Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Saturday 01 October 2022 13:00:15 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
PG13401340
Cynko12301230
Archivald.400400
Kbigeo306240
Czyz1190190
Pawmak170170
Kamil P-ik140140
PawełMM100100
Stok100100
Boston9100100
Morcius9900
Lahcim n8080
Elfhelm8080
PawelC8080
Nedops8080
Ented7070
Wargo7070
Mathieu Mars6510
Salicyna5050
Gjakovarus5050
Rrudzik5050
Wostr5050
RoodyAlien5050
Zwiadowca215005
Mithoron4040
Czerwony Towarzysz3030
Michge3030
Mix3213030
Lowdown3030
Ciacho53030
XaxeLoled3030
Mach2403903030
Filipny2110
Miki12345682110
Hoa binh2020
Koftra2020
Kazachstanski nygus2020
DrPZ2020
Mike2103812020
Grzegorz Browarski2020
Kenraiz2020
Openbk2020
Braniewiak2020
Nicolauskas2020
Puszczanin2020
Dodawacz-i-korekta2020
Casfaber2020
Arturo242020
Le5zek1100
Krzysztof 131100
Leszek Jańczuk1100
Kaci151100
Lord Ya1010
PuchaczTrado1010
Mirecki1010
Borneq1010
SzejkElRopa1010
Malarz pl1010
Gżdacz1010
Kamilhrub1010
IOIOI1010
Ghańczyk34561010
KamillaŚ1010
ArturSik1010
Amelia Sissi1010
99kerob1010
Marek Mazurkiewicz1010
Julo1010
Amerykanin1010
Frangern1010
Delta 511010
Fruflea1010
Kj1010
Kwintesencja001010
Camomilla1010
D.M. from Ukraine1010
Przezal1010
Pleoniak1010
Makary1010
AramilFeraxa1010
Loraine1010
Stupa19891010
Tom Ja1010
Alan ffm1010
Tokyotown81010
WujekJasiek1010
WTM1010
Sapun1010
Laked981010
Piotrus1010
Farary1010
Tarabosh1010
Adamt1010
Halfbricking1010
Smyru1010
Brzegfm1010
Etup451010
Beno1010
Rdrozd1010
Jckowal1010
Kub3471010
Deep211010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
PG62616250
Wiklol49114900
Marek wwa wwa21702170
Archivald.20502050
Majonez truskawkowy18801880
PawełMM16561590
Czyz116411630
Kamil P-ik15401540
Kbigeo150171330
Nedops128261011
Cynko12801280
Ented11511140
Mathieu Mars113111020
Sidevar11331100
Salicyna11301130
M3n747750750
Megfãs710710
MichalPost590590
Boston9560560
Koftra550550
Septimus99500500
Linshi2461450
Elfhelm361350
Pawmak340340
Etup45330330
Koziarowiec310310
Stok310310
Ciacho5291280
Zwiadowca21291127
Halfbricking290290
Botev280280
Lord Ya280280
Klarqa270270
Observatis266200
Michał Sobkowski240240
Michge230230
Mach240390230230
Miki1234568223190
Kwintesencja00210210
XaxeLoled200200
RoodyAlien190190
Morcius181710
Rrudzik150150
Lowdown141130
SkrzydlatyMuflon140140
Mix321140140
WTM130130
Kenraiz130130
Ghańczyk345612480
Ignasiak120120
Lahcim n120120
Dodawacz-i-korekta120120
JakaśKreatywnaNazwa123110110
Piotr967110110
Sir Lothar10181
Szyign100100
Wostr100100
Smyru100100
Asbb100100
SpiderMum10091
Leszek Jańczuk9171
Pbk9090
Magalia9090
Mithoron9090
Snoflaxe9090
Le5zek8800
Gdarin8260
JulTrio8170
Lemkacy8080
Brzegfm8080
Adelkaa8080
Wargo8080
PawelC8080
Khan Tengri8044
Ulv807340
Malarz pl7070
Jelo.lodz7070
Ciszema7070
Piotras187070
Harry lp6150
Invisible kid6150
Arturo246060
W2k26060
K21016060
Pikador6060
Ptjackyll6060
Klima6060
Gjakovarus6060
Tsca6060
Rhodesian056042
Braniewiak5230
Tadam5050
Openbk5050
AramilFeraxa5050
Stupa19895050
Staszek994130
Pomkiar4040
Jckowal4040
Politicus4040
Puszczanin4040
WujekJasiek4040
Onui24040
Tokyotown84040
MemicznyJanusz4040
Marcin.ms4040
Marcelus4040
Dzony3364040
Dcwiki234040
Hoa binh4040
Alan ffm4040
Tymon.r4040
Lamashtu20064040
Kamil.ryy4040
GiantBroccoli4040
Adamt4040
03mat033210
Cancre3210
Kpjas3120
Pyrlandczyk3120
Smat3120
Nouzen3030
Kazachstanski nygus3030
Jcubic3030
Kerim443030
Wikipek3030
KrzysztofPoplawski3030
Janek963030
Gower3030
Piastu3030
Camomilla3030
Gabriel33030
Pchoinsk3030
Mati1423030
Katafrakt3030
Magen3030
Loraine3030
Casfaber3030
Lelek 2v3030
Amerykanin3030
LKR233030
Kggucwa3030
Selso3030
PuchaczTrado3030
Rdrozd3030
SzejkElRopa3030
Mike2103813030
RadLes3030
Dorja3030
Czerwony Towarzysz3030
Makary3021
Kanion3021
Swam pl2200
Pablo0002110
Filipny2110
Farary2020
Mirecki2020
MBi2020
Maitake2020
Qvaxy2020
Kamilhrub2020
Andrzej942020
Alvea2020
Docxent2020
Subtropical-man2020
Milagros aal2020
KacpereQ Ski Jumping2020
MOs8102020
Czarnybog2020
IOIOI2020
Maciejr2020
Skoczwiski2020
Wbartoszy2020
Asteq2020
Kriis bis2020
Jacek5552020
Tupungato2020
Grzegorz B.2020
Szczureq2020
Dalkentis2020
Rodo 282020
Mpfiz2020
Laked982020
Leszko202020
Oooo932020
Kajetan Adamczyk2020
DentArt2020
Kelvin2020
Filemon2020
Adik7swiony2020
Swd2020
Costamagica2020
Rychozol2020
Fruflea2020
Krystian0319942020
Amelia Sissi2020
DrPZ2020
Grzegorz Browarski2020
Nicolauskas2020
MAntoni1100
Krzysztof 131100
Kaci151100
Czesterson1010
Himislav121010
Romuald Wróblewski1010
Abakabu1010
Thecmelion1010
EqualityWorld1010
MaPet921010
Gaj7771010
LechitaPL1010
Cliffordwielkipies1010
Januszk571010
Wiktoryn1010
Hektor Absurdus1010
Ironupiwada1010
BarStr1010
Selenium1010
Kubaban21010
Hakwsmak1010
Qj0n1010
Paoola561010
AndyAn1010
Onectus1010
Mateusz Gieryga1010
Cyku new1010
Krzesisław1010
MrDark1010
Artur Andrzej1010
TrueBeliever1010
S991010
Łukasz Nowacki1010
Netzach1010
Egzicior1010
Margoz1010
Azemiennow1010
Abraham1010
MicroPani1010
Niegodzisie1010
B-X1010
Evans4441010
Pibwl1010
Jacek2 731010
PiotrMig1010
Nikodem621010
Prezo21371010
Feanorek1010
Adrian 11111010
Mafo1010
Matrek1010
Adm021010
Oruniak1010
AlicjaBalicja1010
Piotr Latasiewicz1010
Szturnek1010
Dreamcatcher251010
Mogor1010
Pudelek1010
Tadekptaku1010
Paulinachoromanska1010
Yurek881010
Jamnik z Tarnowa1010
Zaluda961010
Nowy151010
Jakub.ciechulski1010
DLechnman1010
Chris86861010
PawelNorbertStrzelecki1010
AidepolkycnE1010
IjonNieTichy1010
Mario581010
Bartos0051010
WrS.tm.pl1010
Edk1010
Cybularny1010
Daniel Szymon1010
Happa1010
Mikrosystem1010
Bolszewski Wikipedysta1010
Garovl1010
Joanna Kośmider1010
Chrumps1010
Therud1010
Bonvol1010
Patryk27101010
Keres 401010
Kobrabones1010
Andros641010
Sztefinek1010
Oldpolihistor1010
Tomasz911010
Mike891010
Warszawiak221010
Guccee1010
Velta1010
Refycul1010
Encyklopador1010
UczeńMarcinka1010
Jarosław Masłowski1010
Kocurwaclaw1010
Razar-ww1010
Barcival1010
Wanted1010
PawelDS1010
Tar Lócesilion1010
Cyborian1010
Maciusk20021010
Matinee711010
Adam Lutostański1010
Msz20011010
Jotjotem1010
Borneq1010
Gżdacz1010
KamillaŚ1010
ArturSik1010
99kerob1010
Marek Mazurkiewicz1010
Julo1010
Frangern1010
Delta 511010
Kj1010
D.M. from Ukraine1010
Przezal1010
Pleoniak1010
Tom Ja1010
Sapun1010
Piotrus1010
Tarabosh1010
Beno1010
Kub3471010
Deep211010
Sebek Adamowicz1001
layout by Beau