Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Tuesday 25 June 2019 07:30:35 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Jaszczuroczłek27002682
Marccinus470470
PawełMM432410
Małgorzata Kufel320320
Bartos005230230
Miki1234568166100
Ignasiak160160
Nama.Asal154110
Maattik11290
Michał Sobkowski8350
Schabowy8080
Andrzei1118080
AndyAn8080
Camomilla8080
Elfhelm7070
Smat7070
Skoczny Kacper7070
Ented7070
Elster6060
Andros646060
Michczu6060
Micbog6060
Yashaa6060
Dski.bartosz5500
KristoffZZ5050
Michalol4400
Bart00124310
Matandun4040
Januszex4040
Tokyotown84040
Ciszema4040
Krzysio.szubzda.14040
Casfaber4040
Tomasz Raburski4040
Rav kr4040
Alan ffm4031
Happa3120
Cybularny3120
Zabadinho3030
Ytabak3030
RafaEl0307943030
Tufor3030
RoodyAlien3030
Pawmak3030
TR3030
Michu19453030
Parabarchan3030
Stok3021
Piastu2200
Kenraiz2110
LKR232020
Mpn2020
Pachidensha2020
Tom Ja2020
XaxeLoled2020
Spacejam22020
Magen2020
Szyign2020
Jrmo2020
MOs8102020
Magiera1882020
KoverasLupus2020
Kocurwaclaw2020
Ciacho52020
Yurek882020
Zorro22121100
Alekssobolewski1100
Milagros aal1100
Antoni180720161010
SpiderMum1010
PawelNorbertStrzelecki1010
Foma1010
Pikador1010
Krynia261010
Lahcim n1010
Polimerek1010
Pibwl1010
Pbk1010
JackStrong121010
Jckowal1010
Kobrabones1010
Mix3211010
Zala1010
King101010
Mach2403901010
Kub3471010
Matekm1010
Grzegorz B.1010
Julo1010
TOFIK5551010
Boston91010
Mati1421010
Therud1010
Andrzej941010
Barcival1010
Lowdown1010
Marcowy Człowiek1010
15Adam1010
Shounen1010
MaPet921010
Gobo19541010
IOIOI1010
Buldożer1010
B-X1010
Tom a1010
Mithoron1010
Staszek991010
Nostrix1010
Michzimny1010
Paterm1010
Cynko1010
Niegodzisie1010
MaKa1010
Wiktoryn1010
Duży Bartek1010
Selso1010
Malax51010
Hektor Absurdus1010
Sir Lothar1010
Gower1010
Arvedui891010
Farary1010
Braniewiak1010
Msz20011010
Romanjas1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Jaszczuroczłek1356913389
Zwiadowca2157315711
PawełMM34893372
Pskosinski172151570
Smat12531220
Miki1234568121191020
Serecki1010992
Nama.Asal889781
Openbk827282
Bart Corke675620
Andrzei111613562
Cynko551540
Marccinus470470
Lord Ya450450
Skoczny Kacper450450
Boston9411400
Ignasiak400400
Jckowal394350
Elfhelm383350
Bartos005380380
Ented371360
RoodyAlien330330
Małgorzata Kufel320320
WTM320257
Elster310310
Stok300291
Ciacho5292270
Bart00122811170
Andros64280280
Cybularny2710170
Micbog270270
Pachidensha260242
Ptr192232210
Mathieu Mars232210
Karol Virgin231220
Carabus210210
Darekm135210210
Michał Sobkowski204160
Maattik195140
Mpn191180
Thraen190190
Michczu180180
Rzuwig171610
Gbylski171070
Piastu173140
Tokyotown8170170
KoverasLupus161150
Sir Lothar161141
Tomasz Raburski160160
Mix321150150
Freedon Nadd141310
Kenraiz142120
KristoffZZ140140
Nowy15140140
B-X140140
Camomilla140140
Alan ffm140131
Nux130130
Milagros aal121110
Felis domestica121110
Niegodzisie121110
Krzysio.szubzda.1120120
Ciszema120120
Kpjas11920
Godai110110
Lukasz Lukomski110110
Ghańczyk3456110110
Wiktoryn110110
MOs810110110
Hebius110110
Zabadinho100100
Nedops9630
Jaceksoci689090
Ytabak9090
Kocurwaclaw9090
Gjakovarus9090
AndyAn9090
Maćko8080
Schabowy8080
Lowdown8080
Paterm8080
Szoltys8080
Pawmak7160
Kamilhrub7160
Wargo7070
Ptjackyll7070
Pawelmhm7070
XaxeLoled7070
Magen7070
Yashaa7070
Radek wl7070
TR7070
Magalia7070
Grzegorz B.6150
Nicolauskas6060
Etup456060
Regan19736060
Yurek886060
Quodvultdeus6060
Antoni180720166060
Dawidst6060
Dj Kriszna6060
Snoflaxe6060
Casfaber6060
Parabarchan6060
Braniewiak6060
Gruzin6060
Dski.bartosz5500
Gower5230
Tom Ja5050
Manga.rs5050
Mithoron5050
Szyign5050
Selso5050
WażneT5050
Krynia265050
Costamagica5050
RafaEl0307945050
Jdx5050
Michalol4400
Morcius4130
Mariusz Swornóg4121
King104040
Tufor4040
Beschu4040
Ashaio4040
Januszex4040
Mach2403904040
Rav kr4040
Mafo4040
Kobrabones4040
Maitake4040
Wipur4040
Matandun4040
DariaPolonia4040
Michu19454040
Tama Fan4040
Bialo-zielony3210
Wlodek k13120
Offeliaa3120
Happa3120
Tashi3120
Foma3030
Pikador3030
Buldożer3030
Krystian0319943030
Kerim443030
Czyz13030
Politicus3030
LeComte3030
Marcowy Człowiek3030
Omron3030
SpiderMum3030
Misiek23030
Barcival3030
Maciusk20023030
Arvedui893030
Ulv803030
Gabriel33030
Augurmm3030
Jacek5553021
CelStrzel2200
Luki48122200
Sloggi2110
Zorro22122110
Polimerek2110
Koperczak2110
Wostr2020
Pozdrawiam2020
Warschauer2020
Zala2020
Kub3472020
Miko1012020
Maire2020
Malarz pl2020
Hektor Absurdus2020
Msz20012020
Merc7772020
Lahcim n2020
Joanna Kośmider2020
JppPL2020
Romanjas2020
Baarttekk50201002020
Filip04022020
Czarnybog2020
Litwin Gorliwy2020
Jrmo2020
Piotras182020
Warszawiak222020
Ironupiwada2020
Magiera1882020
Spacejam22020
22merlin2020
Ingene2020
Rdrozd2020
Anicet2020
Gdarin2020
PawelNorbertStrzelecki2020
Konarski2020
Szczecinolog2020
Doktor.opi2020
Koroniec2020
Kadstos2020
Mati1422020
Qrzysztof2020
LKR232020
Grotesque2020
Eurohunter2020
Bogdan Starościak2020
Hoa binh2020
Katafrakt2020
MaPet922020
GiantBroccoli2020
Wojciech Pędzich2020
BasileusAutokratorPL2020
Ency2020
Accomer2011
Llnoba1100
Pesell1100
Cloefor1100
Wikipek1100
Jeż02161100
Alekssobolewski1100
Loraine1100
Matrek1010
Halfbricking1010
Ejdzej1010
Pibwl1010
Subtropical-man1010
Wojsław Brożyna1010
Przystanis1010
Matekm1010
Nawider1010
Qqerim1010
PiotrekD1010
Shounen1010
IOIOI1010
RadLes1010
Toporny1010
Albertus teolog1010
Nostrix1010
KamillaŚ1010
Michal malina1010
Alex9461010
Zurbanski1010
Kontrola1010
Celina Strzelecka (WMPL)1010
Wiklol1010
M1llx1010
Velta1010
Thecmelion1010
Soldier of Wasteland1010
SssLedzik1010
Fruflea1010
Andrzej191010
Merete251010
Polinik1010
Orbwiki1071010
Lukasz199309151010
Tarnoob1010
Waraciła1010
Arturo241010
Pko1010
Volodymyr D-k1010
Swd1010
Michzimny1010
Ankry1010
Malax51010
Tarjei1010
Marcyś 19711010
Marcin.ms1010
UczeńMarcinka1010
Marek Mazurkiewicz1010
99kerob1010
Farary1010
Rdswdn1010
Eduardschnack1010
Geodeta-sim1010
Kornelisahovit1010
Beno1010
Krisgola1010
Adam Dean1010
PółCzłowiek-półInfobox1010
Grzes19661010
Gacus691010
H.Rabiega1010
Thepiterwayne1010
Julo1010
TOFIK5551010
Therud1010
Batwingwashere1010
Andrzej941010
Faxe1010
JCRZ1010
Evans4441010
Dzony3361010
Mmm51010
Alvea1010
Jakubhal1010
Staszek991010
Tomuś Czereśniak1010
Salicyna1010
Darpaw1010
Duży Bartek1010
15Adam1010
Metoody1010
Klapi1010
Gregok1010
Malwek1010
M gol1010
Oleo1010
Bigos951010
J.Dygas1010
Pbk1010
JackStrong121010
LechitaPL1010
Cz ja1010
Khan Tengri1010
Francesco 131010
Ffkapa1010
Jacek Halicki1010
Jaroz861010
Skoczwiski1010
Mike2103811010
StSierż1010
WrS.tm.pl1010
Gobo19541010
Kelvin1010
Tom a1010
Henry391010
PMG1010
Wanted1010
ElCet1010
Tomasz Bladyniec1010
MaKa1010
Krugerr1010
Tsca1010
Emptywords1010
Jurek2811010
Magyar0621010
Wszystko jest pozyczone1010
Krecik-791001
layout by Beau