Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Sunday 01 November 2026 21:05:04 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav935880
Archiwald870870
Szturnek371360
Wcalenieja290290
ZajeliWszystkieNicki170170
Dorja150150
Michał Ski150150
Dodawacz-i-korekta140140
W2k2110110
74Ryszard100100
Stok100100
Elfhelm100100
Usagi.028088080
TakiJedenBezbek8080
Pizel20017070
Czyz16060
Emptywords6060
Alvea4040
Mareczekkk4040
Ignasiak3120
NiktWażny3030
Augiasz3030
Katafrakt3030
Ciacho53030
Kerim443030
Daguchna2200
Mpn2200
Boston92020
Tomasz Raburski2020
Elster2020
Lorak0z2020
Wojsław Brożyna2020
Onui22020
Revsson2020
Bartek7502020
Tsca2020
Jeż02161100
PUCHacze1100
Morcius1100
Niegodzisie1100
Moscvitch141010
Mithoron1010
Kwintesencjax1010
Holek1010
Nutella lover1010
Pbk1010
ConanBarbarzynca1010
Polish nero1010
WTM1010
StAn1010
Andrzej Matras1010
Wlodek k11010
Szymasz1010
Mike891010
Wiktoryn1010
Kggucwa1010
Kuba Walczak1010
Matinee711010
WujekJasiek1010
Sidevar1010
Kelvin1010
Ambiroz1010
Szymizszymix1010
Ulv801010
Sir Lothar1010
Artur Andrzej1010
PiotrMig1010
Docxent1010
Loraine1010
Khan Tengri1010
Nicolauskas1010
Rdrozd1010
S991010
Drzesiur1010
Kajtus von Rzywiec1010
AlicjaBalicja1010
Arturo241010
Erdemski1010
Bochemian1010
MemicznyJanusz1010
Edycja19891010
Szym!craftPL1010
Marcin.ms1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav699476511
Archiwald26802680
W2k224312420
Szturnek22112182
Majonez truskawkowy14301430
Tomasz Raburski13371260
ZajeliWszystkieNicki13101310
Michał Ski11171040
Serecki11011081
TakiJedenBezbek10101010
Czyz1882860
Ignasiak836770
Sliwma750750
CrownedeaglePL5424300
Emptywords530530
Boston9481461
NiktWażny381370
Stok380380
Ciacho5340340
74Ryszard330330
Dodawacz-i-korekta310310
Wcalenieja290290
Jeż0216283250
Elfhelm251240
ABach250250
Piotr967220220
MaciejLa220220
Maikking200200
Stanko182160
Mareczekkk180180
Onui2180180
WTM170170
Kajtus von Rzywiec163121
Nicolauskas162140
Selso160160
Dorja150150
Rrudzik140131
Revsson130130
Gabriel3130121
OGPawlis122100
Ulv80121110
Lowdown120120
M1chu110110
Qvaxy110110
KrzysztofPoplawski100100
Mafo100100
Rzuwig100100
Kulawik.pl100100
Kenraiz100100
Elster100100
Cloefor100100
Pawmak9090
Laked989090
Pbk9090
MacQtosh9090
Zso3a8170
Katafrakt8080
Thecmelion8080
Kynikos8080
Usagi.028088080
Kaci157700
Felis domestica7160
Lemkacy7160
Zala7160
Halfbricking7070
Szymasz7070
Kerim447070
PiotrMig7070
Kwintesencjax7070
Hektor Absurdus7070
Pizel20017070
Daguchna6330
Andrzei1116060
ElCet6060
Masti6060
Sidevar6060
Morcius5410
Masur5140
Kriis bis5050
Ptjackyll5050
Koval1225050
Lahcim n5050
Ambiroz5050
Bartek7505050
Blakocha5050
WujekJasiek5050
Karol7394220
ElectroTiel4130
Scio4040
Tokyotown84040
Halast4040
OuroborosGD934040
Tsca4040
Dzony3364040
Mithoron4040
Loxley4040
Gower4040
ParmenionPL4040
Wargo4040
Gordon20074040
Grzexs4040
Shirrapal4040
Alvea4040
Pablo0003300
Bogic3300
PUCHacze3300
Mpn3210
Nedops3210
Loraine3120
Observatis3120
Nux3120
Polish nero3030
Lorak0z3030
Tadam3030
Mike893030
Karmelki903030
Zwiadowca213030
Deuwberst3030
Carmaban3030
Szymizszymix3030
Jcubic3030
Sir Lothar3030
Alan ffm3030
ArthurPL3030
Malyzolwikson3030
Swd3030
MemicznyJanusz3030
Edk3030
Superus1233030
Twtw42443030
Botev3030
Khan Tengri3030
Tar Lócesilion3030
JppPL3030
Augiasz3030
Politicus3021
Kobrabones2110
Jarosław Masłowski2020
Milagros aal2020
Ironupiwada2020
Happa2020
Grzes19662020
Klarqa2020
Orbwiki1072020
Tcheinava2020
Tomasz912020
Kggucwa2020
Mpfiz2020
KRZagorski2020
Magen2020
Cybularny2020
Zorro22122020
Gbylski2020
Kuba Walczak2020
Bochemian2020
Hermod2020
Tadeusz Rejtan2020
Runab2020
Stanster322020
Barcival2020
Metoody2020
Vege.cyclist2020
Sumek1012020
Mateusz Opasiński2020
Gjakovarus2020
Akumiszcza2020
EwkaC2020
Miki12345682020
Nejvis2020
Kelvin2020
S992020
Wojsław Brożyna2020
Warszawiak222011
Malarz pl2011
Mister Jakub1100
Sloggi1100
BasileusAutokratorPL1100
Hoa binh1100
Niegodzisie1100
MysticalEel071010
Wszystko jest pozyczone1010
Waldunio171010
Jacek Halicki1010
Jankosiaty1010
Farti1010
Getoryk1010
Maciejr1010
Salicyna1010
Yurek881010
Cmelak7701010
Snoflaxe1010
Zalasem11010
Stuhrchacz1010
CivitasLelov13411010
DawnyTest1010
Damiankramek1010
Saper1010
Slawkomuzykant19801010
Jonasz Kosowski1010
Pan Bubr1010
Foma1010
WSZ831010
Komiksm1010
DentArt1010
Bonvol1010
CiaPan1010
Pikador1010
Wramil1010
Paterm1010
Żyrafał1010
AngelOfDestiny1010
Jelo.lodz1010
BZPN1010
Msz20011010
Szczecinolog1010
B-X1010
Panek1010
Elżbieta Kossecka1010
Wodnik111010
Kedziorek1998d1010
Rafafa12341010
Janusz611010
Nawider1010
Luna the Eurasian Wolf1010
Baltazar0601010
Grzegorz B.1010
Buldożer1010
Miloszk221010
Baltrus71010
Jaceksoci681010
Krokodyl581010
KN1010
Farary1010
Pierre L'iserois1010
Cliffordwielkipies1010
Kiełek1010
Tashi1010
P maciej1010
Bukowski7501010
Leszko201010
Igor1231211010
Gdarin1010
Semafor1010
Patryk27101010
Miko1011010
Qqerim1010
Piotrus1010
Oblikerg1010
Jan17431010
AkaruiHikari1010
Tarnoob1010
Czarnybog1010
Krisgola1010
JakaśKreatywnaNazwa1010
Gus~plwiki1010
Smyru1010
Paweł Legend1010
Zan-mir1010
VampaVampa1010
MichaelqMe2211010
Aleksander Durkiewicz1010
Mirek461010
Carabus1010
Moscvitch141010
Holek1010
Nutella lover1010
ConanBarbarzynca1010
StAn1010
Andrzej Matras1010
Wlodek k11010
Wiktoryn1010
Matinee711010
Artur Andrzej1010
Docxent1010
Rdrozd1010
Drzesiur1010
AlicjaBalicja1010
Arturo241010
Erdemski1010
Edycja19891010
Szym!craftPL1010
Marcin.ms1010
layout by Beau