Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Monday 12 October 2026 10:15:05 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
ZajeliWszystkieNicki850850
W2k2833782
Tomasz Raburski680680
Jeż02162614120
Czyz1220220
NiktWażny200200
Serecki200200
Freixav190190
Michał Ski150150
TakiJedenBezbek110110
KristoffZZ110110
Stok8080
Nedops7160
Kenraiz6060
Bezpieczny Bezpiecznik5230
Wcalenieja5050
74Ryszard5050
Boston94040
Ptjackyll4040
Ciacho54040
Jaqbpl4040
Khan Tengri4031
Zso3a3030
Ambiroz3030
Andrzej943030
Deuwberst3030
Felis domestica3030
Pbk3030
Emptywords3030
Kulawik.pl2020
Erdemski2020
KrzysztofPoplawski2020
Thecmelion2020
Piotras182020
Waldunio172020
Drzesiur2020
Gaj7772020
Mareczekkk2020
Chrumps2011
Frees1010
Margoz1010
Hektor Absurdus1010
OzzyFromTheOuterSpace1010
King101010
Wulfstan1010
Pibwl1010
MacQtosh1010
Alan ffm1010
Grzexs1010
Ulv801010
Lorak0z1010
Zkalki1010
Lahcim n1010
Janek961010
Anicet1010
Wargo1010
Nicolauskas1010
Tar Lócesilion1010
Stanster321010
Rrudzik1010
Szyign1010
Polimerek1010
Szczecinolog1010
Filemon1010
Bogic1010
LKR231010
MemicznyJanusz1010
Laked981010
Matrek1010
Stephan10000001010
Majonez truskawkowy1010
Miki12345681010
Koval1221010
Gjakovarus1010
Bonvol1010
Ggolob1010
Pikador1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2537275073
Freixav267102570
ZajeliWszystkieNicki25102510
TakiJedenBezbek20702070
Szturnek19601951
Emptywords16501650
NiktWażny15701570
Serecki14311420
Tomasz Raburski950950
Ignasiak819702
Czyz1811800
Michał Ski623590
Karol739601590
Dodawacz-i-korekta580580
Jeż02165119320
Majonez truskawkowy416350
Ciacho5410410
74Ryszard410410
Alan ffm392370
Niegodzisie332571
Stok291280
Salicyna290290
Wcalenieja280280
Jaqbpl280280
Boston9230230
Rrudzik220220
Elfhelm210192
PMG191180
Masti190190
ParmenionPL171160
SportomatykPL170170
MaciejLa160160
Andrzei11115780
Gabriel3153120
Kajtus von Rzywiec152130
Deuwberst150150
Nedops14680
Nux140140
Pbk130130
Gjakovarus130130
Kaci15121101
Kenraiz120111
Nicolauskas110110
Pawmak110110
Ambiroz110110
KristoffZZ110110
B-X100100
ProDM100100
KrzysztofPoplawski100100
MemicznyJanusz9360
Karorn9090
OGPawlis9090
Ptjackyll9090
Onui29090
Kamilii078080
Revsson7070
Kamdenek7070
Stanko6060
Lowdown6060
Twtw42446060
Laked986060
Halfbricking6060
Mareczekkk6060
Grzegorz B.6060
Małgorzata Kufel6060
Bezpieczny Bezpiecznik5230
Lorak0z5140
Kerim445140
Malarz pl5050
Thecmelion5050
Gdarin5050
Qvaxy5050
Marcin.ms5050
Lahcim n5050
Hektor Absurdus5050
Waldunio175050
King105050
Felis domestica5050
Khan Tengri5041
Smat4040
Marencja4040
Koval1224040
Robert Kania4040
Mithoron4040
Kulawik.pl4040
Politicus4040
Gower4040
Kwintesencjax4040
Polk4040
Grzexs4040
Magen4040
Stanster324040
Nejvis4040
Cyku new4040
Polish nero4040
Zso3a4040
Zala4040
Ulv804040
Andrzej944040
Stuhrchacz3300
Le5zek3300
P0godniak3120
Bartek7503030
MacQtosh3030
Tadam3030
Arturo243030
Rychozol3030
Mafo3030
M1chu3030
Piotras183030
Szmonces3030
KRZagorski3030
Farary3030
Morcius3030
Sir Lothar3021
Milagros aal2200
Bialo-zielony2200
Bastruk2020
DawnyTest2020
Dzony3362020
Gytha2020
CiaPan2020
Piotr9672020
Krzysztof 132020
Demkoff2020
Kggucwa2020
Piotr "Malina" Maliński2020
Carmaban2020
Oooo932020
BCD20252020
Lord Ya2020
Quri.inka2020
Tokyotown82020
Fczarnowski2020
TR2020
Sumek1012020
Shirrapal2020
Epsilon5982020
Wawrzec (nowe konto)2020
Kriis bis2020
Tomen2020
Szczecinolog2020
Igor1231212020
Mike892020
Wargo2020
LegoFCB2020
Jcubic2020
Pikador2020
Rzuwig2020
Jacek5552020
DentArt2020
Janek962020
WTM2020
Januszk572020
S992020
Andros642020
PUCHacze2020
Bukaj2020
WujekJasiek2020
Szyign2020
Wostr2020
94 Barti2020
Tadeusz Rejtan2020
Erdemski2020
Drzesiur2020
Gaj7772020
Zmechowiec 752011
Chrumps2011
Malkowo1100
Sloggi1100
AkaruiHikari1100
Maciejr1010
Mkotl1010
K21011010
CivitasLelov13411010
Lemkacy1010
Teukros1010
Grzes19661010
Masur1010
X(SxxxxxxxxMxxxxxx)1010
Rdrozd1010
Casfaber1010
Jelo.lodz1010
Makenzis1010
Pleciuga1010
Razar-ww1010
Michalpietrzak20021010
Arego221010
Kawon Kez Sel1010
Wanted1010
P maciej1010
LukaszKatlewa1010
Cloefor1010
MBi1010
Msz20011010
Bacus151010
Mateusz Gieryga1010
Żyrafał1010
KarolJakubiec1010
Selso1010
Mboro1010
Krzychu0251010
15Adam1010
Tele20011010
Mogor1010
Foma1010
Kuba Walczak1010
Abraham1010
Semafor1010
AlicjaBalicja1010
Daniel Szymon1010
Jacek2 731010
Kedziorek1998d1010
Docxent1010
Przemko11010
LadyDaggy1010
Baltazar0601010
Miko1011010
Piotrek97191010
Martyniakaleksander1010
Davs771010
Akumiszcza1010
Galileo011010
Abakabu1010
MarMi wiki1010
Zorro22121010
Dawcio9301010
Czarnybog1010
Tsca1010
Dj Kriszna1010
Matinee711010
KacpereQ Ski Jumping1010
Rafafa12341010
Ja.kat121010
Kajetan Adamczyk1010
Kolifink1010
Four.mg1010
Carabus1010
Agastasiak1010
Micpol1010
UżytkownikArt1010
Qqerim1010
Katafrakt1010
Khalisi1010
Karmelki901010
M3n7471010
Kynikos1010
Frees1010
Margoz1010
OzzyFromTheOuterSpace1010
Wulfstan1010
Pibwl1010
Zkalki1010
Anicet1010
Tar Lócesilion1010
Polimerek1010
Filemon1010
Bogic1010
LKR231010
Matrek1010
Stephan10000001010
Miki12345681010
Bonvol1010
Ggolob1010
Zwiadowca211001
Wiktoryn1001
layout by Beau