Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Tuesday 13 October 2026 13:35:05 CEST

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
ZajeliWszystkieNicki911900
W2k26713540
Szturnek240231
Kajtus von Rzywiec220220
NiktWażny211200
TakiJedenBezbek190190
KrzysztofPoplawski170170
JppPL150150
Ignasiak150150
Freixav9090
Emptywords8080
Zso3a7250
Czyz17070
Stok7070
MaciejLa7070
Michał Ski7070
Hektor Absurdus6060
Swd4211
Komiksm4040
Lemkacy3030
Boston93030
Mareczekkk3030
Piastu2110
Bogic2110
Bastruk2020
MacQtosh2020
Gjakovarus2020
Agastasiak2020
SpiderMum2020
Deuwberst2020
Ulv802020
Tashi2020
Kynikos2020
Slawkomuzykant19802020
Laked982020
Stanko2020
M1chu2020
Drzesiur2011
Stuhrchacz1100
MemicznyJanusz1100
Jeż02161100
Elfhelm1010
Salicyna1010
Ankry1010
Śryż1010
Dodawacz-i-korekta1010
Janek961010
Wargo1010
Stanster321010
Thecmelion1010
Polish nero1010
Ciacho51010
Zorro22121010
Jcubic1010
Koval1221010
Plejek1010
Alan ffm1010
Piotr9671010
Ahnat1010
Tadeusz Rejtan1010
Selso1010
Grzegorzg19601010
Halast1010
Ailamnos1010
Khalisi1010
Farti1010
WujekJasiek1010
Gurthg Shae1010
Sliwma1010
Twtw42441010
Szymasz1010
Tomasz Raburski1010
Rafafa12341010
Paweł Pokrzywiński1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
W2k2519424743
ZajeliWszystkieNicki34013390
Freixav276102660
Szturnek22002182
Emptywords17301730
NiktWażny13511340
TakiJedenBezbek12401240
Tomasz Raburski920920
Czyz1831820
Serecki740740
Ignasiak704642
Michał Ski683650
Karol739601590
Dodawacz-i-korekta570570
Jeż02164720270
Jaqbpl410410
Alan ffm402380
Stok380380
Ciacho5360360
74Ryszard350350
Salicyna300300
KrzysztofPoplawski290290
Kajtus von Rzywiec280280
Wcalenieja270270
Boston9260260
Elfhelm250241
MaciejLa230230
Niegodzisie211560
Majonez truskawkowy205150
Masti190190
PMG181170
Deuwberst170170
SportomatykPL170170
Gjakovarus160160
Gabriel3153120
Zso3a152130
Rrudzik150150
JppPL150150
Andrzei11113760
Kaci15132101
Nedops11380
Hektor Absurdus110110
KristoffZZ110110
Kenraiz100100
ProDM100100
ParmenionPL9180
Ptjackyll9090
Onui29090
Mareczekkk9090
MemicznyJanusz8440
Pbk8080
Nicolauskas8080
Ambiroz8080
Kamdenek7070
OGPawlis7070
Thecmelion6060
Polish nero6060
B-X6060
Grzegorz B.6060
Twtw42446060
Laked986060
Ulv806060
Małgorzata Kufel6060
Bezpieczny Bezpiecznik5230
Halfbricking5050
Pawmak5050
Stanster325050
Waldunio175050
M1chu5050
King105050
Koval1225050
Lowdown5050
Felis domestica5050
Khan Tengri5041
Swd4211
Smat4130
Kerim444130
Magen4040
Nejvis4040
Lorak0z4040
Revsson4040
Lahcim n4040
Cyku new4040
Mafo4040
MacQtosh4040
Nux4040
Zala4040
Andrzej944040
Qvaxy4040
Therud4040
Komiksm4040
Drzesiur4031
Stuhrchacz3300
P0godniak3120
Bogic3120
Kulawik.pl3030
Politicus3030
Rychozol3030
Malarz pl3030
Wargo3030
Bastruk3030
Jcubic3030
Kamilii073030
Stanko3030
Piotras183030
Mithoron3030
Szmonces3030
Grzexs3030
Kwintesencjax3030
KRZagorski3030
Janek963030
Farary3030
Morcius3030
WujekJasiek3030
Agastasiak3030
Tadeusz Rejtan3030
Kynikos3030
Lemkacy3030
Sir Lothar3021
Milagros aal2200
Bialo-zielony2200
Piastu2110
Sumek1012020
Shirrapal2020
Epsilon5982020
Wawrzec (nowe konto)2020
Kriis bis2020
Tomen2020
Gower2020
Szczecinolog2020
Piotr9672020
Igor1231212020
Mike892020
Arturo242020
Tadam2020
LegoFCB2020
Robert Kania2020
Gytha2020
Selso2020
Bartek7502020
Pikador2020
Polk2020
Rzuwig2020
Jacek5552020
Marcin.ms2020
DentArt2020
Galileo012020
Zorro22122020
WTM2020
Januszk572020
S992020
Andros642020
PUCHacze2020
Bukaj2020
Szyign2020
Rafafa12342020
Wostr2020
94 Barti2020
Khalisi2020
Erdemski2020
Gaj7772020
SpiderMum2020
Tashi2020
Slawkomuzykant19802020
Zmechowiec 752011
Chrumps2011
Malkowo1100
Sloggi1100
AkaruiHikari1100
Le5zek1100
Carmaban1010
Razar-ww1010
Michalpietrzak20021010
Arego221010
Kawon Kez Sel1010
Dzony3361010
Wanted1010
P maciej1010
Piotr "Malina" Maliński1010
Krzysztof 131010
LukaszKatlewa1010
Cloefor1010
MBi1010
Msz20011010
Bacus151010
Mateusz Gieryga1010
Żyrafał1010
KarolJakubiec1010
Mboro1010
Krzychu0251010
15Adam1010
Tele20011010
Mogor1010
Foma1010
TR1010
Kuba Walczak1010
Abraham1010
Semafor1010
AlicjaBalicja1010
Daniel Szymon1010
CiaPan1010
Jacek2 731010
Kedziorek1998d1010
Docxent1010
Przemko11010
BCD20251010
DawnyTest1010
LadyDaggy1010
Baltazar0601010
Miko1011010
Piotrek97191010
Martyniakaleksander1010
Fczarnowski1010
Lord Ya1010
Davs771010
Akumiszcza1010
Abakabu1010
MarMi wiki1010
Dawcio9301010
Kggucwa1010
Czarnybog1010
Tsca1010
Dj Kriszna1010
Matinee711010
KacpereQ Ski Jumping1010
Ja.kat121010
Kajetan Adamczyk1010
Kolifink1010
Four.mg1010
Carabus1010
Micpol1010
Oooo931010
UżytkownikArt1010
Qqerim1010
Katafrakt1010
Karmelki901010
M3n7471010
Frees1010
Margoz1010
OzzyFromTheOuterSpace1010
Wulfstan1010
Pibwl1010
Zkalki1010
Anicet1010
Tar Lócesilion1010
Polimerek1010
Filemon1010
LKR231010
Matrek1010
Stephan10000001010
Miki12345681010
Bonvol1010
Ggolob1010
XaxeLoled1010
Ankry1010
Śryż1010
Plejek1010
Ahnat1010
Grzegorzg19601010
Halast1010
Ailamnos1010
Farti1010
Gurthg Shae1010
Sliwma1010
Szymasz1010
Paweł Pokrzywiński1010
Zwiadowca211001
Wiktoryn1001
layout by Beau