kornelisahovit1010
Zabadinho1010
Kolanin1010
Daryja961010
Marekos1010
Grzes19661010
Instruktorek1010
PanBe1010
Mafo1010
Ironupiwada1010
Maitake1010
NH351010
Mechtal1010
Andrzej19931010
Mefisto821010
Bielsko1010
Olaf1010
JCRZ1010
Radosław Ziomber1010
Damian 141010
Megaloceros (shrike)1010
Ciemny001010
Ololuki1010
PatLover1010
Chepry1010
MBi1010
MarKar1010
Adrianwo1010
Rdrozd1010
Kanion1010
Gabriel31010
Anicet1010
Kordiann1010
Michnar1010
Kirsan1010
Morus kot1010
Jacek rybak1010
Zack1010
PawelNorbertStrzelecki1010
Rafix19951010
Szczecinolog1010
Krynia261010
Patkro121010
Macroclemmys1010
Gbylski1010
LechitaPL1010
Hobbicik1010
Insekt61010
Makary1010
Khan Tengri1010
Wojsław Brożyna1010
Lelek 2v1010
AndyAn1010
Qrzysztof1010
Kelvin1010
Adalbertus de Cracovia1010
Leszek Jańczuk1010
Bogdan Starościak1010
Silmaril1010
Nonander1010
Czymjestlogika1010
Henry391010
Wanted1010
Micpol1010
Tomasz Bladyniec1010
Mariochom1010
Masti1010
Jspiewa1010
Mirecki1010
Gruzin1010
Jb9571010
Wiroid1010
Magalia1010
Luki48121010
Magyar0621010
Sebek Adamowicz1001
Dawid20091001
Janosik-y1001
layout by Beau