Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Friday 30 July 2021 12:00:18 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Salicyna510510
HartcorM410410
PG401390
Serecki260260
Czyz1210210
Kbigeo200200
Piastu190190
PawełMM140140
Anonimowy 213490
Lord Ya120120
Ciszema110110
Thraen100100
Maniu138350
Ciacho57070
Krzysiek 1234567896510
Kwintesencja006060
Hektor Absurdus6060
Observatis6060
Ignasiak5050
Pawel Niemczuk5050
Boston94040
Foma4040
Michał Sobkowski4040
Kamilhrub4040
JppPL4040
Polski Kosmonauta3030
Paweł Ziemian3030
Metalloviec3030
Manitarski3030
Ulv803030
D T G3030
Kamil.ryy3030
SkunJR3030
Ynnarski3030
Mateuszgdynia3030
Loraine3030
Darekk23030
Elfhelm3030
Therud3030
Nawobod3030
Masti3030
Ghańczyk34563030
Szczureq3030
Khalisi2200
Andros642020
Docxent2020
Mithoron2020
Ented2020
Hermod2020
Sidevar2020
Tashi2020
Ambiroz2020
Onui22020
MOs8102020
Kenraiz2020
Pawelmhm2020
Linshi22020
SPECJALista3miasto2011
Szymon711100
Masur1100
Grzegorz B.1010
Kulawik.pl1010
Gytha1010
Pikador1010
WujekJasiek1010
Gżdacz1010
Piotrus1010
Marencja1010
Cynko1010
Doktor.opi1010
Himislav121010
Chris-dlc1010
Gonzuchna1010
Qzior1010
Tarnoob1010
Volodymyr D-k1010
MacQtosh1010
Andrzei1111010
Nicolauskas1010
Litwin Gorliwy1010
Marcinekk21010
Sass19061010
Wiklol1010
Alex9461010
MaPet921010
B-X1010
Szczepanikd1010
Michalbyz1010
Pbk1010
AndyAn1010
Soldier of Wasteland1010
Costamagica1010
Kynikos1010
IwoDem1010
Mike2103811010
Tomasz Bladyniec1010
Santer1010
Koziarowiec1010
Mati1421010
Spacejam21010
Krisgola1010
Cybularny1010
Koftra1010
Rdrozd1010
Miki12345681010
Pomkiar1010
ZajeliWszystkieNicki1010
Jacek5551010
Tadam1010
Swd1010
PawelNorbertStrzelecki1010
Sir Lothar1010
Żyrafał1010
Pastooshek1010
Szymon91010
L.zurawski1010
Hakwsmak1001

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Nedops74657410
Krzysiek 123456789428114161
Salicyna39003900
PG33613341
Serecki326262982
Polski Kosmonauta16601651
Czyz115411530
Kbigeo12141170
Sidevar11111100
PawełMM10221000
Piastu10201020
Anonimowy 29014760
Cybularny760760
Lord Ya700700
HartcorM681670
Michał Sobkowski641630
Ignasiak600600
Maniu13573540
Thraen492470
Pawel Niemczuk472450
Boston9400400
ProDM380380
SkunJR380380
Klarqa350350
Guccee331311
Ciacho5330330
Elfhelm290281
Stok280280
Alvea270270
Onui2260260
XaxeLoled260260
Observatis250250
Ghańczyk3456230230
Wiklol220220
Kwintesencja00190190
Miki1234568190181
Masti173140
Alan ffm171160
AndyAn160160
Kulawik.pl154110
Cynko150150
Mateuszgdynia150150
MaPet92150150
Nawobod150150
Koziarowiec150141
Gregok140140
Etup45140140
Ciszema140140
Ambiroz140140
MemicznyJanusz130130
Adm02130130
Hektor Absurdus120120
Szelma W120120
WTM120120
Andrzei11111290
Openbk110110
Kenraiz110110
Dj Kriszna110110
Olos8810910
Swd100100
Agwjkl9090
Mike2103819090
Dydaktyk19809090
Poland10209090
Peter Bowman9090
Hebius9090
Linshi29090
Sir Lothar9090
SpiderMum8080
Renvoy8080
Razar-ww8080
MacQtosh8080
Mithoron8080
Kiełek8080
Loxley8080
Ulv808080
Andros648080
Masur7250
Niegodzisie7070
Rodo 287070
Tadam7070
Kocurwaclaw7070
Hermod7070
MOs8107070
Matinee717070
PanDamian267070
Le5zek6330
Godai6060
WujekJasiek6060
Barcival6060
LechitaPL6060
Matti97036060
Botev6060
Paterm6060
Doktor.opi6060
Magen5140
Ekspert Piłka Nożna5050
Alex9465050
Invisible kid5050
DentArt5050
Koftra5050
Szyign5050
Foma5050
Pbk5050
Krzem Anonim5050
Paweł Ziemian5050
Himislav125050
Mix3215050
ZajeliWszystkieNicki5050
Mach2403905050
Brzegfm5050
Pikador4220
Morcius4220
Zielonooki4130
Lowdown4040
Dreamcatcher254040
Jckowal4040
Kamilhrub4040
Costamagica4040
Pastooshek4040
L.zurawski4040
Metalloviec4040
Dzony3364040
Chaplin22224040
Nadzik4040
Kajtul4040
Jacek5554040
Marek Mazurkiewicz4040
Cliffordwielkipies4040
Therud4040
Koval1224040
Tarnoob4040
Camomilla4040
Litwin Gorliwy4040
JppPL4040
Szczureq4040
Pawmak4040
A.Budz4040
Edk4040
Bartovx3300
Warszawiak223210
Ented3030
Nicolauskas3030
Tokyotown83030
Mati1423030
Loraine3030
RafaEl0307943030
Zezen3030
APN-PL3030
Kajetan Adamczyk3030
Manitarski3030
Halfbricking3030
Grzegorz Wysocki3030
Kamil.ryy3030
Campió993030
Runab3030
PawelNorbertStrzelecki3030
Rdrozd3030
Ptjackyll3030
Grzegorz B.3030
D T G3030
AramilFeraxa3030
Gonzuchna3030
Ynnarski3030
Qzior3030
Darekk23030
Kelvin3030
Rodakk97123030
Politolog 2003021
Jaceksoci683021
Khalisi2200
ArkadiuszZ2110
Jotjotem2110
Mpn2110
Swam pl2110
Sloggi2110
Msz20012110
Thecmelion2020
CiaPan2020
Gabriel32020
Piotrus2020
Qvaxy2020
Matti19902020
Cloefor2020
Matkaz10032020
Wostr2020
Romuald Wróblewski2020
Santer2020
Pan Pulaski2020
Borowiecki.km2020
Laked982020
Zbyszek.michalak2020
Paul Virilio2020
Gjakovarus2020
Marencja2020
Rainer2020
Dominik15092020
Tashi2020
Polskiarmator1232020
Tournasol72020
Pawelmhm2020
IMnext2020
Grzegorz Browarski2020
Tomen2020
Felis domestica2020
TheRed'182020
Jakubkaja2020
Gytha2020
Khan Tengri2020
Oleo2020
Gżdacz2020
Arturo242020
Merlin2020
Netzach2020
Zylla2020
Panek2020
OGPawlis2020
Michalsad2020
Mateusz Opasiński2020
Kapsuglan2020
Maire2020
Kynikos2020
Tremendo2020
Dawid Brudniewicz2020
Karbi982020
Qqerim2020
King102020
Pomkiar2020
B-X2020
Oliwierekk952020
Carials32020
Qba02022020
Hoa binh2020
Snoflaxe2020
Kicior992020
Kobrabones2020
Szoltys2020
Lesnydzban2020
Docxent2020
SPECJALista3miasto2011
Encyklopador2011
Krater.152011
Hakwsmak2011
Wojciech Pędzich1100
Jamnik z Tarnowa1100
Szymon711100
LeComte1010
Rafciu601010
Zetpe02021010
Emptywords1010
Tar Lócesilion1010
AI~plwiki1010
Kerim441010
Casfaber1010
MrDark1010
Jjajjo1010
AniaRaziye1010
WażneT1010
Glysiak1010
Michalbyz1010
Katafrakt1010
Kggucwa1010
Zala1010
Nous1010
IwoDem1010
Kordiann1010
Tomasz Bladyniec1010
Ency1010
Kowalmistrz1010
Murades1010
Aotearoa1010
Gmossor1010
Margoz1010
Kamdenek1010
Grzexs1010
Ingene1010
Mivhal1010
Krzysztof Pałucha1010
Wiktoryn1010
Adik7swiony1010
Wisg1010
Zielu201010
Marcinekk21010
Michge1010
Raz1el1010
Fokaczino1010
Kdebem1010
Mik1010
Grudzio2401010
S991010
EwkaC1010
Krisgola1010
Litacz1010
Szymon91010
Radagast131010
Ironupiwada1010
Luki48121010
Stojan2121010
Wlodek k11010
Leszek Jańczuk1010
Pawelboch1010
Chris86861010
Volodymyr D-k1010
Leonardo.official1010
Kuba Walczak1010
Lahcim n1010
Skansen1010
Selso1010
Artur Andrzej1010
PolishBoy123 Furaffinity1010
Grzes19661010
DariaPolonia1010
Maciejr1010
Redaktor GLAM1010
Makary1010
Soldier of Wasteland1010
MarMi wiki1010
Spl9084551010
Duży Bartek1010
Mathieu Mars1010
Beno1010
Żyrafał1010
Aleksander2131010
Pottero1010
Sylwia19881010
M1llx1010
Adoll271010
Chris-dlc1010
Malarz pl1010
Piotrek97191010
Buldożer1010
Jelo.lodz1010
Adamt1010
Braniewiak1010
Sass19061010
Van.norden1010
Szczepanikd1010
Dcwiki231010
Pibwl1010
Przemub1010
Patkro121010
Spacejam21010
99kerob1010
PuchaczTrado1010
Prymonek1010
Jcubic1010
Hythonia1010
Szturnek1010
layout by Beau