Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Wednesday 08 April 2020 00:20:45 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Razar-ww10712950
Akoshina911900
Salicyna750750
PawełMM611600
Rychozol280280
INakeii252230
M.Tomma190190
Mathieu Mars181260
Nedops170170
Serecki170170
Mateuszgdynia130130
Gjakovarus130130
Elster120120
Pawelmarekwp101000
Etup4510190
Ented100100
Michał Sobkowski100100
XaxeLoled9081
RoodyAlien8080
Maćko7070
Mpn7070
MemicznyJanusz7052
Tufor6060
Cybularny5140
WTM5050
Ptr1925050
Tomasz Bladyniec5050
Bart00124400
Boston94040
Tokyotown84040
Andros644040
RafaEl0307944040
Kfiatek43004040
Kapsuglan3300
MMAxp113030
Pbk3030
JackStrong123030
Mix3213030
King103030
Lowdown3030
Żyrafał3030
Ignasiak3030
Sir Lothar3012
Wojciech Pędzich2200
IwoDem2020
Chris-dlc2020
Fruflea2020
B-X2020
Ytabak2020
Nama.Asal2020
Qzior2020
Duży Bartek2020
Elfhelm2020
Rdrozd2020
Kenraiz2020
Gytha2020
Piastu2020
Mike2103812020
Refycul2020
Wiktoryn2020
Qba02022020
Wulfstan2020
Cyborian2020
Stok2020
Mpfiz2020
Kggucwa2020
Emptywords2020
Alan ffm2020
H.Rabiega1100
Pawel Dymanski1100
Sloggi1100
Matrek1010
Pawel Niemczuk1010
LeComte1010
Dreamcatcher251010
Dalkentis1010
PiotrMig1010
Szczecinolog1010
Polimerek1010
Nadzik1010
Godai1010
Grzes19661010
Tar Lócesilion1010
Katolicki Towarzysz Kulturalny1010
BodzioKRK1010
Ironupiwada1010
Mithoron1010
Modzelek1010
19231010
Mikrosystem1010
Wolfgang1010
Julo1010
Klima1010
Nyat1010
Khan Tengri1010
Marcowy Człowiek1010
Accomer1010
WujekJasiek1010
Camomilla1010
Felis domestica1010
Maciusk20021010
Kanion1010
Małgorzata Kufel1010
RadLes1010
Alvea1010
Kelvin1010
Dudek13371010
PMG1010
Karol Virgin1010
Wanted1010
Adamt1010
Magen1010
ElCet1010
Malarz pl1010
Ankry1010
Kshywy1010
Rrudzik1010
Pawmak1010
Qmik1010
Selso1010
Matti19901010
Gregok1010
MOs8101010
Darekk21010
Michu19451010
Matlin1010
Michalite1010
Michge1010
GiantBroccoli1010
Tama Fan1010
Milagros aal1010
Msz20011010
Maattik1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Akoshina98219810
Salicyna69206920
Razar-ww450713790
PawełMM27192620
Rychozol15301530
Serecki12811270
Michał Sobkowski10321010
Cybularny10029710
M.Tomma832810
Cynko830830
Mateuszgdynia800800
Stok800800
Gjakovarus800800
Jckowal763730
Elster690690
Ented652630
Etup45651640
RoodyAlien640640
Piastu633600
Czarnybog600600
Wargo550550
Kenraiz546480
XaxeLoled500491
Nedops4611350
Daryja96400400
Bart0012393450
Tufor381370
Mathieu Mars3715220
Andros64370370
INakeii312290
Pachidensha310310
Elfhelm310310
JppPL290281
Nadzik280271
Tokyotown8260260
WTM260251
Boston9260251
MemicznyJanusz240222
Lowdown231220
Rafostry231220
Kfiatek4300220220
Ignasiak220220
Mpn211200
Maciusk2002210210
Pawmak200200
Marioosz190190
Żyrafał171160
Pawel Dymanski171151
Krzysiek 123456789170161
Tomasz Bladyniec160160
Matrek150150
JackStrong12150150
Wojciech Pędzich141220
Darekm135140140
Zielu20131120
Katolicki Towarzysz Kulturalny130130
Matti1990130130
Alan ffm121110
Felis domestica120120
B-X120120
RafaEl030794120120
Carabus11290
Qzior110110
Fruflea110110
Marcowy Człowiek110110
Ptr192110110
Pawelmarekwp101000
Kapsuglan10910
Mafo10370
Chrumps100100
MOs810100100
Ciacho5100100
Rrudzik100100
Bukaj9270
Kggucwa9180
Ytabak9090
Jotjotem9090
Tom Ja9090
Michge9090
Ironupiwada9090
Miki12345689090
Malarz pl9081
Sir Lothar9063
Zsuetam8170
Halfbricking8080
Ptjackyll8080
MMAxp118080
Dawidst8080
Godai8080
Pbk8080
Maattik8071
Braniewiak7610
Beno7160
Maćko7070
Mach2403907070
Kshywy7070
Julo7070
Duży Bartek7070
PawelNorbertStrzelecki7070
Selso7061
Nicolauskas6060
Wiktoryn6060
Mpfiz6060
Yashaa6060
Szczureq6060
Hoa binh6060
Emptywords6060
GiantBroccoli6060
Sloggi5500
Masur5410
Klarqa5230
PiotrMig5230
Koftra5050
Wulfstan5050
Gower5050
Gabriel35050
Pyciek5050
Swmar5050
Alvea5050
Matinee715050
Staszek995050
Magen5050
Nama.Asal5050
Tar Lócesilion5050
Gobo19545050
Michu19455050
Paterm5041
Krecik-795005
Le5zek4400
H.Rabiega4130
Gustaw14104040
Wostr4040
Buldożer4040
Macedo4040
Beschu4040
Hektor Absurdus4040
Matlin4040
DS limak4040
Refycul4040
Nux4040
Rav kr4040
Cyfrowy4040
Camomilla4040
FastHand4040
MBi4040
Mike2103814040
Szoltys4040
Jcubic4040
The Polish3300
Plati3210
Rzuwig3210
Masti3210
Pawel Niemczuk3120
Ejdzej3030
Mix3213030
Gytha3030
Robert Kania3030
RadLes3030
Albertus teolog3030
Olos883030
Kerim443030
Qba02023030
Wiklol3030
Jasiek0543030
WujekJasiek3030
Jano03030
Marek Mazurkiewicz3030
Kub3473030
Pizel20013030
Rdswdn3030
Margoz3030
Budd Le Toux3030
Dzony3363030
Rdrozd3030
AndyAn3030
LechitaPL3030
Lelek 2v3030
King103030
Niegodzisie3030
Mechtal3030
Tama Fan3030
Grzegorz Browarski3030
Bialo-zielony2200
Yurek882110
CelStrzel2110
Grumpy baboon2110
Tashi2110
TR2110
Foma2020
Pikador2020
Subtropical-man2020
Mister Jakub2020
KristoffZZ2020
Prymonek2020
TomRad8882020
Dreamcatcher252020
Pamejudd2020
Suziechan2020
Enstropia2020
Powerek382020
Karol Virgin2020
Miodzio32020
Invisible kid2020
Jakubus032020
Kontrola2020
Pat7312020
Politicus2020
Msz20012020
IwoDem2020
LeComte2020
Lahcim n2020
Rmisko2020
Lamashtu20062020
Grzegorz B.2020
Mo Cuishle2020
Ghańczyk34562020
Joanna Kośmider2020
Swd2020
Omron2020
Ankry2020
Bruk2020
UczeńMarcinka2020
Dj Kriszna2020
99kerob2020
Cyborian2020
Bartos0052020
Wolfgang2020
Roman Miller2020
SpiderMum2020
Tomasz912020
Loraine2020
Mithoron2020
Mieniu2202020
Barcival2020
Kanion2020
Metalloviec2020
Vivuld2020
Aotearoa2020
Maestro2020
Gregok2020
Kocurwaclaw2020
Panek2020
Ulv802020
MateuszK2020
Chris-dlc2020
Zack2020
Szczecinolog2020
Kocio2020
WrS.tm.pl2020
Krzysiek102020
Leszek Jańczuk2020
Wanted2020
Katafrakt2020
Davs772020
JerzyPal2020
Wojsław Brożyna2011
Plogeo2011
Wodnik112011
Durski1100
Michnar1100
Morcius1010
Jaceksoci681010
Dalkentis1010
Topory1010
Maciejr1010
Rekrutacja1010
Arekowy1010
Sinousty1010
Renaud1010
Filemon1010
JakubowskiRobert1010
Maleed1010
IOIOI1010
Jarek O1010
Kelvin1010
Shalom1010
Qmik1010
Kpjas1010
Alex9461010
Skansen1010
Ericcolo1010
Fjl1010
Koroniec1010
Lord Ya1010
Marcinekk21010
Thecmelion1010
Edk1010
Wlodek k11010
Milagros aal1010
Mitrovitz1010
Ethize1010
Wiher1010
Mike891010
Michalite1010
NH25011010
Gżdacz1010
Wikipek1010
Glysiak1010
Polinik1010
Zylla1010
Michozord1010
Jakub101931010
Bocianski1010
Michael Tav1010
Arturo241010
Regan19731010
S991010
Lancelot1010
Patelnia1010
Sog1010
Smat1010
Mika581010
DayronPL1010
Jasiu Szt1010
Marcin.ms1010
Kra771010
Holek1010
Alekssobolewski1010
Jan Kszywy1010
Mirek461010
D kuba1010
Grzes19661010
Miko1011010
Kobrabones1010
Maitake1010
Haneul15071010
Dudek13371010
NH351010
Modzelek1010
19231010
Mikrosystem1010
Botev1010
Nyat1010
Bielsko1010
Evans4441010
S.Czachorowski1010
Małgorzata Kufel1010
Andrzej Garwoliński1010
Karol11111010
Ludek Geograf1010
Kbigeo1010
Adamt1010
Fafik1010
Anne Marie1010
Leszko201010
Mkotl1010
Darekk21010
Januszk571010
Wbartoszy1010
Offeliaa1010
Keres 401010
Anicet1010
P maciej1010
Morus kot1010
Happa1010
Marencja1010
Radek wl1010
Lilo951010
Gungir19831010
BodzioKRK1010
Gbylski1010
Meo Hav1010
Jakubkaja1010
Klima1010
Lubicz1010
Khan Tengri1010
Augurmm1010
Francesco 131010
Najntisy1010
Jacek Halicki1010
Accomer1010
Adam Mirowski1010
Borowiecki.km1010
Czymjestlogika1010
Cysioland1010
PMG1010
ElCet1010
Himiltruda1010
MaKa1010
NoychoH1010
Operongalicyjski1010
Mariochom1010
Zalasem11010
Polimerek1010
Gruzin1010
Kokodyl1010
BasileusAutokratorPL1010
Darpaw1001
layout by Beau