Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Friday 07 May 2021 08:44:10 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Salicyna19521930
Cybularny9216760
PG870870
Nedops701681
Michał Sobkowski220220
Kggucwa140140
A.Budz12642
Czyz1121110
PawełMM110101
FilutekPL niebot10820
Serecki100100
Frangern10091
Grzegorz B.9090
Alan ffm9090
Stok9090
Elfhelm8080
Sidevar8080
Andrzei1118080
XaxeLoled8071
SpiderMum7250
Miki12345686060
Gjakovarus6060
Jckowal6060
Lord Ya6060
Boston96060
Kenraiz5140
Erdemski5050
RafaEl0307945050
KaMGe5050
Onui25050
Kerim444130
Kbigeo4040
MiłyMiłosz4040
Szymon714040
Hermod4040
Fruflea3120
Openbk3120
Rodo 283030
MOs8103030
Mike2103813030
Ignasiak3030
Mix3213030
Niegodzisie3030
MemicznyJanusz3030
Therud3030
AramilFeraxa3030
Dzony3363030
Anonimowy 23030
Bartovx2110
Masur2020
Matinee712020
Cz ja2020
Subtropical-man2020
Staszek992020
Marcinekk22020
Cloefor2020
Lowdown2020
Alvea2020
Kocurwaclaw2020
ProDM2020
Pawel Niemczuk1100
Lahcim n1010
PawelNorbertStrzelecki1010
Laked981010
RoodyAlien1010
Krzem Anonim1010
Brzegfm1010
Murades1010
Krzych.w1010
Kolanin1010
Rrudzik1010
Bogdan Starościak1010
Kulawik.pl1010
Agwjkl1010
Foma1010
MarMi wiki1010
Krugerr1010
Adoll271010
Prezo21371010
KoverasLupus1010
Piastu1010
Politicus1010
Snoflaxe1010
Etup451010
Koziarowiec1010
Matlin1010
Doxent1010
Jasiek0541010
Cliffordwielkipies1010
Mateusz Opasiński1010
Paterm1010
Powerek381010
KamillaŚ1010
Camomilla1010
Szyign1010
Oliwierekk951010
Magen1010
GiantBroccoli1010
Nikodem621010
Anicet1010
Qba02021010
Maitake1010
Januszk571010
Observatis1010
Zrebie1010
Romuald Wróblewski1010
LukaszKatlewa1010
Hoa binh1010
RadLes1010
Szczecinolog1010
Makary1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Salicyna67426720
PG61826160
Nedops42584143
Cybularny352363160
Kylofon278202580
Czyz127312720
Kbigeo18501850
Maniu13179101690
PawełMM14851421
Michał Sobkowski12711260
Sidevar851840
Frangern800791
Fristajl794750
Onui2700700
Miki1234568662640
Stok590590
FilutekPL niebot534481
XaxeLoled510501
Fiszka440440
Lord Ya410410
Snoflaxe401390
SkunJR400400
Kenraiz391380
KristoffZZ341330
Anonimowy 2332310
Boston9320320
Cynko310310
Ented310310
Jckowal300300
Serecki280280
Magen280271
Elfhelm270270
Ignasiak261250
Kggucwa260242
A.Budz246153
Alan ffm241221
Polimerek231220
Lowdown220220
Mix321220220
Mike210381180180
Camomilla180180
Manitarski180171
Gjakovarus170170
Observatis162140
Razar-ww160160
ProDM160151
Kulawik.pl151140
Kocurwaclaw140140
Grzegorz B.130130
RafaEl030794130130
Rodo 28130130
Majonez truskawkowy130130
Rrudzik130130
Jacek555130130
Tom Ja130130
Bartovx12840
Mathieu Mars12480
Polski Kosmonauta120120
Kaci15120120
Erdemski120120
Hermod120120
Gregok110110
MemicznyJanusz110110
Felis domestica110110
Filemon110110
Niegodzisie110101
Pawelmarekwp10910
SpiderMum10280
Pawel Niemczuk10280
Kerim4410190
Koziarowiec100100
Dorja100100
Pitachu100100
Andros64100100
Cz ja10091
Tadam9180
Therud9090
AramilFeraxa9090
Ambiroz9090
Andrzei1119090
MOs8109090
Michge9090
MiłyMiłosz9090
Tokyotown89081
Dski.bartosz8800
Cancre8530
Morcius8251
Ulv808170
Natan98080
Piastu8080
Adm028080
Ciacho58080
Agwjkl8080
Ekspert Piłka Nożna8080
Oliwierekk958080
Politicus8080
Sir Lothar8062
Bolszewski Wikipedysta7160
Openbk7160
Brzegfm7070
Katafrakt7070
RadLes7070
Hektor Absurdus7070
Grudzio2407070
Le5zek6600
Szczecinianka006600
Alvea6060
WTM6060
Chris86866060
Ptjackyll6060
PawelNorbertStrzelecki6060
ZajeliWszystkieNicki6060
Maitake6060
Etup456060
Masur6060
Yurek886060
Pleoniak6060
WujekJasiek6060
Koftra6060
Szymon715140
Lahcim n5050
Pbk5050
KaMGe5050
Mach2403905050
Dzony3365050
Subtropical-man5050
GiantBroccoli5050
Renamed user k9qUxe2xJL5050
Pawmak5050
Mithoron5050
Selso5050
Lelek 2v5050
Sass19065050
Qzior4130
Fruflea4130
Olos884040
Kynikos4040
Kordiann4040
AndyAn4040
Krzem Anonim4040
Doxent4040
Mivhal4040
Asteq4040
ArkadiuszZ4040
Mpn4040
Anicet4040
Skansen4040
Pomkiar4040
Gdarin4040
Hoa binh4040
S994031
Mafo3111
Klarqa3030
Waraciła3030
Koroniec3030
Nostrix3030
DariaPolonia3030
Cliffordwielkipies3030
Darekm1353030
Andrzej943030
Aradek3030
Jacek Halicki3030
Maattik3030
Murades3030
Swam pl3030
Nocne123030
Beno3030
Wulfstan3030
Adamt3030
IMnext3030
Jacek Fink-Finowicki3030
Wiktoryn3030
Netzach3030
Potkaj3030
Matkaz10033030
DrKumpelek3030
Mental20093030
Laked983030
Casfaber3030
Matinee713030
Nawobod3030
Staszek993030
Mechtal3030
Smyru3030
Marakuja3021
Sebek Adamowicz3021
Kobrabones2110
Fallaner2110
Yashaa2110
Duży Bartek2110
Santer2110
Patrys19122110
Marcinekk22020
The Polish2020
Stimoroll2020
Meper112020
Tomasz Raburski2020
MacQtosh2020
Rdrozd2020
Qvaxy2020
Starscream2020
Romuald Wróblewski2020
Teukros2020
Gower2020
Michał4602020
Foma2020
Panek2020
P maciej2020
Bingola2020
Emka572020
Januszk572020
Skoczwiski2020
ChicagoFireFan2020
Ciszema2020
Crash override832020
Szczecinolog2020
Witold19772020
AniaRaziye2020
Zoedyta2020
Arturo242020
Dj Kriszna2020
Czerwony642020
Matti97032020
Wikipek2020
Julo2020
Tama Fan2020
Qba02022020
Popik2020
Makary2020
Rav kr2020
Arvedui892020
OGPawlis2020
Augustyński2020
Dr. Dunkenstein2020
Nowy152020
L.zurawski2020
Cloefor2020
Smat2020
Mik2020
Grawiton2020
PL Gardevoir2020
KamillaŚ2020
Nikodem622020
Borowiecki.km2011
Sloggi1100
Qqerim1010
Pachidensha1010
Vojtek W1010
Sue961010
Lubinianin21010
M1llx1010
Margoz1010
Artpoz51010
Jakubkaja1010
Szczureq1010
Dalkentis1010
Sumek1011010
Avalokitesvara1010
Kasia.marchlinska1010
Szoltys1010
Warschauer1010
EwkaC1010
Szyign1010
Costamagica1010
Zack1010
Upior polnocy1010
Lamashtu20061010
Jcubic1010
Lancelot1010
Sqoorch1010
Krugerr1010
PMG1010
Kapsuglan1010
Doktor.opi1010
Rainer1010
Malarz pl1010
Krzysztof Pałucha1010
Renaud1010
Vallenty1010
NoychoH1010
ElCet1010
Krzych.w1010
Kolanin1010
Wojsław Brożyna1010
Adoll271010
AlexKazakhov1010
Paterm1010
Jasiek0541010
Odoaker1010
Karbi981010
Na stoku góry1010
Tarabosh1010
Czupirek1010
Kdebem1010
Loraine1010
Kontrola1010
Prezo21371010
Kicior991010
Conla1010
Rzuwig1010
Francesco 131010
Fanmalysza1010
Gabriel31010
Horgelblob1010
Merete251010
Wargo1010
Michalsad1010
Edk1010
Keyacom1010
Winnetou141010
Tom a1010
LukaszKatlewa1010
RoodyAlien1010
Mike891010
KoverasLupus1010
Leszek Jańczuk1010
Gungir19831010
BasileusAutokratorPL1010
Vege.cyclist1010
Tomasz911010
Grisha121010
Kelvin1010
Dreamcatcher251010
Sławobóg1010
Tremendo1010
Szturnek1010
Rozek191010
Kuroczynski1010
Piotr Czerniawski1010
Bartekfm1010
Cyku new1010
Mateuszgdynia1010
Kiełek1010
Jamzewsizazamcze1010
Jotjotem1010
Chrumps1010
Ghańczyk34561010
Wostr1010
Politolog 2001010
Matlin1010
Szczepanikd1010
Manga.rs1010
Ggolob1010
Godai1010
Mieniu2201010
SojerPL1010
Zielu201010
E1d4R1010
Ynnarski1010
JppPL1010
Kpjas1010
Piotrek97191010
Jurek2811010
Happa1010
Khan Tengri1010
Project021010
Bogdan Starościak1010
Wolfgang1211010
Jonasz Kosowski1010
Maire1010
Krzysztof 131010
Wolfgang1010
Grzegorz Browarski1010
Ironupiwada1010
Zylla1010
Januszex1010
Mister Jakub1010
WrS.tm.pl1010
Roman Miller1010
MarMi wiki1010
Kajetan Adamczyk1010
Powerek381010
FastHand1010
Mateusz Opasiński1010
Kriis bis1010
Bogdan19891010
Sylwia19881010
Piotras181010
Tzugaj1010
Marcin.ms1010
Zwiastun20101010
Zrebie1010
Zurbanski1010
Carabus1010
Spacejam21010
Mateusz Gieryga1010
Kovalesky1010
Klapi1010
layout by Beau