Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Wednesday 14 October 2026 15:05:05 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
TakiJedenBezbek560560
W2k2423390
Emptywords220220
Ignasiak201190
Tomasz Raburski180180
Kuroczynski170170
Msz2001140140
Czyz1130130
Michał Ski121110
Ciacho5120120
Nux10190
Stok100100
Sidevar100100
Hebius8080
Jaqbpl8080
NiktWażny7250
Kaci157070
Alan ffm6150
ZajeliWszystkieNicki6060
DawnyTest6060
Kynikos4040
Kamilii073030
Mareczekkk3030
Magen2020
Mithoron2020
Lowdown2020
Bartek7502020
Kajtus von Rzywiec2020
UżytkownikArt2020
Ulv802020
Szturnek2020
ElectroTiel1100
Jeż02161100
Hoa binh1100
Nicolauskas1010
Majonez truskawkowy1010
MacQtosh1010
Twtw42441010
Elster1010
Kontributor 2K1010
Andrzei1111010
Pawmak1010
Mpfiz1010
Elfhelm1010
Selso1010
Kajetan Adamczyk1010
KrzysztofPoplawski1010
Waldunio171010
Blakocha1010
Dreamcatcher251010
Ponson131010
Jaroz861010
Quri.inka1010
Cloefor1010
Qvaxy1010
Kobrabones1010
Tym-lip1010
Ahnat1010
Hektor Absurdus1010
Boston91010
Felis domestica1010
Delta 511010
Maciej98765432101010
Dodawacz-i-korekta1010
Krokodyl581010
Zso3a1010
Bogdan19891010
Lord Ya1010
Kggucwa1010
Regan19731010
Polimerek1010
Sssine211010
Kib881010
Karmelki901010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2549405063
ZajeliWszystkieNicki35413530
Freixav276102660
Szturnek20101992
NiktWażny15961530
TakiJedenBezbek15801580
Emptywords12101210
Tomasz Raburski10601060
Ignasiak875802
Czyz1861850
Michał Ski684640
Karol739601590
Serecki600600
Jaqbpl490490
Stok490490
Jeż02164721260
Ciacho5470470
Alan ffm433400
74Ryszard360360
Kajtus von Rzywiec300300
KrzysztofPoplawski290290
Boston9290290
MaciejLa230230
Dodawacz-i-korekta210210
Elfhelm200200
Niegodzisie191360
SportomatykPL170170
Kuroczynski170170
Zso3a162140
Gabriel3153120
Gjakovarus150150
Deuwberst150150
JppPL150150
Nux141130
Rrudzik140140
Msz2001140140
Wcalenieja120120
Nedops11380
Majonez truskawkowy111100
Hektor Absurdus110110
KristoffZZ110110
Mareczekkk110110
Sidevar100100
Kaci159270
Kenraiz9090
Ambiroz9090
Lowdown9090
MemicznyJanusz8440
Onui28080
Twtw42448080
Ulv808080
Hebius8080
Nicolauskas7070
DawnyTest7070
Ptjackyll7070
OGPawlis7070
Kynikos7070
Andrzei1116150
Kamilii076060
B-X6060
Mithoron6060
Grzegorz B.6060
Laked986060
Felis domestica6060
Małgorzata Kufel6060
Bezpieczny Bezpiecznik5230
Masti5050
King105050
MacQtosh5050
Magen5050
Koval1225050
Waldunio175050
Thecmelion5050
Polish nero5050
Qvaxy5050
Elster5050
Khan Tengri5041
Swd4211
Bartek7504040
Zala4040
Halfbricking4040
Stanster324040
Andrzej944040
Pbk4040
Therud4040
Komiksm4040
Drzesiur4031
Stuhrchacz3300
P0godniak3120
ParmenionPL3120
Smat3120
Bogic3120
Jcubic3030
Selso3030
Stanko3030
Piotras183030
Szmonces3030
Grzexs3030
Kwintesencjax3030
KRZagorski3030
Janek963030
Farary3030
Kerim443030
Morcius3030
WujekJasiek3030
Agastasiak3030
UżytkownikArt3030
Tadeusz Rejtan3030
Lemkacy3030
Piotr9673030
Sir Lothar3021
Piastu2110
Pawmak2020
Pikador2020
Polk2020
Lahcim n2020
Rzuwig2020
Jacek5552020
Nejvis2020
Marcin.ms2020
DentArt2020
Lord Ya2020
Galileo012020
Politicus2020
Zorro22122020
WTM2020
Kggucwa2020
Januszk572020
S992020
Andros642020
Lorak0z2020
Malarz pl2020
PUCHacze2020
Bukaj2020
Szyign2020
Rafafa12342020
Wostr2020
Kajetan Adamczyk2020
Carabus2020
94 Barti2020
Khalisi2020
Karmelki902020
Arturo242020
Kulawik.pl2020
Erdemski2020
Wargo2020
Polimerek2020
Gaj7772020
Bastruk2020
SpiderMum2020
Tashi2020
Ahnat2020
Slawkomuzykant19802020
Sliwma2020
M1chu2020
Zmechowiec 752011
Chrumps2011
Malkowo1100
Sloggi1100
AkaruiHikari1100
Le5zek1100
ElectroTiel1100
Hoa binh1100
Mateusz Gieryga1010
Żyrafał1010
KarolJakubiec1010
Mboro1010
Krzychu0251010
15Adam1010
Tele20011010
Mogor1010
Foma1010
TR1010
Kuba Walczak1010
Abraham1010
Gower1010
Tadam1010
Semafor1010
AlicjaBalicja1010
Daniel Szymon1010
CiaPan1010
Jacek2 731010
Kedziorek1998d1010
Docxent1010
Przemko11010
BCD20251010
LadyDaggy1010
Baltazar0601010
Miko1011010
Piotrek97191010
Martyniakaleksander1010
Fczarnowski1010
Davs771010
Akumiszcza1010
Abakabu1010
MarMi wiki1010
Dawcio9301010
Czarnybog1010
Tsca1010
Igor1231211010
Dj Kriszna1010
Matinee711010
KacpereQ Ski Jumping1010
Ja.kat121010
Kolifink1010
Four.mg1010
Micpol1010
Oooo931010
Mike891010
Qqerim1010
Katafrakt1010
Wawrzec (nowe konto)1010
M3n7471010
Frees1010
Margoz1010
OzzyFromTheOuterSpace1010
Wulfstan1010
Pibwl1010
Zkalki1010
Anicet1010
Tar Lócesilion1010
Szczecinolog1010
Filemon1010
LKR231010
Matrek1010
Stephan10000001010
Miki12345681010
Bonvol1010
Ggolob1010
Mafo1010
Gytha1010
Revsson1010
XaxeLoled1010
Salicyna1010
Ankry1010
Śryż1010
Plejek1010
Grzegorzg19601010
Halast1010
Ailamnos1010
Farti1010
Gurthg Shae1010
Szymasz1010
Paweł Pokrzywiński1010
MichaelqMe2211010
Antek011010
Kontributor 2K1010
Mpfiz1010
Blakocha1010
Dreamcatcher251010
Ponson131010
Jaroz861010
Quri.inka1010
Cloefor1010
Kobrabones1010
Tym-lip1010
Delta 511010
Maciej98765432101010
Krokodyl581010
Bogdan19891010
Regan19731010
Sssine211010
Kib881010
Zwiadowca211001
Wiktoryn1001
layout by Beau