Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Sunday 01 November 2026 08:50:05 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav11518961
Szturnek460451
Archiwald430430
Majonez truskawkowy180180
Ciacho5170170
WTM170170
W2k2160160
74Ryszard150150
Dorja150150
Wcalenieja130130
Stok9090
ZajeliWszystkieNicki8080
Michał Ski8080
Pizel20017070
Usagi.028087070
NiktWażny6060
Kulawik.pl6060
Nicolauskas5230
Ignasiak5140
Kenraiz5050
Morcius4310
ABach4040
Czyz13030
JppPL3030
Sliwma3030
Szymasz3030
Augiasz3030
Jeż02162200
Daguchna2200
Mpn2200
Mike892020
Elster2020
Kwintesencjax2020
Qvaxy2020
Boston92020
WujekJasiek2020
Lowdown2020
Pbk2020
PUCHacze1100
Rrudzik1010
Oblikerg1010
Nux1010
Ulv801010
Botev1010
Barcival1010
S991010
Jan17431010
Lahcim n1010
AkaruiHikari1010
Tarnoob1010
MacQtosh1010
Ambiroz1010
Blakocha1010
Czarnybog1010
Thecmelion1010
Cloefor1010
Onui21010
Nejvis1010
Ptjackyll1010
Jcubic1010
Laked981010
Krisgola1010
Dodawacz-i-korekta1010
Malyzolwikson1010
ElectroTiel1010
Masti1010
Gjakovarus1010
Mateusz Opasiński1010
JakaśKreatywnaNazwa1010
Gus~plwiki1010
Halfbricking1010
Smyru1010
Paweł Legend1010
Magen1010
Zan-mir1010
VampaVampa1010
Observatis1010
MichaelqMe2211010
Aleksander Durkiewicz1010
Mirek461010
Gabriel31010
Carabus1010
Moscvitch141010
Mithoron1010
Holek1010
Nutella lover1010
ConanBarbarzynca1010
Polish nero1010
StAn1010
Andrzej Matras1010
Wlodek k11010
Wiktoryn1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav673436291
W2k228312820
Archiwald22402240
Szturnek18501832
Majonez truskawkowy14301430
Tomasz Raburski13271250
Michał Ski124141100
ZajeliWszystkieNicki11501150
Serecki11011081
TakiJedenBezbek940940
Czyz1932910
Ignasiak836770
Sliwma750750
CrownedeaglePL5424300
Boston9481461
Emptywords470470
NiktWażny401390
Stok380380
74Ryszard330330
Rrudzik320311
Ciacho5310310
Jeż0216272250
ABach250250
Piotr967220220
MaciejLa220220
Mareczekkk210210
Maikking200200
Onui2190190
Dodawacz-i-korekta190190
Stanko182160
Nicolauskas172150
Kenraiz170170
WTM170170
Elfhelm161150
Selso160160
Kajtus von Rzywiec153111
Dorja150150
Kulawik.pl140140
Revsson140140
Lowdown140140
Wcalenieja130130
Gabriel3130121
OGPawlis122100
Ulv80111100
M1chu110110
Qvaxy110110
Thecmelion100100
Halfbricking100100
Laked98100100
KrzysztofPoplawski100100
Mafo100100
Rzuwig100100
Cloefor100100
Elster9090
Kwintesencjax9090
PiotrMig9090
Pawmak9090
Pbk9090
MacQtosh9090
Zso3a8170
Maria Weronika Kmoch8080
Lahcim n8080
Szymasz8080
Alan ffm8080
Kynikos8080
Kaci157700
Felis domestica7160
Lemkacy7160
Zala7160
Twtw42447070
Hektor Absurdus7070
Pizel20017070
Usagi.028087070
Daguchna6330
Grzexs6060
Ptjackyll6060
Andrzei1116060
ElCet6060
Masti6060
ElectroTiel5140
Masur5140
Carmaban5050
Tokyotown85050
Katafrakt5050
Kriis bis5050
Koval1225050
Sidevar5050
Blakocha5050
Morcius4310
Karol7394220
Superus1234040
Barcival4040
Khan Tengri4040
Tadam4040
Grzes19664040
Scio4040
Halast4040
OuroborosGD934040
Kerim444040
Dzony3364040
Mithoron4040
Loxley4040
Gower4040
ParmenionPL4040
Ambiroz4040
Wargo4040
Gordon20074040
Shirrapal4040
WujekJasiek4040
Pablo0003300
Bogic3300
Mpn3210
Nedops3210
AkaruiHikari3120
Observatis3120
Nux3120
Baltazar0603030
Wodnik113030
Stanster323030
Zorro22123030
Nejvis3030
Polish nero3030
Mike893030
Karmelki903030
Zwiadowca213030
Deuwberst3030
Jcubic3030
Bartek7503030
ArthurPL3030
Malyzolwikson3030
Swd3030
Edk3030
Botev3030
Tar Lócesilion3030
JppPL3030
Augiasz3030
Malarz pl3021
Politicus3021
PUCHacze2200
Aleksander Durkiewicz2110
Loraine2110
Kobrabones2110
Kuba Walczak2020
Lorak0z2020
Igor1231212020
Salicyna2020
SpiderMum2020
Wlodek k12020
BZPN2020
Patryk27102020
Thorongilion2020
Jarosław Masłowski2020
Milagros aal2020
Ironupiwada2020
Happa2020
Tsca2020
Klarqa2020
Orbwiki1072020
Tcheinava2020
Tomasz912020
Mpfiz2020
KRZagorski2020
Magen2020
Cybularny2020
Gbylski2020
Szymizszymix2020
Hermod2020
Tadeusz Rejtan2020
Runab2020
Sir Lothar2020
Metoody2020
Vege.cyclist2020
Sumek1012020
Mateusz Opasiński2020
MemicznyJanusz2020
Gjakovarus2020
Akumiszcza2020
EwkaC2020
Miki12345682020
Warszawiak222011
Mister Jakub1100
Sloggi1100
BasileusAutokratorPL1100
Hoa binh1100
Glaube1010
Niegodzisie1010
Netzach1010
Uzytkownik Bartek1010
Odoaker1010
Kolifink1010
Ponson131010
Tomen1010
Doktor.opi1010
Erdemski1010
MysticalEel071010
Wszystko jest pozyczone1010
Waldunio171010
Jacek Halicki1010
Jankosiaty1010
Farti1010
Getoryk1010
Maciejr1010
Yurek881010
Kggucwa1010
Cmelak7701010
Snoflaxe1010
Zalasem11010
Stuhrchacz1010
CivitasLelov13411010
DawnyTest1010
Damiankramek1010
Saper1010
Slawkomuzykant19801010
Jonasz Kosowski1010
Pan Bubr1010
Foma1010
Bochemian1010
WSZ831010
Komiksm1010
DentArt1010
Bonvol1010
CiaPan1010
Pikador1010
Wramil1010
Paterm1010
Żyrafał1010
AngelOfDestiny1010
Jelo.lodz1010
Msz20011010
Szczecinolog1010
B-X1010
Panek1010
Elżbieta Kossecka1010
Kedziorek1998d1010
Rafafa12341010
Janusz611010
Nawider1010
Luna the Eurasian Wolf1010
Grzegorz B.1010
Buldożer1010
Miloszk221010
Baltrus71010
Jaceksoci681010
Krokodyl581010
KN1010
Farary1010
Pierre L'iserois1010
Cliffordwielkipies1010
Kiełek1010
Tashi1010
P maciej1010
Bukowski7501010
Leszko201010
Gdarin1010
Semafor1010
Miko1011010
Qqerim1010
Piotrus1010
Kelvin1010
Oblikerg1010
S991010
Jan17431010
Tarnoob1010
Czarnybog1010
Krisgola1010
JakaśKreatywnaNazwa1010
Gus~plwiki1010
Smyru1010
Paweł Legend1010
Zan-mir1010
VampaVampa1010
MichaelqMe2211010
Mirek461010
Carabus1010
Moscvitch141010
Holek1010
Nutella lover1010
ConanBarbarzynca1010
StAn1010
Andrzej Matras1010
Wiktoryn1010
layout by Beau