Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Sunday 15 December 2019 14:15:37 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Nadzik6334263
Jckowal622600
Wargo420420
Wiklol350350
Felis domestica340340
Czyz1310310
Cybularny262240
PawełMM241230
Pawel Niemczuk141130
Polk120120
Michał Sobkowski120120
Pachidensha10091
Kpjas9270
Morcius9090
KristoffZZ9090
Abraham9090
Gjakovarus8080
PiotrMig7250
Elster7070
XaxeLoled7070
Stok7070
Ptr1926150
Tom Ja6060
UczeńMarcinka6060
DentArt5050
RafaEl0307945050
Michczu5050
Karol Virgin5050
Piastu4130
Tokyotown84040
Nama.Asal4040
Malarz pl4040
Andrzei1114040
Piotras184040
Ented4040
Michge4040
Maattik3120
Nicolauskas3030
Mpn3030
WTM3030
Camomilla3030
Kalamarnica3030
Elfhelm3030
Krzych.w3030
Cynko3030
Radmic3030
MaKa3030
Wiktoryn3030
Ciacho53030
Nedops2110
Luki48122110
Bogdan19892020
B-X2020
Mithoron2020
Boston92020
Ysska2020
Ciszema2020
WujekJasiek2020
Ptjackyll2020
Tadam2020
Baarttekk50201002020
Onectus2020
Macedo2020
Czarnybog2020
Pawmak2020
Carabus2020
Ulv802020
Miki12345682020
Politicus2011
Happa1010
Piotr9671010
Foma1010
Szczecinolog1010
Filip em1010
D kuba1010
Lilo951010
Kacperpawlak1010
Gungir19831010
Azymut1010
Koftra1010
Jakub101931010
Mozarteus1010
Mzopw1010
Mix3211010
Zala1010
Gytha1010
Mach2403901010
Qzior1010
JanPalony401010
Miko1011010
Barcival1010
Lowdown1010
Najntisy1010
Lelek 2v1010
Joanna Kośmider1010
DariaPolonia1010
Regan19731010
Małgorzata Kufel1010
Pko1010
Oleo1010
Szoltys1010
Ludek Geograf1010
Ingene1010
Etup451010
Kenraiz1010
Paterm1010
Lancelot1010
X-domin1010
Niegodzisie1010
Smat1010
Matti19901010
MOs8101010
99kerob1010
Ericcolo1010
Desire1010
ElCet1010
Grzegorz B.1010
Beno1010
Krecik-791001
Casfaber1001

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Jckowal26722650
Nadzik231681549
PawełMM176131621
Czyz115901590
Stok12801280
Maattik9014760
Wargo821810
Cybularny816741
Pachidensha800773
Polk791780
Ciszema790790
Wiklol780780
Michał Sobkowski780753
Serecki670670
Ptr1926613530
Mathieu Mars551540
Lord Ya500500
XaxeLoled500500
Nux480480
Elster440440
Elfhelm410401
Camomilla380353
Ented370370
Gjakovarus360360
Piastu343310
Felis domestica340340
Ignasiak340340
Pawel Niemczuk321310
Rrudzik320311
Karol Virgin260260
Boston9260260
TheTNT1500260206
Kenraiz240240
Tokyotown8220220
Ysska220220
Nama.Asal210210
KristoffZZ201181
WTM192143
Malarz pl180180
PiotrMig173140
Kra77171160
PawelNorbertStrzelecki160160
Ptjackyll150150
Andrzei111150150
Lowdown150150
Klarqa14770
Kpjas13490
Michge130130
Birke130130
Warszawiak22121020
Mitrovitz120120
Abraham120120
Freedon Nadd111010
Tom Ja110110
Cynko110110
Chris-dlc110110
X-domin100100
Mithoron100100
Ludek Geograf100100
Marioosz10091
Morcius9090
DentArt9090
Kamil.ryy9090
Kerim449090
Mateuszgdynia9090
Regan19739090
MOs8109090
Gregok9090
Kocurwaclaw9090
Sir Lothar9090
Wojciech Pędzich8620
Koftra8080
Ytabak8080
Matlin8080
Etup458080
Nowy158080
Niegodzisie8080
Alvea8080
Ciacho58080
Gabriel38080
GiantBroccoli8080
Matrek8071
Nedops7250
Nicolauskas7070
UczeńMarcinka7070
Masur7070
B-X7070
Maciej19777070
Pawmak7070
Aight 20097070
Michczu7070
Mpn6240
Enstropia6060
Hektor Absurdus6060
Lahcim n6060
Fruflea6060
Wiktoryn6060
Andros646060
WażneT6060
Magen6060
Miki12345686060
RafaEl0307946060
Kshywy6060
Swmar6051
Gruzin6051
Luki48125410
Olos885230
Mix3215050
Alan ffm5050
DS limak5050
Grzegorz B.5050
Tadam5050
Swd5050
Bartos0055050
Pawelmhm5050
Plogeo5050
H.Rabiega5050
Darekm1355050
Ulv805050
Matandun5050
Gdarin5050
Najntisy5050
Piotr9674130
Halfbricking4040
Mario584040
Zala4040
Miko1014040
Onectus4040
Czarnybog4040
Marcin.ms4040
Piotras184040
Paweł Ziemian4040
Kalamarnica4040
Andrzej944040
Małgorzata Kufel4040
Krzych.w4040
Hebius4040
Tar Lócesilion4040
Byrek4040
Azymut3120
Wostr3030
Foma3030
Pibwl3030
Mozarteus3030
Gytha3030
Maleed3030
Dreamcatcher253030
Robert Kania3030
Openbk3030
Mach2403903030
Stanp3030
WujekJasiek3030
Baarttekk50201003030
Dorja3030
Omron3030
W2k23030
Refycul3030
Beno3030
Botev3030
Kubaban23030
Barcival3030
Dzony3363030
Matinee713030
Gungir19833030
Bo Ytterby3030
Geralt Riv3030
Wolfgang1213030
Khan Tengri3030
Radmic3030
MaKa3030
BasileusAutokratorPL3030
Casfaber3021
SpiderMum3021
Le5zek2200
CelStrzel2110
Julo2110
Panek2110
Yashaa2110
Tomasz Raburski2020
Filip em2020
Maciejr2020
Subtropical-man2020
Qzior2020
Filemon2020
TomRad8882020
Lelek 2v2020
Kelvin2020
Macedo2020
Krystian0319942020
Foks172020
Frangern2020
Kacperpawlak2020
Bogdan19892020
Gower2020
Wikipek2020
Joanna Kośmider2020
Waraciła2020
Lancelot2020
Smat2020
Mika582020
Roman Miller2020
Jacek5552020
Loraine2020
Maitake2020
Therud2020
Evans4442020
Pleoniak2020
Maciusk20022020
Pit rock2020
Bogic2020
Anne Marie2020
Darpaw2020
Leszko202020
Janusz612020
Carabus2020
Oleo2020
Montignac2020
Kirsan2020
Krynia262020
Lilo952020
Matti19902020
Hakwsmak2020
DariaPolonia2020
PMG2020
Mike2103812020
Katafrakt2020
ElCet2020
Michu19452020
Paterm2020
Jurek2812020
Politicus2011
Metoody2011
Happa2011
Cathy Richards1100
Sloggi1100
Duży Bartek1100
Zielu201100
TR1100
Dalkentis1010
Pikador1010
Szczur14pp1010
Jazin1010
Teukros1010
Paul Virilio1010
Tele20011010
Mzopw1010
Rxx331010
Mixhau1010
Qqerim1010
Arekuba1010
Michael Tav1010
Agta1010
IOIOI1010
Krzysio.szubzda.11010
Suziechan1010
Bialo-zielony1010
Nostrix1010
KamillaŚ1010
Abiala.s1010
Catz1010
Kamilkasperek1010
Paelius1010
Liusah1010
Skansen1010
Ericcolo1010
Desire1010
Kontrola1010
Kggucwa1010
Velta1010
Edk1010
CarlosPn1010
Milagros aal1010
Merc7771010
Jasiek0541010
Godai1010
Rosewood1010
Bart00121010
Glysiak1010
BartSmith851010
L.zurawski1010
Jakub101931010
Wito24031010
Marcowy Człowiek1010
Zetpe02021010
Mo Cuishle1010
Arturo241010
Pko1010
Volodymyr D-k1010
Slawkomuzykant19801010
Tremendo1010
AlbertDwa1010
Filip04021010
Grzegorz Wysocki1010
Bkwg1010
Zorro22121010
Litwin Gorliwy1010
Boud1010
Jeż02161010
Marek Mazurkiewicz1010
99kerob1010
Artur Andrzej1010
Cyborian1010
Farary1010
Wireonek1010
Aegis Maelstrom1010
Scio1010
Daryja961010
D kuba1010
Delta 511010
Margoz1010
Marklund241010
Budd Le Toux1010
Tournasol71010
Wojder1010
Mafo1010
Manga.rs1010
Ironupiwada1010
Kobrabones1010
NH351010
Mieniu2201010
Pplu1010
Bonvol1010
Damian 141010
GregX211010
Ingene1010
Staszek991010
Adamt1010
Szyign1010
Tslipa1010
Czopek271010
Kynikos1010
MBi1010
Four.mg1010
Jatentaki1010
Borys Kozielski1010
LukaszKatlewa1010
Jsbien1010
Wodnik111010
Szczecinolog1010
Czerwony641010
Pbk1010
JackStrong121010
AndyAn1010
LechitaPL1010
Yokichi1010
Someone in peru1010
Makary1010
Mati1421010
Jaroz861010
Accomer1010
Zero1010
Mathrick1010
Viatoro1010
Deep211010
Drzazginho1010
Hoa binh1010
Koval1221010
Szoltys1010
Żyrafał1010
Wanted1010
Micpol1010
Mazaki1010
VanWiel1010
Jcubic1010
LukeEmski1010
Kurtyna1010
Polimerek1010
Rav kr1010
Emptywords1010
Tama Fan1010
Zalasem11010
Cyfrowabiblioteka1010
Magyar0621010
JanPalony401010
Kamil-b1010
Rybulo71010
Krecik-791001
Grubel1001
Wiroid1001
layout by Beau