Statystyki redaktorów

Statystyki
Redaktorzy - 24h
Redaktorzy - 168h

Strona przedstawia statystyki dotyczące działań redaktorów. Podsumowanie jest generowane na podstawie danych z ostatnich 24h i 7 dni (168h) . Strona jest aktualizowana co pięć minut.

Ostatnia aktualizacja: Saturday 31 October 2026 19:40:05 CET

ODŚWIEŻ

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 24h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav163181441
Szturnek10601051
Majonez truskawkowy600600
Archiwald190190
Serecki190190
Piotr967180180
Ciacho5150150
ZajeliWszystkieNicki140140
Czyz1140140
Kaci157700
Nicolauskas7160
Gabriel37070
Michał Ski6060
Onui25050
TakiJedenBezbek5050
Kenraiz5050
74Ryszard5050
Stok4040
Morcius3300
CrownedeaglePL3120
Lowdown3030
Tar Lócesilion3030
Boston93030
ABach3030
JppPL3030
Sliwma3030
PUCHacze2200
Jeż02162200
ElectroTiel2020
Masti2020
Thecmelion2020
Miki12345682020
Twtw42442020
Qvaxy2020
Nejvis2020
Andrzei1112020
NiktWażny2020
Hektor Absurdus2020
MacQtosh2020
WujekJasiek2020
Kobrabones1100
Hoa binh1100
Patryk27101010
Miko1011010
Tcheinava1010
Karol7391010
Qqerim1010
Sumek1011010
Superus1231010
Khan Tengri1010
Alan ffm1010
Piotrus1010
Elfhelm1010
Koval1221010
Felis domestica1010
Kelvin1010
Rrudzik1010
Oblikerg1010
Nux1010
Ulv801010
Mike891010
Botev1010
Elster1010
Barcival1010
S991010
Kwintesencjax1010
Jan17431010
Lahcim n1010
AkaruiHikari1010
Tarnoob1010
Ambiroz1010
Blakocha1010
Czarnybog1010
Cloefor1010
Ptjackyll1010
Jcubic1010
Laked981010
Krisgola1010
Dodawacz-i-korekta1010
Malyzolwikson1010
Pbk1010
Gjakovarus1010
Mateusz Opasiński1010
JakaśKreatywnaNazwa1010
Gus~plwiki1010
Halfbricking1010
Smyru1010
Szymasz1010
Paweł Legend1010
Magen1010

Najaktywniejsi redaktorzy w ostatnich 168h

Redaktor Oznaczeń Pierwsze Ponowne Wycofanie
Freixav679446341
W2k226712660
Szturnek18601842
Archiwald18101810
Tomasz Raburski13271250
Majonez truskawkowy13101310
Michał Ski124141100
ZajeliWszystkieNicki11401140
Serecki11011081
TakiJedenBezbek990990
Czyz1952930
Ignasiak785730
Sliwma750750
CrownedeaglePL5424300
Boston9491471
Emptywords470470
Stok380380
NiktWażny361350
Rrudzik320311
Jeż0216272250
Ciacho5270270
Dodawacz-i-korekta260260
Mareczekkk250250
ABach250250
74Ryszard230230
Piotr967220220
MaciejLa220220
Maikking200200
Onui2190190
Stanko182160
Revsson180180
Elfhelm171160
Miloszk22170170
Kenraiz170170
Nicolauskas161150
Selso160160
Kajtus von Rzywiec153111
Gabriel3140131
Lowdown130130
OGPawlis122100
Ulv80111100
KrzysztofPoplawski110110
Kwintesencjax110110
Qvaxy110110
Laked98110110
MacQtosh110110
Thecmelion110110
M1chu110110
Halfbricking100100
Mafo100100
Rzuwig100100
Cloefor100100
Elster9090
PiotrMig9090
Pawmak9090
Zala8170
Zso3a8170
Sidevar8080
Ptjackyll8080
Maria Weronika Kmoch8080
Lahcim n8080
Kulawik.pl8080
Alan ffm8080
Pbk8080
Kynikos8080
Kaci157700
Felis domestica7160
Lemkacy7160
Masti7070
Twtw42447070
Hektor Absurdus7070
Mpn6510
Carmaban6060
Khan Tengri6060
Szymasz6060
Grzexs6060
Andrzei1116060
ElCet6060
ElectroTiel5140
Masur5140
Orbwiki1075050
Kerim445050
Wargo5050
Gower5050
Tokyotown85050
Katafrakt5050
Kriis bis5050
Koval1225050
Blakocha5050
Karol7394220
Daguchna4130
Superus1234040
Barcival4040
Tadam4040
Grzes19664040
Scio4040
Halast4040
OuroborosGD934040
Dzony3364040
Loxley4040
ParmenionPL4040
Ambiroz4040
Gordon20074040
Shirrapal4040
WujekJasiek4040
Pablo0003300
Bogic3300
Morcius3300
Nedops3210
AkaruiHikari3120
Nux3120
Magen3030
Gjakovarus3030
Baltazar0603030
Wodnik113030
Stanster323030
Zorro22123030
Nejvis3030
Karmelki903030
Zwiadowca213030
Deuwberst3030
Mithoron3030
Jcubic3030
Bartek7503030
ArthurPL3030
Malyzolwikson3030
Swd3030
Edk3030
Botev3030
Tar Lócesilion3030
JppPL3030
Malarz pl3021
Politicus3021
Le5zek2200
PUCHacze2200
Niegodzisie2110
Loraine2110
Kobrabones2110
Observatis2110
Mirek462020
Tashi2020
Drzesiur2020
Komiksm2020
Glaube2020
Kuba Walczak2020
Lorak0z2020
Igor1231212020
Salicyna2020
SpiderMum2020
BZPN2020
Patryk27102020
Thorongilion2020
Jarosław Masłowski2020
Milagros aal2020
Polish nero2020
Ironupiwada2020
Happa2020
Tsca2020
Klarqa2020
Mike892020
Tcheinava2020
Tomasz912020
Mpfiz2020
KRZagorski2020
Cybularny2020
Gbylski2020
Szymizszymix2020
Hermod2020
Tadeusz Rejtan2020
Runab2020
Sir Lothar2020
Metoody2020
Vege.cyclist2020
Sumek1012020
Mateusz Opasiński2020
MemicznyJanusz2020
Akumiszcza2020
EwkaC2020
Miki12345682020
Warszawiak222011
Aleksander Durkiewicz1100
Mister Jakub1100
Sloggi1100
BasileusAutokratorPL1100
Hoa binh1100
Lukaschek1010
Hubert.w1010
Jasiek0541010
Jacek5551010
OliwierJaszczyszyn1010
Bastruk1010
Piotr "Malina" Maliński1010
Netzach1010
Uzytkownik Bartek1010
Odoaker1010
Kolifink1010
Wlodek k11010
Ponson131010
Tomen1010
Doktor.opi1010
Erdemski1010
MysticalEel071010
Wszystko jest pozyczone1010
Waldunio171010
Jacek Halicki1010
Jankosiaty1010
Farti1010
Getoryk1010
Maciejr1010
Yurek881010
Kggucwa1010
Cmelak7701010
Snoflaxe1010
Zalasem11010
Stuhrchacz1010
CivitasLelov13411010
DawnyTest1010
Damiankramek1010
Saper1010
Slawkomuzykant19801010
Jonasz Kosowski1010
Pan Bubr1010
Foma1010
Bochemian1010
WSZ831010
DentArt1010
Bonvol1010
CiaPan1010
Pikador1010
Wramil1010
Paterm1010
Żyrafał1010
AngelOfDestiny1010
Jelo.lodz1010
Msz20011010
Szczecinolog1010
B-X1010
Panek1010
Elżbieta Kossecka1010
Kedziorek1998d1010
Rafafa12341010
Janusz611010
Nawider1010
Luna the Eurasian Wolf1010
Grzegorz B.1010
Buldożer1010
Baltrus71010
Jaceksoci681010
Krokodyl581010
KN1010
Farary1010
Pierre L'iserois1010
Cliffordwielkipies1010
Kiełek1010
P maciej1010
Bukowski7501010
Leszko201010
Gdarin1010
Semafor1010
Miko1011010
Qqerim1010
Piotrus1010
Kelvin1010
Oblikerg1010
S991010
Jan17431010
Tarnoob1010
Czarnybog1010
Krisgola1010
JakaśKreatywnaNazwa1010
Gus~plwiki1010
Smyru1010
Paweł Legend1010
layout by Beau